دولت مکزیک حرکت برای سفت گرفتن در بازار برق

مکزیک دولتی ابزار CFE متکی در درجه اول بر نیروگاه هایی که با استفاده از گاز طبیعی و سوخت های سنگین نفت برای تولید برق است.

عکس: دانیل بکرریل/ایسنا

MEXICO CITY—دولت مکزیک نقل مکان کرد برای به دست گرفتن کنترل بیشتر از برق کشور بازار مؤثر بر ده ها تن از پروژه های انرژی تجدیدپذیر به ارزش بیش از 6 میلیارد دلار در زمانی که کشور با آن روبروست تیز رکود اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شرکت های انرژی و صنعت محلی گروه گفت: قوانین جدید برای بهره برداری از شبکه برق منتشر شده در اواخر جمعه به نفع دولتی مکزیک برق بیش از توسعه دهندگان خصوصی و شماره گیری به عقب باز از قدرت بازار به سرمایه گذاران خارجی است.

کاهش تقاضا ناشی از کوروناویروس مستندات را مطرح کرده و نیاز به بیشتر “قابل اعتماد و مستمر” برق وزارت نیرو گفت: در روز شنبه. برق شبکه اپراتور Cenace در وزارت درخواست متوقف تست خورشیدی و باد در گیاهان در حال انتظار برای رفتن به بهره برداری.

اقدامات “خطر اندازد عملیات و تداوم پروژه های انرژی تجدیدپذیر از شرکت های کانادایی در مکزیک” کانادا سفیر-تعیین به مکزیک گفت: در نامه ای به Rocío Nahle مکزیک وزیر انرژی.

اتحادیه اروپا کاردار ایران گفت: قوانین جدید به حالت تعلیق در راه اندازی نیروگاه های تجدید پذیر و محدود کردن نسل توسط باد و انرژی خورشیدی گیاهان در حال حاضر در حال بهره برداری است.

تعلیق بر 44 پروژه های تجدید پذیر برنامه ریزی برای رفتن به عملیات تجاری در این سال و در سال 2021 از جمله چند, تحت ساخت و ساز به نمایندگی از سرمایه گذاری حدود 6.4 میلیارد دلار است.

“آنچه ما در حال شروع به دیدن همه جا این است که آنها در حال شروع به محدود کردن بهره برداری از فن آوری های تجدید پذیر گفت:” خولیو واله مدیر مکزیکی انرژی باد انجمن Amdee.

قوانین علامت گذاری به عنوان آخرین حرکت با مکزیک چپ دولت منع سرمایه گذاری و ایجاد تنش با بخش خصوصی است. پس در سال 2018 ملی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador را لغو کرده است ساخت یک فرودگاه جدید برای پایتخت کشور و به حالت تعلیق در توسعه زیادی آبجوسازی توسط یک شرکت ایالات متحده. او همچنین مسدود جدید سرمایه گذاری خصوصی در بخش انرژی از جمله تعلیق نفت-بلوک مزایده.

در بخش برق خود را به دولت منتقل شده است به شدت بیشتر است. آن را لغو یک برنامه ریزی مزایده برای خرید از انرژی های تجدید پذیر تحت قراردادهای بلند مدت و renegotiated طبیعی-خط لوله گاز قرارداد با توسعه دهندگان خصوصی دقت اجتناب از اختلاف در دادگاه های بین المللی.

اواخر سال گذشته دولت به دنبال اعطای انرژی پاک گواهی به CFE برای آن موجود برق آبی گیاهان را تهدید به محو کردن ارزش گواهی است که طراحی شده برای کمک به تامین مالی ساخت و ساز جدید انرژی پاک ظرفیت.

“این کار باعث ایجاد یک جو منفی داخلی و خارجی سرمایه گذاری بخش خصوصی با ایجاد عدم قطعیت قانونی و مهار رقابت در زمانی که کشور در حال عبور از یک رکود اقتصادی عمیق,” مکزیک موسسه مدیران مالی روز شنبه گفت از قوانین جدید است. به بخش خصوصی گروه پیش بینی مکزیک اقتصاد خواهد قرارداد 8 درصد در این سال به دلیل بیماری همه گیر.

یک نیروگاه خورشیدی در San Luis de la Paz, Guanajuato دولت مکزیک در ماه اوت گذشته.

عکس: Alejandro Cegarra/مهر نیوز

اقدامات دولت می تواند جرقه اقدام قانونی از جمله داوری بین المللی گفت: Rodolfo Rueda, وکیل Thompson & Knight LLP توصیه می کند که شرکت ها در این بازار برق. تعدادی از شرکت ها به دنبال احکام دادگاه در برابر تعلیق آزمایش های تجدید پذیر برای گیاهان, او اضافه شده است.

یک سخنگوی خانم Nahle انرژی وزیر نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این قوانین همچنین اجازه می دهد تا شبکه اپراتور به معرفی برخی از نیروگاه ها بیش از دیگران به تامین شبکه برق با استفاده از قابلیت اطمینان به عنوان معیار بیش از هزینه.

به طور معمول, هنگامی که تقاضا برای برق می افتد, نرم افزار خرید به عنوان قدرت زیادی به آنها می تواند از ژنراتور با کمترین حاشیه و هزینه ها که شامل انرژی خورشیدی و باد و برق آبی و سایر منابع تجدید پذیر.

مکزیک, خارجه, ابزار, کمیسیون فدرال برق یا CFE نمی کند کار قابل توجهی بادی یا خورشیدی و امکانات در درجه اول متکی بر نیروگاه هایی که با استفاده از گاز طبیعی و سوخت های سنگین نفت برای تولید برق اگر چه بزرگ است ایستگاه های برق آبی و زمین گرمایی برخی از گیاهان است.

خصوصی قدرت نسل شرکت ها می گویند این قانون تغییرات با هدف قرار دادن سهم بازار بیشتر در دست CFE. مکزیک تا به حال مازاد سنگین نفت از آغاز این سال زمانی که قوانین بین المللی ممنوع آلاینده ها کاهش می یابد تقاضا برای نفت از صنعت حمل و نقل که تا به حال از آن استفاده می شود در پناهگاه سوخت برای کشتی کانتینر.

César هرناندز رئیس کمیسیون تنظیم مقررات بهبود و یکی از معماران از قدرت-بخش تعمیرات اساسی که مجاز خارجی و سرمایه گذاری های خصوصی در بازار برق استعفا داد جمعه پس از وزارت نیرو درخواست چشم پوشی از این کمیسیون به انتشار قوانین جدید بدون مشاوره عمومی. آقای هرناندز نمی تواند نظر رسیده است.

مکزیک بزرگترین بخش خصوصی سازمان CCE و آمریکا مجلسی مکزیک گفت: قوانین منتشر شده در “نقض آشکار قانون اساسی و چارچوب قانونی” و به نام آنها به خارج شود.

“آنها نه تنها در برابر تبعیض انرژی های تجدید پذیر, اما همچنین اجازه می دهد تا مقامات به طور مصنوعی افزایش هزینه تولید در کشور و جابجایی هر بخش خصوصی نسل پروژه” گروه گفت: در یک بیانیه مشترک.

آمریکای شمالی بانک توسعه یک binational دهنده اجرا شده توسط دولت ایالات متحده و مکزیک است که با استفاده از مالیات دهندگان بودجه برای سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی در کشور ساخته شده است که وام حدود 380 میلیون دلار برای پروژه های تجدید پذیر.

آنها عبارتند از: $100 میلیون وام به یک خورشیدی نسل که در پروژه طراحی و توسعه توسط Ienova مکزیک واحد Sempra Energy, و نزدیک به 60 میلیون دلار به پروژه های اجرا شده توسط Ribeira, انرژی, ژنراتور متعلق به خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت Blackstone Group , Inc.

“ما اعتقاد داریم که Cenace توافق شد با هدف قرار دادن انرژیهای تجدید پذیر به طوری که شما نه تزریق ارزان خصوصی انرژی به سیستم و به طوری که کمبود انرژی ساخته خواهد شد تا برای سنگین نفت گیاهانی که CFE اجرا می شود گفت:” مدیر اجرایی یکی از قدرت نسل شرکت با عمده پروژه های تجدید پذیر در مکزیک است.

اجرایی به نام قوانین جدید “یک قاتل برای انرژی اصلاحات” از 2014. “اعتماد در مکزیک بازار انرژی است که برده کاملا,” او گفت:.

نوشتن به آنتونی Harrup در anthony.harrup@wsj.com و رابی Whelan در robbie.whelan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر