این Brickyard و لیگ ballparks خواهد بود آرام در طول آخر هفته روز یادبود به عنوان بسیاری از تقویم ورزشی همچنان در انتظار به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که نسکار را اجرا سنتی آن تعطیلات آخر هفته جام سری مسابقه در شارلوت موتور جاده سریع السیر (هر چند بدون تماشاگر) در اینجا دیگر زنده رویدادهای ورزشی است که برنامه ریزی شده بود در این هفته ممکن است 18-24:

MLB: The Houston Astros برنامه ریزی شده بود به بازی Boston Red Sox در اولین آخر هفته متوالی سری تطبیق تیم که اخراج سریال های روز دنیا-برنده مدیران پس از یک ثبت نام-سرقت رسوایی. امیرحسین Hinch اخراج شد توسط هوستون در ماه ژانویه پس از MLB تا به حال تعلیق او را برای فصل برای این تیم استفاده غیرقانونی از الکترونیک به سرقت علائم در طول اجرای آن برای سال 2017 سری جهانی عنوان و دوباره در سال 2018 است. Red Sox و سپس ریخته الکس کورا که رهبری آنها را به سال 2018 عنوان پس از نیمکت مربی برای Astros در سال 2017.

بریوز و کاردینالها برنامه ریزی شده بود به بازی مه 25. این امر بوده است St. Louis اولین سفر به آتلانتا پس از تحقیر بریوز در بازی 5 از بخش سری در Truist پارک (سپس SunTrust).

INDIANAPOLIS 500: ایندی 500 موکول شده است برای Aug. 23 و نمی توان به اجرا در آخر هفته روز یادبود به عنوان برنامه ریزی شده برای اولین بار پس از بازگشت خود را در سال 1946. سیمون Pagenaud گذشت الکساندر رسی در دامان یکی به اخر مانده به برنده شدن در ماه مه گذشته. که به راجر Penske خود 18th پیروزی در Indy در سالگرد 50 از ورود او در Brickyard و قبل از او این سریال و آهنگ صاحب. \

PGA TOUR: در تگزاس استعماری قرار است میزبان از سرگیری PGA Tour فصل در ژوئن 11-14 که سه هفته پس از آن معمول آخر هفته روز یادبود حافظه در برنامه. کوین Na برنده چهار سکته مغزی در کوچه هوگان در ماه مه گذشته پس از بسته شدن 4-تحت 66.

MLS: در چه بوده است هفته 13 از فصل اینتر میامی برنامه ریزی شده بود به آن مرسدس بنز ورزشگاه اولین مارس 24 برابر آتلانتا ایالات.

NHL: این matchup — شاید یک مسابقه برگشت — می تواند مجموعه ای برای جام استنلی با شرق و کنفرانس غرب نهایی بسته بندی ، St. Louis ضرب و شتم بوستون در هفت بازی از سری بازی های سال گذشته را به نفع خود اولین جام استنلی. زمانی که این NHL فصل در انتظار قرار داده شد دو ماه پیش بلوز ابتدا به طور کلی در غرب و برونز در صدر شرق به لیگ تنها 100 نقطه تیم.

NBA: با تنها چهار تیم در سمت چپ در کشاکش برای عنوان NBA وجود دارد می تواند احیانا همه لوس آنجلس matchup نهایی کنفرانس غرب; لیکرز و کلیپرز شد 1-2 در غرب هنگامی که فصل متوقف شد. دفاع از قهرمان NBA تورنتو می توانست در شرق نهایی شاید در برابر Giannis Antetokounmpo و Milwaukee Bucks بودند که در این کنفرانس شد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله