The Atlanta Journal-Constitution ارائه یک سری از ستون ها از کارکنان ما جزئیات پنج به یاد ماندنی ترین بازی های آنها را پوشش داده اند در حرفه خود.

من شده اند در اینجا از سال 1984 مانند افسانه ای خوانده شده را علامت Bradley.

نیمه دوم من روزنامه نگاری حرفه ای آغاز شده و در اواخر سال 2003 زمانی که من استخدام Atlanta Journal-Constitution برای پوشش مدارس در شهرستان گوینت.

من تحت پوشش جنوب Gwinnett بالا را “شیرین” لو ویلیامز و دیدم او را رها 39 امتیاز در Tift شهرستان به نفع دولت عنوان در سال 2004. آینده NFL ستاره Jared کوک بود بیرون پریدن ورزشگاه شمالی Gwinnett و براد لستر بود toting فوتبال برای سیسیل گل را Parkview تیم.

نیز وجود دارد یک دانشجوی سال اول بانوی hoopster به نام مایا مور در Collins تپه.

من می خواهم به دور از ورزش گزارش از پوشش بازی های المپیک 2000 سیدنی برای میلواکی ژورنال سنتینل. داشتن پذیرفته شده و عمل به قانون در خوب ایالت ویسکانسین من قانون تمرین و کار در Lexis-Nexis. ما نقل مکان کرد به آتلانتا برای همسر من است. من تا به حال گرفته شده او برای منجمد میلواکی پس از آن تنها عادلانه برای ثبت نام در آتلانتا حرکت می کند.

من نمی طرح در گم گرجستان وکیل امتحان توسط یک نقطه است.

بنابراین من کمک کردن در شرکت حقوقی کمک به او شکایت اداره پست و سایر اشخاص نقض بند هفتم قوانین. تبعیض شد یک کمی خسته کننده است. در دراز مدت پول احتمالا رفتن به بهتر شود اما پس از بالا رفتن از ورزش نوشتن صفوف از ارزیابی میز فرد در شارلوت آبزرور برای پوشش بازی های المپیک, من می خواهم از دست رفته ورزش نوشتن بازی.

نیز وجود دارد یک بازی سرگرم کننده توقف در بین شارلوت و میلواکی در Cincinnati Enquirer جایی که من تحت پوشش مدارس ایالتی اوهایو فوتبال و بسکتبال و برخی از NFL. همچنین فارغ التحصیل از دانشگاه سینسیناتی دانشکده دانشکده حقوق (بیشتر در مورد که بعد از آن) و همسرم آشنا دبورا در شهر ملکه.

بنابراین من در زمان کار پوشش مدارس دوباره و درمان هر روز مثل من پوشش سوپر باول. من می خواهم در حال حاضر تحت پوشش دو franchises Bengals و هکرها که رفت سوپر جام با هکرها برنده سوپر جام XXXI.

بنابراین من لیست از پنج بزرگترین بازی ها و وقایع زندگی حرفه ای من است که مخلوطی از همه چیز از رویدادهای ملی و پوشش داده شده به برخی از نکات برجسته/lowlights از آتلانتا فالکونز ضرب و شتم که من تحت پوشش از سال 2005 و به عنوان اصلی ضرب و شتم خبرنگار از سال 2008.

در اینجا ما بروید:

شماره 5. مارس 5, 1993: North Carolina 77 میشیگان 71. The Fab Five فرار از وقفه. قبلی فصل بسکتبال کالج, من ایالت اوهایو به ضرب و شتم نویسنده برای Enquirer. این Buckeyes به رهبری جیم جکسون, ضرب و شتم میشیگان دو بار در طول فصل به طور منظم در راه خود را به 10 عنوان در طول Fab Five را سال اول.

در نخبگان هشت فصل بعد با سفر به چهار نهایی در خط Wolverines ضرب و شتم ایالتی اوهایو و رفت به چهار نهایی.

من می خواهم برای پیوستن به کارکنان Milwaukee Journal برای پوشش مارکت بسکتبال.

به عنوان رهبری, بسکتبال, نویسنده, من در Superdome نیواورلئان وقتی میشیگان کریس وبر به نام بدنام ایست در برابر کارولینای شمالی در مسابقات قهرمانی ملی بازی.

وبر تلاش برای تماس با یک ایست – که یکی از Wolverines ندارد – پس از گرفتن دوباره بجای اول برگشتن. این عکس به نظر می رسید به موج او را تا دادگاه. فاصله شد و در نهایت به نام با 11 ثانیه به سمت چپ با میشیگان پایین 73-71.

کارولینای شمالی رفت و در بازی را به نفع خود و به عنوان پس از ساخت متعاقب آن پرتاب آزاد برای چهار نقطه منجر شود.

شماره 4. Feb. 5, 2017: Patriots 34, شاهین 28 (OT). من را پوشش نمی شاهین’ NFC عنوان برنده بیش از هکرها. من دوره نقاهت بعد از عمل جراحی عمده و تماشا از خانه.

خوشبختانه من پاک شد به پرواز به هوستون فقط در زمان برای سوپر باول لی در برابر میهن پرستان.

داستان نوشته شده بود. شاهین بودند تا 28-3. آنچه می تواند به اشتباه ؟ مطلقا هیچ چیز. و یا شاید همه چیز.

من فکر می کنم این کار تیتر بود “آتلانتا قطاری اولین سوپر باول عنوان است.”

هنگامی که شما در حال نوشتن در مهلت و به فایل داستان در زنگ اخبار نهایی در عصر دیجیتال شما نیاز به شروع به نوشتن در حاصل کار دو تیم.

اما در پایان سه ماهه سوم شما باید تقریبا به پایان رسید داستان.

شما فقط نیاز به یک دسته از چیزهای دیوانه به دیر اتفاق می افتد و تغییر این دوره از وقایع.

اما در آن یکشنبه در هوستون میهن پرستان و شاهین نمی کنند. نگهداری آنها در حال تغییر داستان تا پرستان برنده در وقت اضافه.

یک زن و شوهر از بد, تماس, توسط, مربیان, بلوک های از دست رفته و جریمه توسط بازیکنان منجر به بزرگترین سقوط در سوپر باول تاریخ است.

زمان نمی خواهد به نوعی به حمله هماهنگ کننده Kyle Shanahan برای اجرا نیست و توپ بیشتر. تاریخ را نمی توان نوعی به مربی دن کوین برای سقط بازی call پس از بازی به نظر می رسد برنده در Julio جونز’ لب گرفتن در امتداد حاشیه.

تاریخ را نمی شود به در حال اجرا پشت Devonta فریمن که به نظر نمی رسد به می خواهید هر قسمت از مسدود کردن linebacker Donta هایتاور که blitzing و باعث گونی اشتباه کردن.

هنگامی که شما ضربه 25 نقطه منجر شود وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش برای رفتن به اطراف.

من تحت پوشش 14 سوپر کاسه. تیم من پوشش داده شده ساخته شده است آن را چهار بار و در حال 1-3.

شماره 3. 14 ژوئن 1998: گاو 87 جاز 86. مایکل جردن پیچیده گاو دوم سه-ذغال سنگ نارس با یک بازی برنده با 5.2 ثانیه به سمت چپ در بازی 6 NBA Finals.

من تحت پوشش NBA از 1994-99. اول من تکلیف شد به مصاحبه با Kareem Abdul-Jabbar قبل از او بود که به كاركرد به Pro Basketball Hall of Fame. ما نمی دانیم که اگر او می خواهم بحث به میلواکی کاغذ. آنها تا به حال پر از دست انداز گذشته است. اما به لطف TNT را گرگ هیوز و AJC را Prentis راجرز برای کمک به من. من پرواز به هارتفورد و سوار به اسپرینگفیلد برای مراسم.

من تحت پوشش هر دو از هوستون عناوین و پس از آن اردن از بازنشستگی.

آن را سرگرم کننده به تماشای “آخرین رقص” مستند بیش از چند هفته گذشته. آن را به تصویر کشیده که چگونه بی رحمانه آن بولز تیم بودند در تعقیب خود را از عظمت است. آنها بازی سخت هر شب. هیچ بار مدیریت.

وقتی که آنها آمدند به میلواکی به بازی بازی های بازسازی دلار در طول مایکل Dunleavy دوران آنها pounced. هیچ رحمت. آنها می خواهم مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود و روی نیمکت سرد با 30 نقطه سرب در اواسط سه ماهه سوم. که چگونه آنها را بار مدیریت. را ضعیف تیم و گرفتن برخی از بقیه.

بولز را شکست داد سیاتل در اول و دوم سه-ذغال سنگ نارس. آنها شکست جاز در back-to-back نهایی به رهبر آن است.

من همیشه فکر می کردم Bryon راسل دادند که در گذشته به ضرب گلوله توسط اردن.

شماره 2. 2000 سیدنی المپیک. من میلواکی, ویرایشگر, Garry D. Howard گفت: “شما را پوشش بازی های المپیک است. شما می خواهید برای رفتن به آتلانتا یا سیدنی؟” به من گفت: “من به آتلانتا. من برای سیدنی.”

او در زمان تمام تیم رویایی داستان. سلام خوب بود با پیگیری و زمینه (ماریون جونز و مایکل جانسون), بیس بال, کشتی و شنا.

استرالیا Ian Thorpe موفق به کسب پنج مدال طلا و ستاره بود اما یک جوان 15 ساله به نام مایکل فلپس ساخته شده خود را در اولین المپیک.

من مصاحبه جان کارلوس در مسابقات المپیک در ساکرامنتو و نوشت: یک ستون در مورد مبارزات خود را از سال 1968 در المپیک.

در سیدنی ما خواب نیست خیلی. من رفتم به کشتی به محل اتصال با AJC را Curtis Bunn و یک داستان را شکست.

Rulon گاردنر ناراحت روسی الکساندر بزرگ Karelin, 1-0 به نفع خود مدال طلا را در فوق سنگین وزن کشتی فرنگی بازی. من ظهور لپ تاپ و شروع به نوشتن.

خوشبختانه من تا به حال تحت پوشش فرنگی و آزاد آزمایشی المپیک در دالاس و می دانستند چه می گذرد.

همچنین وجود ستون در “زشت آمریکایی” پس از 4 X 100 رله تیم pranced در اطراف ورزشگاه مانند یک دسته از پریما donnas.

من نمی دانم اگر جونز در هر افزایش دهنده اما او مطمئن نگاه متفاوت از بسکتبال روز در کارولینای شمالی.

شماره 1. جولای 17, 2007: Michael Vick تحت تعقیب در فدرال مبارزه با سگ اتهامات عنوان شده علیه. قدیمی دکترای حقوق در دستی آمد اینجا. زمانی که داستان اولین شکست برخی تردید دارند که یکی از بالاترین پرداخت بازیکن در لیگ را به خطر اندازد حرفه ای خود را مبارزه با سگ.

تیتر در داستان من در AJC در جولای 7, 2007 خواندن “7 دولت کتک کاری در گوشهای مرکز دقیق است.”

داستان: “اموال متعلق به شاهین کارفرمایی مایکل جکسون بود “اصلی منطقه در صحنه های مسکن و آموزش گودال گاو” به صورت گسترده سگ مبارزه با عملیات در حداقل هفت متحده بر اساس یک سند به دست آمده از جمعه توسط Atlanta Journal-Constitution.

همچنین جمعه فدرال محققان اعدام دوم مهر و موم شده حکم جستجو در یک ماه ویک در را Surry County, Va., اموال.

هفت-صفحه سند ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ریچموند ویرجینیا. روز دوشنبه به دنبال جریمه از 53 سگ که کشف و ضبط شد از ویک املاک در آوریل 25.

آن نه نام یک فرد اما رنگ یک تصویر گرافیکی از چند حالته عملیات اجرا شده توسط گروه بد Newz آشیانه از سال 2002 تا سال 2007 که در آن سگ بود بدرفتاری و گاهی نابود شده است.

Urban Dictionary لیست بد Newz به عنوان خیابان نام Va., ویک وطن.’

(جالب اینجاست که من اول کارورزی در نیوپورت اخبار روزانه را فشار دهید.)

اوایل من یک جستجو از ویرجینیا وزیر امور خارجه فایل ها و کشف کرد که لری H. وودوارد (ویک وکیل) در اختلاط مقالات برای بد Newz آشیانه. ما برای مسافت های طولانی. شاهین ضرب و شتم خبرنگار استیو Wyche رفت و به ویرجینیا به پوشش شهرستان Surry منطقه وکیل. پس از آن Wyche ماند با این تیم و سفر به ایالات متحده در منطقه تعداد در ویرجینیا.

ویک وکیل بیلی مارتین هدف این بود برای دریافت ویک بازگشت به بازی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. جودی اسمیت, خانم که تلویزیون نشان می دهد محبوب رسوایی ساخته شده بود پس از, بود, دست زدن به برخی از روابط عمومی و بیش از بخشنده به AJC.

مارتین همچنین رفت و به دانشگاه سینسیناتی دانشکده قانون و اطمینان از پاسخگویی و عدالت بود و در حلقه بعد از من اجازه دهید او را می دانم که من می خواهم clerked برای همکلاسی های خود قاضی محترم نادین آلن در اوهایو.

من از دست رفته باز روز از اردوگاه های آموزشی چون من در ریچموند اما من دیدم عکس از همه PETA معترضان و سگ قاتل نشانه هواپیما پرواز بیش از امکانات است.

در دسامبر. 10, 2007, من در دادگاه هنگامی که جکسون محکوم شد به 23 ماه زندان از سوی قاضی دادگاه منطقه Henry Hudson. من پرواز را به گرفتن دوشنبه شب بازی و شاهین بودند کوبیده 34-14 توسط پرستاران. مربی بابی Petrino تا به حال به اندازه کافی و به سمت چپ برای آرکانزاس روز بعد.

من به کار با ستارگان مترو خبرنگاران لایحه رنکین و جرمی Redmon و همچنین گزارش داد و سپس به سردبیر هنک Klibanoff که همراه با ژن رابرتز برنده سال 2007 Pulitizer جایزه تاریخچه برای این کتاب مسابقه ضرب و شتم: مطبوعات, حقوق مدنی مبارزه و بیداری یک ملت است.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله