با 15 نفر در دست سهشنبه, شاهین بازگشایی امکانات خود را که بسته شده بود پس از 13 مارس به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

اعضای هیات از جمله مربیگری و فوتبال-عملیات کارکنان مشغول به کار شده اند عملا از صفحه اصلی.

“ما در حال رفتن به باز کردن به تدریج” مک کی ” در یک ویدیو کنفرانس تلفنی سه شنبه. “این نوع از کلمه ما استفاده می شود شب گذشته. ما تا به حال یک (مجازی) تماس با هر کسی که با این نسخهها کار در شاخه گل و بلبل و شرح داده شده به آنها را به آنچه انجام خواهیم داد.”

کلید عملیاتی کارکنان شد در دست است.

“پس امروز آن را در مورد 15 نفر اینجا” مک کی گفت. “این همه مردم است که باید عملیاتی وظایف که ساختمان اجرا و بازگشت به چگونه ما می رویم به کار گیرند.”

شاهین باز خواهد شد خود را وسیع تسهیلات در فازهای در حالی که زیر NFL را از پروتکل های محلی و دولت قانون است.

“ما می خواهیم به درک همه از پروتکل های” مک کی گفت. “چگونه آنها می رویم به کار گیرند. چه ما نیاز به تغییر ؟ چگونه می توانیم آن را به عنوان امن به عنوان یک محیط به عنوان آن می تواند باشد. این که چگونه ما آغاز شده است. ما خیلی راحت با آن است.”

شاهین را افزایش می دهد مقدار زیادی از کارگران است.

“ما تمام راه را تا به 20 نفر توسط جمعه” مک کی گفت. “ما فقط برای رفتن از 15 به 20. هفته آینده ما احتمالا تا 30. پس از آن ما نمی خواهد بزرگتر از آن است که احتمالا برای حدود سه هفته با فرصتی که مربیان بازگشت و یا هر آنچه که ممکن است و سپس ما را به آن 75 عدد است.”

در یادداشت ارسالی به 32 تیم جمعه توسط NFL کمیسر راجر Goodell او تاکید کرد که این باشگاه باید “در انطباق با هرگونه بهداشت عمومی مورد نیاز در حوزه قضایی و اجرا پروتکل که توسعه داده شد و توسط (لیگ افسر پزشکی) دکتر (آلن) آستانه و توزیع به تمام باشگاه ها در تاریخ 6 مه.”

“برای ما آغاز شده با دولت را پناهگاه در محل قوانین که اصلاح شده اند,” مک کی گفت. “ما تا به حال وکلای ما در آن نگاه کنید. ما پس از آن ما رفت و برگشت و نگاه Hall County (مقررات) به دلیل این است که در آن شاخه گل و بلبل واقع شده است. ما در انطباق با آن است و ما احساس خوبی در امتداد آن خطوط.”

لیگ پس با همه تیم ها جمعه.

“ما به آنها گفتم ما خواهد بود در انطباق و ما” مک کی گفت.

شاهین که برخی از ماموران امنیتی و مهندسان مشغول به کار در مرسدس بنز ورزشگاه اما آماده به کارگران خود را بازگشت به آن سایت است.

“ما در حال باز تا ژوئن 1” مک کی گفت. “ما در برای دیدن امکانات و بحث در مورد چگونه بسیاری از مردم ما می توانید نشستن در هر منطقه است. آن را باز دفتر configuration.”

در خود شاخه گل و بلبل تسهیلات شاهین در لیگ دستورالعمل باید یک ورودی برای کارگران برای ورود و خروج. اجتماعی-فاصله مقررات باید به دنبال و کارکنان مجبور به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها در یک محصور در خشکی ،

همچنین همه کارکنان باید درجه حرارت خود را چک پس از ورود.

“شما خواسته می شود یک سری از سوالات” مک کی گفت. “شما در حال رفتن به قرار دادن خود را در پوشیدن ماسک خود را مگر اینکه شما در یک محصور در خشکی ،

شاهین باز نمی کافه تریا و یا هر یک از تیم اتاق ملاقات.

“ما در حال تلاش بیش از چند هفته آینده به یک گروه کوچک از ما و حرکت در اطراف این ساختمان تعداد زیادی کنید و سعی کنید به کشف کردن که در آن مناطق است که ما را بیشتر به چالش هستند” مک کی گفت. “سپس مطمئن شوید که ما در انطباق برای رفتن به جلو. این نوع از چگونه ما در حال حاضر.”

اکثر بازیکنان اجازه داده نخواهد شد در این ساختمان در طول این فرایند است.

شاهین باید “چهار یا پنج” بازیکنان دریافت درمان توانبخشی و آنها مجاز در ساختمان است. لیگ ممنوعیت سفر نگه داشته است برخی از تازه به دست آورد بازیکنان مانند در حال اجرا پشت تاد Gurley از دریافت خود را physicals.

شاهین مربی مارتی Lauzon در لیگ COVID-19 کمیته.

“من فکر می کنم این لیگ انجام داده است یک کار واقعا خوب برای گرفتن تعداد زیادی ورودی از بسیاری از تیم ها اما در نهایت آن را برای رفتن به پزشکی مردم به خاطر آن همه چیز در مورد ایمنی و بهداشت در پایان” مک کی گفت.

مک کی نمی خواهید به آدرس اینکه شاهین انتظار می رود به بازی در مقابل هواداران در این فصل است.

“در ذهن ما است که حدس و گمان خالص و ما خواهد بود در تلاش برای واقعا باید پاسخ های خود را در برخی از موارد زمانی که ما ممکن است حتی نمی دانند این سوال که” مک کی گفت.

NFL به تماشای لیگ اصلی بیس بال و NBA در حال تلاش به آمده تا با راه حل.

“ما در حال تلاش برای یادگیری از دیگران و نه جلوتر از خودمان” مک کی گفت.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله