یک طرح در حال آمدن است.

رابین Hines مدیر اجرایی گرجستان دبیرستان انجمن گفت: برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد high school sports ارائه خواهد شد به هیئت مدیره پنج شنبه.

یک تصمیم می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

ظاهر می شود در “گرجستان دبستان ورزش: از یک فاصله” ویدئو, پادکست, Hines گفت: لغو محدودیت خواهد بود خاص به مطبوع و فعالیت های تابستان. هیچ تاریخ خاص خواهد بود مشخص شده اما در ژوئن 1 بوده است که قبلا ذکر شد.

Hines گفت که او امیدوار بازی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در پاییز, اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

Hines گفت: دستورالعمل تولید شده توسط NFHS پزشکی ورزشی کمیته مشورتی مشخص شد برای مدارس سراسر کشور. این ECOWATCH یک پیشنهاد از “ما کمیته مناسب برای دولت گرجستان در خط با آنچه فرماندار قرار داده است در جهت خود را.”

تصمیم نهایی برای بازگشایی مجدد فعالیت های ورزشی باقی مانده است با مدارس است. ریورساید آکادمی نظامی در گینسویل هفته گذشته شد اولین مدرسه در دولت تا اعلام کند که این امر می تواند لغو سقوط آن ورزش فصول سال تحصیلی آینده.

این NFHS گذاشته سه مرحله روش به بازگشت به فعالیت های که شامل فصل مطبوع با استفاده از دستورالعمل های منتشر شده توسط کاخ سفید در ماه گذشته. توصیه آدرس COVID-19 غربالگری پوشش صورت, گروه جنس, اندازه, دوش گرفتن و پانسمان و تجهیزات مایع و های حوله و لباس.

Glynn آکادمی فوتبال مربی Rocky هیدلگو گفت: قبلا در این برنامه که تصمیم به بازی یا نه فراتر از فوتبال برنامه های اقتصادی سلامت مدارس.

Hines گفت: بسیاری از مراحل در NFHS دستورالعمل خواهد بود هزینه-گران اما برخی از آنها ممکن است.

انجمن ایالتی است که توصیه به “رفتن به جلو با احتیاط” Hines گفت: اما او روشن ساخته است که “این است که نمی تواند آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد در ماه ژوئن است.”

“ما نیاز به این حق” Hines خواست.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در اینجا:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله