آتلانتا ایالات دروازه بان براد گوزان بزرگترین سوال به MLS در مورد این پیشنهاد به طور موقت نقل مکان تیم اورلاندو در تلاش برای راه اندازی مجدد این فصل این است که “چه اتفاقی می افتد اگر کسی تست مثبت (برای COVID-19)?”

“ما نیاز به عقب بر گردیم در این زمینه اما ما باید برای انجام این کار در راه مسئول” او گفت:. “قطعا وجود دارد یک راه برای گرفتن وجود دارد. این ماده با داشتن این نوع از مکالمات که در آن هر کس می داند چه اتفاقی می افتد اگر X اتفاق می افتد, چه اتفاقی می افتد اگر Y اتفاق می افتد, چه اتفاقی می افتد اگر Z اتفاقی می افتد ؟

لیگ پیشنهاد کرده است جابجایی همه تیم ها به مرکزی فلوریدا مسکن بازیکنان در قرنطینه استراحتگاه در سراسر جهان دیزنی و آموزش و بازی در مقابل خالی می ایستد در ESPN در نزدیکی پیچیده است. یک گزارش تا به حال روند جابجایی تیم ها شروع ژوئن 1.

اما دو تیم را آغاز کرده اند به طور داوطلبانه فرد آموزش. آتلانتا ایالات یکی از اولین باز کردن زمینه های آن زمین آموزش آوریل 6 بود که برای اولین بار بعد آنها مجاز به انجام این کار توسط MLS.

با استناد به این ممکن است افزایش خطر آسیب گوزان گفت که او مطمئن است عاقلانه است که سعی کنید برای شروع به نقل مکان تیم ها که به سرعت و بلافاصله آنها را شروع به بازی بازی. برای مثال MLS پیش فصل است که به طور معمول 5-6 هفته. بازیکنان بازی نمی بازی از این فصل بود به حالت تعلیق در مارس 12. آلمان Bundeslia دوباره در هفته گذشته با تیم آموزش فقط برای دو هفته قبل از بازی.

“End محصول است که نمی تواند لذت بخش,” او گفت:. “را که در خارج هستند و شما به دنبال در سلامت و ایمنی از بازیکنان. ما درک می کنیم که ما نمی خواهد که شش هفته. به آن عجله کنید و سعی کنید به آن را انجام دهد در دو هفته در اینجا به یک محیط شاد که در آن بازیکن خواهد احساس مشخصه از آنها پس از دو هفته.”

گوزان گفت: او قطعا نمی فکر می کنم تلاش به بازی بازی های باقی مانده از فصل در اورلاندو هوشمند است. لیگ به اتمام بود و از آن 34 دور زمانی که فصل متوقف شد. MLS کمیسر دان گاربر گفت: لیگ در حال رفتن به سعی کنید به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است و گفت که انجام این کار نیاز به گسترش فصل به ماه دسامبر است.

“من فکر نمی کنم شما می توانید درخواست بازیکنان برای نقل مکان برای بقیه فصل,” او گفت:. “به بازیکنان را دور از خانواده خود را برای شش ماه خواهد بود که دیوانه است.”

اورلاندو پیشنهاد را به تصویب یک رای از بازیکنان. گوزان کاهش یافته است بگویم چند درصد از بازیکنان را مجبور به تایید این ایده.

در حالی که گوزان گفت که او مطمئن است که فصل را سر هم تیمی بروکس لنون بود که در زوم تماس قبل از او گفت که او مطمئن نیست.

“من می دانم که لیگ می خواهد به بازی ها” او گفت:. “من واقعا می خواهم به بازی بازی های این فصل است. در سفارش برای ما بازی ما نیاز به مطمئن شوید که ما در امن و آماده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله