بیش از دو هفته گذشته در مجله آتلانتا قانون اساسی در ارائه یک سری از ستون ها از کارکنان ما جزئیات پنج یاد ماندنی ترین آنها تحت پوشش در حرفه خود. امروز ما در پایان این سری را با کمک از سابق ورزش ویرایشگر ری Cox.

هنگامی که شما تا به حال یک حرفه ای در روزنامه نگاری ورزشی, شما می دانید آن زمان به ترک زمانی که فرزندان بازیکنان شما تحت پوشش در سنین نوجوانی شروع به ساخت لیگ های بزرگ.

پس از آن بود که من راه می رفت دور به عنوان AJC ورزشی ویرایشگر 21 ماه پیش.

در حال حاضر با رویدادهای جهان باعث یک گام به عقب از انجام تقریبا هر چیزی به جز چیزهایی که شما می توانید تقریبا من پیوست کرده ام من AJC جفت در, نگاهی به پنج وقایع رو پوشش دادم.

من یک فن بیس بال و دیدم برخی از چیزهایی که در فرد به عنوان یک جوانی که یک درمان واقعی و به احتمال زیاد کردم من در جاده به روزنامه نگاری ورزشی:

• 1 ژوئن 1966: هنک آرون و ذرت ویلی آمار خانه اجرا می شود در همان بازی در Fulton County ورزشگاه در سان فرانسیسکو پیروزی;
• Aug. 8, 1969: ما در صندلی ما در بالتیمور مراسم یادبود ورزشگاه دیر اما فقط در زمان برای دیدن تونی الیوا کوپلینگ یک پل بلر و بوش به داخل پارک هومر. دیوی جانسون برنده این بازی در نهم با ساس پرواز;
• 28 ژوئن 1970: سین سیناتی پیت رز و بابی Tolan چراغ خاموش یک بازی در Astrodome با بازگشت به عقب homers و تونی پرز آمار یکی دیگر از صفحه اصلی اجرا در نهم برای پیروزی 3-2 در برابر هوستون.

برخی از نام های مورد علاقه من پنج شما را تشخیص و من حتی نمی شامل hustling Dennis Rodman در سال 1985 NAIA ملی مسابقه در شهر کانزاس قبل از تتو و NBA عناوین. هر مربی که در NAIA زمینه آرزو Rodman شده بود در تیم خود است.

5. مارس 22, 1984: ایندیانا 72, کارولینای شمالی, 68. آن NCAA شرق منطقه ای در Omni. اولین سفر من به آتلانتا به عنوان یک روزنامه نگار به یاد ماندنی بود برای من حتی اگر مایکل جردن را شامل نمی شود آن را در تاریخ و زمان آخرین رقص فیلم مستند به عنوان یک بازی کلیدی برای Airness.

UNC مورد علاقه بود اما اردن برگزار شد دن Dakich به 14 امتیاز در یک عابر پیاده 6-of-14 تیر اندازی و اردن نیز خراب است. چه شد در میان دین اسمیت بهترین و به شدت مورد علاقه تیم رو شمارش اولیه توسط بابی نایت و استیو Alford.

4. اوایل ماه آوریل سال 1985 جنوبی و اقیانوس اطلس در لیگ فصل, درب بازکن, Sumter, S. C.: به عنوان چارلستون (S. C.) پست-پیک ضرب و شتم نویسنده به تازگی به نام چارلستون رنگین کمان من تحت پوشش تنها چند جاده بازی ها بود اما باز کن.

بریوز روشن کرده بود خود را SAL وابسته به سامتر یک از یادرفته مرداب و ballpark را در شکل بدتر از این شهر است.

آن را بیش از حد سرد برای بیس بال وجود ندارد بسیار ضربه زدن در بازی و من فقط خدا را شکر جعبه مطبوعات نمی سقوط.

استعداد در هر دو تیم هر چند شگفت انگیز بود.

ران Gant جف Blauser علامت Lemke و یک چپ دست فقط تبدیل 19 به نام تام Glavine بود بر روی تپه برای Sumter.

برای چارلستون San Diego Padres وابسته baseman دوم شد روبرتو Alomar همه 16 و راهپیمایی که در آن سال به عنوان یک 15 ساله و او ستاره همراه با 18 ماه شنی جونیور پشت صفحه.

گذشته است مقدمه? Glavine تن به تن 1-0 زیبایی که به خاطر دارم چون آن را سخت برای پیدا کردن سوابق. او led لیگ در عصر آن فصل و یک دهه بعد برنده سری جهانی متمسک 1-0 این تیم لیگ. برایان Snitker موفق سامتر تیم فصل بعد.

که من نیز به یاد بیاورید من پیش بینی Alomar خواهد بود Hall of Famer بعد از آن در این فصل است. مردم فکر کردند که من دیوانه.

3. Oct. 12, 2008: شاهین 22 خرس 20. شیکاگو در زمان سرب در 20-19 با 11 ثانیه به سمت چپ در گرجستان گنبد.

خرس با استفاده از فشفشه و پا زدن تا شاهین رو توپ در 44. زمان به اندازه کافی مناسب است ؟

تحت سنگین عجله و ضربه rookie Matt Ryan heaved یک پاس کردن حاشیه در مقابل شاهین’ نیمکت و مایکل جنکینز ساخته شده است غیر محتمل گرفتن در اطراف خرس’ 30.

Jason ایلام داشتن از دست رفته makeable و پا زدن قبل از خرس TD رانندگی در آمد برای نجات خود با 48-حیاط بازی برنده و همه شروع به فرایند است که رایان یک جانشین شایسته برای مایکل جکسون.

2. Jan. 1, 1994: Florida State 18, نبراسکا, 16: در 60 نارنجی کاسه ایالتی فلوریدا برنده مسابقات قهرمانی ملی.

شکست نخورده Cornhuskers به ثمر رساند در اوایل سه ماهه چهارم به جلو در 15-13 از 16 1/2-نقطه مورد علاقه.

و سپس بایرون بنت لگد یک هدف زمینه با 1:16 باقی مانده که به تام Osborne اولین ملی عنوان شده است.

و یا به عنوان یک فشار جعبه کاربر جدید در حال حاضر یک جانباز بریوز نویسنده نوشت: “یا پس از آن به نظر می رسید.”

چارلی بخش به سرعت بسیج Seminoles و اسکات بنتلی کیکر استخدام توسط بابی Bowden پس از همه دلخراش از دست رفته ضربات توسط FSU پنج بار در 12 فصل حفر 22-حیاط زمینه هدف با 21 ثانیه به سمت چپ برای Bowden و دستیار علامت Richt اول ملی عنوان شده است. آنها دوباره در سال 1999.

1. سپتامبر. 4, 1994: دلفین, 39, میهن پرستان 35. دلفین ها’ دن مارینو در بازگشت از یک پاره آشیل فصل قبل و نبود حرکت به خصوص به خوبی در نمایشگاه.

اما در فصل بازکن در جو رابی ورزشگاه مارینو انداخت پنج touchdown عبور می کند برای ششمین بار در زندگی حرفه ای او در باز گشت پیروزی و پیوست Fran Tarkenton به عنوان تنها رهگذران به آن نقطه در NFL سابقه با بیش از 300 TD عبور می کند.

مارینو مانند اردن شد ورزشی دانشمند است که می تواند هر چیزی را در زمین بازی است که او می خواست … اما بر خلاف اردن مارینو هرگز نمی تواند برنده عنوان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله