آرژانتین حرکت می کند و نزدیک به بدهی به طور پیش فرض

آرژانتین بانک ملی. این کشور با آن مواجه است یکی دیگر از بدهی به طور پیش فرض خواهد بود که نهم آن در تاریخ است.

عکس: agustin marcarian/ایسنا

آرژانتین مواجه است یکی دیگر از بدهی به طور پیش فرض در روز جمعه به آمریکای لاتین سوم-بزرگترین اقتصاد هایش با یک رکود عمیق و ارز فشار تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بسته های پول کشور را رسما وارد کنید به طور پیش فرض مگر اینکه آن را می سازد 500 میلیون دلار پرداخت بهره بدهی های خارجی 5 بعد از ظهر در نیویورک است. پرداخت توجه بود و در آوریل 22, اما دولت تا به حال 30 روز مهلت.

به طور پیش فرض خواهد بود آرژانتین نهم در تاریخ خود و سوم این قرن است.

دولت ملی رئیس جمهور آلبرتو فرناندز نیست و انتظار می رود به پرداخت سود پس از ناکامی در رسیدن به یک معامله با دارندگان اوراق قرضه به بازسازی حدود 65 میلیارد دلار از بدهی های خارجی وام می گویند.

“من فکر می کنم آن است که رفتن به بسیار دشوار است برای جلوگیری از برخی از مرتب کردن بر اساس به طور پیش فرض” گفت: Hans Humes سر از نیویورک-بر اساس صندوق های تامینی Greylock سرمایه بستانکار درگیر در مذاکرات با آرژانتین.

او افزود که دولت و خارجی دارندگان اوراق قرضه می تواند ادامه مذاکرات فراتر از جمعه به منظور جلوگیری از کثیف نتیجه.

“هیچ کس درگیر در این فرایند خواهد بود به خوبی با پیش فرض” آقای Humes گفت: با اشاره به یک پیش فرض و در نتیجه دعاوی و هیچ مذاکرات است. “همه بزرگ طلبکاران درک کنند که در آینده با یک قطعنامه در این نقطه است که در علاقه خود را. من فکر می کنم این کشور می داند آن را در منافع خود را به عنوان به خوبی.”

اگر چه آرژانتین بدهی به طور پیش فرض بعید است به جرقه آشفتگی مالی در آمریکای لاتین رتبه Fitch در انتظار یک رکورد تعداد پیش فرض های مستقل در این سال به عنوان همه گیر roils اقتصاد جهانی است. در مارس اکوادور نقدی-بسته تولید کننده نفت تاخیر در پرداخت بدهی تا اوت بود آن را به عنوان ضرب و شتم توسط یکی از امریکا بدترین شیوع کروناویروس. لبنان قصور در ماه مارس برای اولین بار.

چین یادداشت خود هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020; جمهور تهمت هل بازگشایی قصد دارد در جریان بازدید از یک کارخانه فورد در میدان نبرد ایالت میشیگان; Mark Zuckerburg می گوید Facebook کارکنان را از خانه کار می کنند و حتی پس از همه گیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

یک پیش فرض خطرات سوخت آرژانتین بحران اقتصادی. این کشور با تولید ناخالص داخلی کاهش یافت تقریبا 12 ٪ در ماه مارس. مگر اینکه به سرعت حل اقتصاددانان می گویند این امر منجر به فشار بیشتر در پزوی با توجه به سخت کمبود ارز. در این کشور نرخ رسمی ارز در حال حاضر حدود نیمی از آنچه آرژانتینی مجبور به پرداخت برای خرید دلار در بازار سیاه است.

این امر همچنین درایو تورم در حال حاضر یکی از بالاترین در 46 درصد با سوخت چاپ پول برای تامین مالی هزینه های دولت و کاهش دسترسی به بازار برای کسب و کار خصوصی.

“ورود یکی دیگر از پیش فرض راه اندازی مجدد ساعت در یکی دیگر از بحران چرخه” گفت: جیمنا بلانکو یک بوئنوس آیرس-بر اساس اقتصاددان برای شرکت مشاوره Verisk Maplecroft. “چشم انداز تبدیل خواهد شد بسیار منفی بسیار به سرعت.”

کاهش آرژانتین بدهی شده است یک اولویت برای آقای فرناندز عضو Peronist جنبش که در ماه دسامبر که باعث محبوبیت رسید به دلیل سخت اجتماعی-فاصله اقداماتی که دولت او اجرا برای مهار این بیماری همه گیر. به نام او بدهی غیر قابل تحمل بعد از آن به شدت افزایش یافت و تحت سلف خود Mauricio Macri.

آقای Macri زمان در ده ها میلیارد دلار از بدهی های خارجی به پلاگین یک کسری بودجه بزرگ است که او به ارث رسیده از گذشته Peronist دولت امید به تدریج باریک مالی شکاف در حالی که بهبود آرژانتین فضای کسب و کار برای جذب سرمایه گذاران خارجی است. اما در سال 2018 آرژانتین بود که در برخورد با یک بحران ارز مجبور آقای Macri به دنبال یک کمک مالی از صندوق بین المللی پول.

آرژانتین مدیون 44 میلیارد دلار به صندوق بین المللی پول است نیز گفت: بدهی این کشور غیر قابل تحمل است. این صندوق به نام طلبکاران خصوصی برای ایجاد یک “مشارکت معنی دار” برای بازگرداندن بدهی پایداری.

وزیر دارایی مارتین گوزمن می گوید او باز است به بررسی counteroffers از دارندگان اوراق قرضه.

عکس: اریکا Canepa/مهر نیوز

آرژانتین شده است به دنبال به طبل حمایت از طرح بازسازی به عنوان طلبکاران مواجه شده اند فشار برای ارائه به کشورهای فقیر با بدهی با توجه به رکود اقتصادی جهانی. بیش از 100 اقتصاددانان از 20 کشور جهان از جمله دانشگاه کلمبیا جوزف استیگلیتز منتشر شده نامه ای در این ماه با دعوت از دارندگان اوراق قرضه به قبول آنچه که از آن به نام “یک مسئول ارائه دهد که به اندازه کافی نشان دهنده کشور ظرفیت پرداخت.”

پیشنهاد دولت را به آرژانتین حدود 40 میلیارد دلار در بدهی با صدور جدید بدهی با نرخ بهره پایین تر و بعد از آن خرما به علت. آن را نیز شامل یک سه سال توقف در پرداخت های عقب هل دادن هر گونه پرداخت بدهی تا نزدیکی پایان از آقای فرناندز کند.

دارندگان اوراق قرضه از جمله برخی از بزرگترین مدیران جهان و کوچک و خرده فروشی سرمایه گذاران این پیشنهاد را رد کرد و گفت: این نهاد ناعادلانه بار بر روی آنها در حالی که دولت هنوز برای ارائه یک برنامه بلند مدت برای بازگرداندن ثبات مالی. آنها همچنین می خواهند آرژانتین به آدرس چگونه آن را بازپرداخت 44 میلیارد بدهکار به صندوق بین المللی پول.

“یکی از اینچنین است که آرژانتین است نه ارائه یک برنامه های اقتصادی به طلبکاران در حال حاضر” گفت: Nicolas Saldías یک آرژانتین متخصص در Wilson Center, واشنگتن فکر می کنم تانک. “وجود دارد هیچ راه تحقق اقتصاد رقابتی تر است.”

دارندگان اوراق قرضه به تازگی ارائه شده counteroffers به آرژانتین و وزیر دارایی مارتین گوزمن در این هفته گفت که او باز است به بررسی آنها.

“در طول ماه گذشته آرژانتین تا به حال تقریبا هیچ اساسی تعامل با طلبکاران خود گفت:” طلبکار گروه که شامل بلکراک مدیریت مالی.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر