لورن ماکسول مستقر در اوهایو شماره کسی که می آموزد اعداد مسائل به عنوان بخشی از یک نیروی هوایی برنامه های آموزشی. او جمع آوری مدرک کارشناسی ارشد خود را مانند آنها کارت بیس بال. و در اوقات فراغت خود او تلاش می کند به مرتب کردن کثیف تناقضات ورزش و منظمی ترتیب تیم ها به ترتیب اهمیت مانند مهمان در یک عروسی.

برخی از مردم needlepoint برای تفریح و تمدد اعصاب است. ماکسول رتبه بندی می کند. او را دوست دارد قرار دادن مردم را در خود جای. و برای بیش از 30 سال از او بود اما در Clarke دبیرستان مرکزی در آتن.

“از آن به بعد من همیشه علاقه به تلاش برای کشف کردن که بهترین تیم در تلاش برای دریافت برخی از دیدگاه تاریخی در که بهترین تیم و که مبالغه تیم,” او گفت:.

ماکسول است که میل شدید و او فرمول و او امر هر دو در یک هفتگی ویژگی در AJC.com در طول پاییز که صفوف همه 422 تیم های فوتبال در گرجستان دبیرستان انجمن. اما او نه محدود به مدارس به تنهایی. اگر آن عرق او به آن مرتبه.

بنابراین هنگامی که از او پرسید آیا می توانید تا شلاق زدن معتبر لیست مربوط به college football — کمی چیزی برای جویدن در اینجا در حالی که در انتظار یک خالی تقویم ورزشی — ماکسول افتاده به عمل است. آیا بین او و خود را گسترش ورق.

بحران بحران رفت و اعداد. و در اینجا شما بروید.

معرفی ماکسول 100 غالب SEC تیم های فوتبال پس برای همیشه لطفا برای.

اولین چیزی که اعتصاب یک بین چشم: یوگا را در سال 1980 ملی تیم قهرمانی را به لیست. این حتی به نظر می رسید کنجکاو به ماکسول. هرشل آخرین تیم در گرجستان — این 11-1 تیم از سال 1982 ساخته شده (در شماره 61). اما او برای اولین بار یکی از, یکی از زیباترین و تقدیس در اطراف این قطعات نیست (این شماره 105 به طور کلی). وجود 24 دو-از دست دادن تیم و دو و سه-از دست دادن تیم (2010 آلاباما و 1970 LSU) در 100. اما نه شکست نخورده 1980 Bulldogs. اعداد را می توان چنین contrarians.

و یک چیز دیگر: دو Georgia Tech تیم — به یاد داشته باشید که کت زرد شد در ثانیه 30 سال قبل از آن در سال 1964 — به نظر می رسد در این رتبه بندی می کند قبل از اولین گرجستان تیم. در مورد شما بدونم که چرا وجود دارد یک استادیوم به نام بعد از بابی داد مرکز شهر.

“که بخشی از ارزش رأی دادن وجود دارد تیم های است که بسیار آسان به را فراموش نکنید چرا که آنها نمی اخیر” ماکسول گفت.

یک مکث در اینجا در حالی که Bulldogs مردم پاک خود را تف می گیرد. ماکسول در حال رفتن به برخی از “splainin” را به دوستان خود در قدیمی خود را از دست می دهند.

شما ببینید ماکسول سیستم اقدامات سلطه در شرایط خوب چقدر یک تیم غالب آن مخالف است. از ’80 گرجستان تیم او اشاره می کند: “آنها بازی مناسب و معقول اما نه یک برنامه و تا به حال تعداد زیادی از تماس های نزدیک.” که شکست نخورده تیم برنده نیمی از آن 12 بازی با هفت امتیاز کمتر یا دو نفر از کسانی که توسط سه یا کمتر است. در کاسه شکر آنها همسان در برابر تنها شماره 7 تیم برتر در کشور در زمان نوتردام.

روشنفکران در مخاطب باید بدانید که ماکسول استخدام آنچه که به نام “رگرسيون لجستيک” تجزیه و تحلیل نمره و اطلاعات برنامه برای رسیدن به یک مقدار عددی برای یک تیم قدرت نسبت به آن دوران. و سپس انجام محاسبات خود به مقایسه در سراسر دوره.

به عنوان مثال آن را به عنوان جای تعجب نیست 2019 LSU تیم غالب ترین تیم تا کنون در این کنفرانس تا حد زیادی در قدرت از آن جرم. ما شاهد روانگردان از چیزهایی که با جو نقب زدن و شرکت. عظمت glinted که واحد مانند آفتاب از یک آینه است.

و در عین حال فقط در جرم ماکسول اعداد نشان می دهد که با توجه به زمان خود در سال 1934 آلاباما جرم است که به طور متوسط 31.6 امتیاز در هر بازی بود و نسبتا تر و غالب تر از فصل گذشته را ببر (48.4 ppg).

“هنگامی که SEC در سال 1933 تاسیس شد متوسط تیم به ثمر رساند تنها 7.66 امتیاز در هر بازی در حالی که در فصل گذشته به آن رسیده بود 26.39 امتیاز” ماکسول گفت. “توهین آمیز نیروی عظیم منهدم کننده در آن سال های اولیه ممکن است به طور متوسط 30 امتیاز در حالی که امروز که نمی تواند در نظر گرفته شود تقریبا به عنوان موثر است. استاندارد رتبه بندی به ما اجازه می دهد تا ببینید که کدام تیم بودند مسلط تر نسبت به هم معاصر خود را به جای تلاش برای ناعادلانه آنها را نسبت به تیم ها در دوره های مختلف است.”

یک زن و شوهر دیگر takeaways از این رتبه بندی:

Golly, آلاباما واقعا تا به حال یک اجرای خوب این گذشته 87 سال است. زرشکی جزر و مد و دو بار به عنوان بسیاری از تیم ها در تمام زمان بالا 100 — 28 – از شماره 2 در لیست تنسی (14). خرس برایانت قرار داده و 13 نفر آن هم در حالی که نیک Saban می تواند ادعا 11. هر سابان تیم از سال 2009 است که در میان 100.

داوطلبان باید نیکو تعداد کل, اما آنها تا حد زیادی از قلم یک نسل در اینجا. تنها یک تنسی تیم از این قرن — 2001 شماره 97-رتبه بندی دسته ساخته شده از لیست.

ما باید مکث در اینجا به درک Dodd را 1952, Georgia Tech, تیم, شماره 9 تمام وقت که رفت 12-0 و تسلیم فقط 59 امتیاز تمام فصل ؟ چرا که یکی از ارزش واقعی این نوع از رتبه بندی یادآوری افتخارات قدیمی.

هنوز, آن را خوب است به رسمیت شناختن است که ما در خوب ol’ روز. تیم بیشتر از 2010s ساخته شده به لیست — 19 — از از هر دهه است. پس ما در حال حاضر 1950s (16 تیم) و 1960s و 70s (14 هر).

واقعی بیش از arching غذای آماده در اینجا این است که نه وجود دارد و بدون نیاز به 2019 ببر و در عین حال یکی دیگر از جایزه برای به پایان رساندن بالای این نظرسنجی. هیچ چیز ملموس و مورد نیاز است برای یک نظری ورزش.

ما انجام این کار از آنجا که ما می خواهم به بحث بهترین برگر بهترین فیلم جنگ ستارگان بهترین تیم. و یا به عنوان ماکسول گفت: “این یک چیز سرگرم کننده برای انجام. این چیزی است که برای نگه داشتن مردم صحبت کردن در بین بازی و نه جایگزین آنها.”

ما این کار را متوجه طولانی پیش سخنان آلن گولد که به عنوان آسوشیتد پرس ویرایشگر در سال 1936 تاسیس AP college نظرسنجی: “این یک مورد فکر کردن ایده های توسعه بهره و جنجال. مقالات می خواستم مواد برای پر کردن فضای بین بازی ها. که همه در ذهن من بود چیزی برای نگه داشتن گلدان جوش. ورزش شد و سپس زندگی کردن اختلاف, نظر, هر چه. این فقط یکی دیگر از ورزش در شادمانی.”

و برادر ما می تواند استفاده از برخی از شادمانی در حال حاضر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله