چگونه یک فرم از فوتبال فانتزی تاسیس شد در Marist

شما می دانید فوتبال فانتزی به عنوان یکی از جهان محبوب سقوط سرگرمی. شما می دانید آن را به عنوان یک فریبنده و گاهی اوقات وسواس ورزش در میان دوستان و غریبه ها به طور یکسان. شما می دانید که فوتبال به عنوان یک صنعت چند میلیارد دلاری (حدود 7 میلیارد دلار در سال با توجه به فانتزی های ورزشی و بازی انجمن) که گاهی اوقات تحت الشعاع قرار NFL بازی های خود را.

چه شما ممکن است بدانید: یکی از اولین لیگ, اگر برای اولین بار در سواحل شرق تاسیس شد در Marist مدرسه در اوایل 1980s.

Marist دانشجو اسکات فرانک در کنار همکلاسی های خود را به عنوان خوانده شده, Sports Illustrated مقاله توضیح جوجهگردان بیس بال. آن را انگیزه این گروه خود را برای شروع فوتبال فانتزی لیگ یک است که شامل یک سنگین تکیه بر کانال 2 و آتلانتا قانون اساسی – قبل از این ایده احساس شد.

فرانک بود و در میان هشت اعضای هیات موسس از جمله فرانکی Doherty, کریس Decherd علامت Wesley, Glenn Gilbertti جی Dowlen گیل مرخم و کریس دانیل. آنها ساخته شده پیش نویس خود را از یک رویداد اجتماعی در یک عضو خانه – یک سنت است که تا امروز ادامه دارد – و یک امتیاز-تنها سیستم به ثمر رساند.

خود فهرست اسامی شامل سه quarterbacks چهار در حال اجرا پشت شش رسیور دو بازی و دو دفاع. نمره فرمت پاداش پنج امتیاز برای touchdown زیر 40 متری و 10 امتیاز برای کسانی که بیش از 40 متری. هر گیرنده touchdown به ارزش 12 امتیاز. در حال اجرا-بازگشت امتيازات به ارزش هفت. Kickers تولید 10 امتیاز برای ضربات در 46-به علاوه متری هفت امتیاز برای ضربات بین 36 تا 45 متری و پنج امتیاز برای 35 متری یا کمتر. دفاع بودند پاداش برای shutouts (15), touchdowns (10) و safeties (هشت).

پس از ایجاد یک تصادفی به منظور پیش نویس که جریان به طور مشابه به امروز ترتیبات (هر چند بدیهی است که بدون نیاز به اینترنت سادگی), Gilbertti اولین انتخاب در سال 1983 در نظر گرفتن کارفرمایی دن Fouts در شماره 1. فرانک که موفق به کسب دو عنوان به دنبال با کیکر رولف Benirschke.

بر خلاف امروز لیگ نمی تواند مسیر خود را به ثمر رساند زندگی می کنند. این روند نمی تواند تکمیل شود تا هر صبح روز دوشنبه هنگامی که بازیکنان از خواب بیدار شدم و مشتاقانه بررسی آمار در آتلانتا قانون اساسی است. برای مقابله با این انتظار روند این دوستان تماس خواهد بود اخبار محلی وابسته به جلو در برخی از آنها به ثمر رساند.

آنها دریافتند خاص کمک در Marist محصول: Ernie Johnson Jr.

“در یکشنبه شب ما می خواهم تماس بگیرید مختلف ایستگاه های محلی – Channel 2, 5, 11,” فرانک گفت. “یکی که با همکاری بیشتر با دور شد کانال 2 و موبایل جانسون بود که در اخیر فارغ التحصیل از دانشگاه جورجیا می باشد. او در میز ورزش ما می خواهم تماس بگیرید و از او می خواهم می گویند, ‘جدیدترین Johnson, چه می توانم به شما کمک کند؟’ و ما رو خیلی خوب در آن از آنجا که ما آن را در هر آخر هفته. او می گفت: “مرا خود را بالا پنج بازیکن و من به شما بگویم آنچه که آنها انجام داد.’ که در آن بود. پس از آن ما می خواهم صبر کنید تا صبح روز دوشنبه به نگاه روزنامه. این احمقانه ترین چیزی که شما در مورد فکر می کنم چگونه آن امروز است.”

جانسون پس از تبدیل شدن به یکی از قابل تشخیص نام در ورزش ستایش برای کار خود را به عنوان میزبان در TNT را “در داخل NBA.” زمانی که فرانک و شرکت خواستار شدند جانسون در سال دوم خود را با WSB و خود را به عنوان اولین آخر هفته های ورزشی لنگر.

کسانی که در راه کمک را به لیگ یک موفقیت چشمگیر. دوستان به طور فزاینده پرشور است. (“هنگامی که شما در دبیرستان شما هیچ چیز دیگری در جریان” فرانک گفت.) آنها را توسعه روابط و اوراق قرضه است که به طول انجامید از طریق امروز.

آنها گسترش لیگ پس از فصل اول اضافه کردن چهار نفر از اعضای. در میان تازه شد دن پرز که پس از تبدیل شدن به یک جزء اصلی از Marist ورزشی. پرز که با حضور Georgia Tech دارای مربی فوتبال و بیس بال در Marist برای بیش از سه دهه است. او اعتبار لیگ برای او را در معرض طیف گسترده ای از بازی فراتر از محلی رادیو و تلویزیون.

“از آن ساخته شده من حتی بیشتر مشتاق, ورزش, پنکه بدون شک در مورد آن” پرز گفت. “این سرگرم کننده ترین من تا به حال یک طرفدار ورزش. آن دسته از دوستان ما فقط به آن زمان. آن را یک دسته از پول آن را بیشتر در مورد رقابتی نفس در ما صحبت با صدا غذا خوردن به یکدیگر است. ما دربسته در محیط چقدر پول شما می تواند از دست دادن در هر هفته – من فکر می کنم $5 یا 10 بود و کلاه. … این نوزاد مراحل از چیزی است که در حال حاضر در محبوبیت منفجر شود.”

پرز به خاطر مورد علاقه خود را انتخاب کنید: ضد گرجستان فن او شرط بندی با دوستان خود که پیتسبورگ را بالا the Bulldogs در سال 1982 کاسه شکر. با تشکر از کارفرمایی دن مارینو را در آخرین لحظه زمین نشستن کامل هواپیما پرتاب Panthers نه تنها که. پرز بعد از آن پیش نویس مارینو زمانی که او یک NFL rookie در سال 1983.

مارینو آینده Hall of Famer را تولید یکی از بهترین rookie فصل در NFL تاریخ با دلفین ها. پرز شد مارینو فن و عینک شماره 13 تعداد که برادرزاده خود را باید پس از فرسوده در Marist.

“آن را تبدیل به یک خانواده, مقابله,” پرز گفت: chuckling. “و آن همه می رود به آن شب که مارینو انداخت touchdown به جان براون (در کاسه شکر).”

پرز همچنین به یاد می آورد شماره Bengals جبهه, اتاق کار, برای خاطر او و فرانک تیم فانتزی. آنها متصل به اتاق آموزش شیرین-صحبت کردن در راه خود را به یادگیری بیمارستان پیت جانسون وضعیت برای آینده بازی.

ترکیب اولیه تا به حال به تنظیم اولیه و جانسون ظاهرا مچ پا مصدوم بود و آنها نگران آنها می شود بدون باارزش خود را کوتاه yardage بازگشت. غیر قابل تصور تماس تلفنی بعد از آنها پیدا کردن مچ پا خوب بود.

“ما به پایان رسید تا گرفتن اطلاعات از قرار دادن پیت جانسون در صف, و من فکر می کنم او به پایان رسید به ثمر رساند تا سه touchdowns آن روز” پرز گفت. “و من گفتم: ‘هر آنچه در آن طول می کشد.’ ما تا به حال برای رفتن به طول های مثل شما نمی خواهد باور که برای پیدا کردن مسائل. در حال حاضر همه چیز بسیار در دسترس است.”

این Marist لیگ همچنان در سال 2020 است. اعضای در حال حاضر استفاده از MyFantasyLeague.com و برندگان’ نام آنها حک شده بر روی یک جایزه. این فصل را علامت گذاری سال 38.

“به دنبال بازگشت پس از 37 سال من احساس می کنم خوش شانس به حال چنین دوستان خوب به صرف من روزهای یکشنبه” گفت: Doherty یکی از دو اصلی, اعضای, هنوز شرکت است. “هنوز هم مانند کریسمس صبح بیدار شدن در پیش نویس روز است و بهتر احساس در روزهای یکشنبه که تیم من بازدید نیروانا پس از یک روز از امضای من بزرگ-بازی بازی دسته کوچک موسیقی جاز.”

Doherty چهار بار قهرمان و همکاری کمیساریای افزود: “به عنوان یک شاهین فن تمام زندگی من فقط امیدوارم که آرتور خالی به نظر می رسد راه من سال آینده اگر توماس Dimitroff ضربات یکی دیگر از پیش نویس است.”

در حالی که Marist لیگ بود در میان اولین مستند فوتبال فانتزی را ریشه را می توان به سال 1962. آیا این افزایش شهرت ملی رسید تا ’80s. CBS راه اندازی اولین فانتزی سایت در سال 1997. آنها در حال حاضر به امری عادی با سایبر ورزش مصرف کردن در راه فرانک نمی توانست خواب.

در عین حال یک تکرار شروع ارگانیک در مترو آتلانتا.

“من نمی دانم که ما می تواند آن محافظت می شود اما ما نیست به فکر این چیز بودن جهان گسترده پدیده” فرانک گفت. “اما این خیلی باحال بود ما در حال انجام آن قبل از هر کس دیگری. این شگفت انگیز است به فکر می کنم که بودیم و که در آن است در حال حاضر. این سرد است که ما فکر چیزی نمیفهمد چیزی قبل از اینکه بیشتر از هر کس دیگری.”

پرز افزود: “همه ما به Scotty فرانک یک زمان سخت به خاطر او به پایان رسید تا تبدیل شدن به یک وکیل ثبت اختراع درخشان و موفق ، اما ما مانند ‘Scotty شما در کسب و کار ثبت اختراعات. چطور شما نمی حفاظت از این ایده از ما زمانی که ما دبیرستان مرتدان?”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر