یادداشت سردبیر: The Atlanta Journal-Constitution جلب با سابق آتلانتا چهره های ورزشی در این گاه به گاه سری. امروز: Johan Hedberg

Johan Hedberg است در مورد شروع یک فصل جدید از زندگی.

سابق goaltender که صرف چهار نفر از 12 NHL فصل با آتلانتا Thrashers است حرکت بازگشت به خانه به سوئد برای همیشه برای یک کار جدید است. پس از یک حرفه ای طولانی به عنوان یک بازیکن و کمک مربی در ایالات متحده از آن زمان برای Hedberg و خانواده اش به بازگشت به ریشه های خود را.

Hedberg به تازگی توافق برای تبدیل شدن به سر مربی مرا در سوئد لیگ هاکی. اولین شغل خود را یک سر مربی خواهد بود برای رقیب اصلی از Leksands که در آن او بزرگ شده و برای اولین بار از بازی هاکی. شهرها از هم جدا هستند در حدود 25 مایل در امتداد دریاچه Siljan.

Hedberg آمده است (تقریبا) دایره کامل.

سن خوزه کوسه اخراج سر مربی پیتر Condoleo و چند دستیار از جمله Hedberg, on Dec. 11 پایان چهار به علاوه سال اجرا به عنوان goaltender مربی. پس از آن بود که Hedberg خانواده به طور جدی در نظر گرفته و به اروپا بازگشت. اچ ذکر نام او به مرا مقامات به دنبال یک رهبر جدید و چند ماه بعد معامله انجام شد.

“من همیشه دوست داشتم این سازمان و راه آنها چیز” Hedberg گفت: Atlanta Journal-Constitution. “این یک تیم کوچک اما آنها همیشه رقابتی است. آنها سخت به بازی در برابر. آنها مقدار زیادی از غرور و افتخار است. برای من, من واقعا شیفته آن است. آن را خوب وضعیت اجتماعی برای ما. … همه چیز درست و مناسب است.”

در حال حاضر پس بهتر است بخشی از 23 سال متوقف می شود در سراسر شمال امریکا Hedberg در حال رفتن به خانه.

Hedberg شد پیش نویس توسط Philadelphia Flyers در سال 1994 (نهم دور 218th به طور کلی). او هرگز دعوت به آمدن به ایالات متحده به اردوگاه. او در سمت چپ سوئد در سال 1997 و سعی جزئی-لیگ مسیر. پس از یک فصل دیگر با Leksands در سال 1998 او معامله به کوسه و آمد به شمال امریکا و در آنجا ماند.

Hedberg ساخته شده خود را NHL اولین با پیتسبورگ پنگوئن در سال 2000. او همچنین برای ونکوور کناکز (2003-04), ستاره دالاس (2005-06) این Thrashers (2007-10) و شیاطین نیوجرسی (2010-13).

Hedberg تحت Condoleo با شیاطین و پس از خریداری از قرارداد خود را نهایی خود را فصل به عنوان دستیار ویژه مدیر کل لو Lamoriello. او پیوست Condoleo با کوسه ها در سال 2015 به عنوان goaltender مربی.

“این فقط سقوط در دامان من” Hedberg گفت: از انتقال از بازیکن به مربی. “من واقعا از آن لذت بردم. آن را بزرگ بوده است اجرا شود. من آموخته زیادی از مربیان و مدیریت و بازیکن من بوده اند.

“در حال حاضر من می خواستم به یک چالش جدید و انجام چیزی بیشتر بیشتر می گویند و یا انجام کارهای راه خود من. من فکر کردن در مورد تلاش برای دریافت یک شغل در اروپا جایی به عنوان دستیار مربی یا سرمربی. این به پایان رسید تا بودن کامل است. ما در همان صفحه و با بچه ها در مرا در آنچه ما می خواهیم برای ایجاد. من هیجان زده در مورد آن است.”

Hedberg باقی مانده در کالیفرنیا قادر به سفر با توجه به conoravirus بیماری همه گیر. او قصد دارد برای بازگشت به سوئد در اوایل ماه ژوئن اما آن باقی مانده است دیده شود با توجه به مسافرت های بین المللی محدودیت. او باقی مانده است درگیر در موقعیت جدید خود مشغول به کار در استخدام, ارزیابی و توسعه سازمانی از طریق تلفن و ویدئو کنفرانس. برنامه وجود دارد برای دریافت روی یخ در اوت. 1 اگر ممکن است.

“من می دانم چه کار می کند برای من” Hedberg گفت. “همه چیز را از مربیان اما من می خواهم به پیدا کردن راه خود را. من فکر می کنم مهم ترین چیز برای مربیان این است که شما به خودتان می شود. اگر شما نیست, بازیکنان, دیدن از طریق, است که بسیار به سرعت. من قصد دارم به تمام دانش من در طول سال قرار داده و آن را به خود من مربیگری راه و امیدوارم ما در حال رفتن به برخی از موفقیت است.”

مرا و Leksands را مبارزه به تازگی به ماندن در نخبگان بخش کرون لیگ هاکی و نمی تواند تنزل به بخش دوم. در حال حاضر Leksands است با نخبگان مورا است. که در آن Hedberg می آید.

Hedberg همیشه فن های مورد علاقه به خصوص در آتلانتا هنوز هم به نظر می رسد از روی علاقه در زمان خود با Thrashers. او مانند بسیاری از مردم با ابراز تاسف از وضعیت مالکیت و فقدان تلاش های مردمی برای رشد ورزش هاکی در آتلانتا.

“این شرم از آن کار نمی کند چرا که همه چیز وجود دارد” Hedberg گفت. “فن پایه بود ساخته شده است. عرصه فوق العاده بود. برای من آنها باید شروع به ساخت چمن ریشه های بسیار قوی تر از حق دور ساخت مطمئن شوید که آنها با قرار دادن غلطک در هر شهر کوچک. شما باید به کودکان و نوجوانان بازی برای به دست آوردن این ورزش به رشد در این شهرستان و تبدیل شدن به بخشی از آن. شما دریافت می کنید یک تیم حرفه ای و تقریبا هیچ چیز دیگری شما نیاز بچه ها به علاقه مند به پدر و مادر علاقه مند به رشد آن است.”

در حال حاضر فصل جدیدی برای Hedberg. او به زودی با ترک Los Gatos, California, برای مورا در کشور سوئد کاملا NHL حرفه ای ،

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله