مسابقه موکول شد برای پنج شنبه شب در 7 p. m. که به نوبه خود مجبور نسکار به حرکت Xfinity سری مسابقه برنامه ریزی شده برای روز شنبه در Bristol Motor Speedway. زمان چرخش بیش از حد دشوار است برای پخش شریک Fox Sports به ترک شارلوت و به سرعت بازسازی و راه اندازی آن در تنسی تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

این Xfinity سری مسابقه خواهد بود به جای اجرای دوشنبه شب یک روز پس از سری جام.

نسکار موج اول مسابقات در باز گشت خود را بالغ بر هفت رویدادهای ملی و بیش از 11 روز. دوم متوالی چهارشنبه شب مسابقه شده اند چهارم برای نخبگان جام سری از مه 17. که دهانه شامل چهار شنبه شب Coca-Cola 600 که رفت به 607.5 مایل در وقت اضافه و طولانی ترین رویداد در نسکار تاریخ است.

باران مجاز برای یک روز اضافی از بقیه به رانندگان به خصوص Kyle Busch و Timmy تپه که وارد هر هفت برای اولین بار مجموعه ای از نژادها.

شروع سفارش برای دومین مسابقه جام در شارلوت در این هفته تعیین شد بر اساس اتمام منظور از کوکا کولا 600 اما با وارون. Hendrick Motorsports هم تیمی های ویلیام بایرون و الکس بومن شروع خواهد شد از قطب در حالی که کوکا کولا 600 برنده Brad Keselowski شروع خواهد شد 20.

هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson شروع خواهد شد گذشته به دلیل ماشین خود را رد صلاحیت شد در مسابقه پس از بازرسی او پس از دوم به پایان رسید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله