شاهین تنظیم برای دریافت ژوئن حقوق و دستمزد-کلاه امداد

شاهین تا در برابر حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, در مورد گرفتن برخی از تسکین موقت جمعه.

زمانی که شاهین منتشر شد cornerback دزموند Trufant در مارس سابق استارت تعیین شد به عنوان یک پست-ژوئن 1 برش.

هنگامی که حرکت می کند به طور رسمی در کتاب شاهین که فقط $252,141 تحت NFL حقوق و دستمزد کلاه $198.2 میلیون با توجه به NFLPA دریافت خواهد کرد $10.75 میلیون در حقوق و دستمزد-کلاه فضا.

برای هفتمین سال متوالی کلاه حقوق و دستمزد افزایش یافته است 10 میلیون دلار یا بیشتر است. کلاه $بود 188.2 در سال 2019.

بسیاری از اتاق جدید استفاده خواهد شد به امضای rookie که طول خواهد کشید تا $6.84 میلیون پول جدید اما به دلیل حاکمیت 51 (شما تنها تعداد بالای 51 حقوق برای کلاه اهداف), شاهین را $7.02 میلیون چپ در کلاه ،

شاهین مدیر کل توماس Dimitroff دوست دارد به نگه داشتن حدود 2 میلیون دلار در کلاه فضایی برای شرایط اضطراری که ممکن است تا موسیقی پاپ در طی این فصل است. به طوری که ترک این تیم با حدود 5 میلیون دلار به احتمالا اضافه کردن یک زن و شوهر از اواسط سطح نمایندگی رایگان اما اتاق به اندازه کافی برای تعقیب بزرگ-بلیط رایگان agent مانند Jadeveon Clowney مگر اینکه او طول می کشد یک تخفیف عمده.

شاهین تنظیم شده را وارد کنید 2020 فصل را با شش بازیکن است که باید حقوق و دستمزد-کلاه شماره 10 میلیون دلار یا بیشتر است.

گیرنده گسترده خولیو جونز سر لیست در $20.4 میلیون. کارفرمایی مت رایان ($18.9 میلیون) دفاعی مقابله با Grady جارت ($12.3 میلیون) سمت چپ مقابله با جیک متیوز ($10.7 میلیون) مرکز الکس مک ($10.5 میلیون) و linebacker Deion جونز ($10.3 میلیون) دیگر 10 میلیون دلار مردان است.

شاهین نیز 13 میلیون دلار در مرده کلاه فضا با در حال اجرا پشت Devonta فریمن (6 میلیون دلار) توهین آمیز مقابله با رایان Schraeder (2.5 میلیون دلار) توهین آمیز مقابله با Ty Sambrailo (2 میلیون دلار) و گیرنده گسترده Ismail Sanu (1.4 میلیون دلار) ساخت تا بخش عمده ای از پول است.

شاهین را امضا نکرده هر یک از شش rookie پیش نویس میدارد. در سال گذشته شاهین همه rookies معاملات تکمیل شده توسط مارس 16.

آخرین به ثبت نام در دور اول انتخاب کریس Lindstrom بود که 14 بازیکن گرفته شده و دریافت شده به طور کامل تضمین شده چهار سال $14.7 میلیون معامله با تیم برگزاری یک گزینه برای پنجمین سال است. او موفق به دریافت یک $8.7 میلیون امضا جایزه.

سال 2011 توافق دسته جمعی راه اندازی یک ارزش برای هر انتخاب در پیش نویس از شماره 1 تا نهایی انتخاب کلی. اولین دور میدارد به طور معمول دریافت چهار سال قرارداد که شامل یک پنجم-سال تیم گزینه است.

Cornerback A. J. ترل که گرفته شد با 16th کلی انتخاب شده است پیش بینی شده برای امضای قرارداد چهار ساله به ارزش $14.3 میلیون با $7.9 میلیون ثبت, جایزه, حقوق و دستمزد وب سایت Spotrac. ترل معامله به احتمال زیاد خواهد شد به طور کامل تضمین شده است.

پایان دفاعی برایان می سوزد که انتخاب شد 16 به طور کلی توسط Carolina فصل گذشته به امضا رسید و چهار سال $13.5 میلیون به طور کامل تضمین قرارداد فصل گذشته است. او دریافت $7.8 میلیون امضا جایزه.

ترل کلاه تعدادی است که پیش بینی می شود $2.6 میلیون و بالای 51. همچنین دور دوم انتخاب Marlon دیویدسون (1.2 میلیون دلار) و دور سوم انتخاب مت هنسی ($860,000) را نیز بالا 51 در حالی که دور چهارم میدارد Mykal واکر ($790,000) و Jaylin هاوکینز (760,000) و هفتم-انتخاب دور استرلینگ Hofrichter ($630,000) را که ،

دلیل دیگری که چرا شاهین را امضا نکرده خود را rookies است زیرا آنها نظارت و فیلمبرداری خود, بازیکن تمرینات, به عنوان برخی از تیم ها هستند. این تیم که در حال فیلمبرداری امضا برخی از آنها rookies برای مسئولیت دلایل زیر مربوطه جبران خسارت کارگران دولت اساسنامه.

وجود دارد نیز مسائل مربوط به بیمه را در نظر بگیرید. بازیکنان کار خود را برای به عهده گرفتن مسئولیت برای هر گونه آسیب.

شاهین در حال حاضر در 90-مرد فهرستی از حد و لازم نیست اتاق را برای هر نمایندگی رایگان.

“ما گفت: در تمام طول که ما در یک جای خوب” شاهین جمهور غنی مک کی گفت. “ما درک می کنیم که در آن ما هستند. ما باید انعطاف پذیری.”

شاهین احساس آنها صرف پول خود را عاقلانه در طول موج اول رایگان آژانس.

“من نمی دانم چه انتظارات من می دانم داخلی خود ما انتظارات بود که ما قرار بود به طور بالقوه گرفتن دو تا سه نفر بودند که قصد کمک به ما در” شاهین مدیر کل توماس Dimitroff گفت. “آنها پیش بینی می شود به عنوان پتانسیل غذای برای ما است.”

Dimitroff رتبه تمام عوامل و مربی دن کوین چک کردن لیست. نیک پولک تیم و دستمزد-کلاه اجرایی انجام بقیه.

“ما تا به حال به خلاق با آن مالی” Dimitroff گفت. شاهین باور مالی خود را به شماره “اطلاعات اختصاصی” و اجازه نمی دهد پولک به صحبت با رسانه ها.

شاهین’ سه پیش بینی شده شروع در حال اجرا پشت تاد Gurley دفاعی پایان دانته فاولر و تنگ پایان هیدن هرست. آنها به دست آورد Gurley و فاولر در رایگان آژانس و داد و ستد برای هرست.

شاهین می دانست که سابق تنگ پایان Austin هوپر افزایش یافته بود خود ارزش بازار و می تواند پول بیشتری را در بازار باز است. شاهین را ندارد پیشنهاد زیرا آنها نمی باید هر گونه پول.

هرست خواهد شد بازی در این فصل در یک rookie قرارداد با 1.4 میلیون دلار کلاه شماره. هوپر را شماره 18.5 میلیون دلار برای کلیولند در این فصل است.

“ما واقعا خوش شانس به یک فرصت برای او را به می آیند در اینجا” Dimitroff گفت: از هرست.

فاولر در اصل جایگزین ویک بیسلی و Gurley را بیش از فریمن. ترل میله میله برای Trufant قدیمی چپ cornerback نقطه.

اما در این سال وجود دارد یک استخر بزرگتر از دیر رایگان-آژانس نامزدها در بخشی به دلیل تیم شده اند قادر به اداره physicals.

شاهین جوان هستند در cornerback و می تواند اضافه کردن برخی از کمک در اواخر رایگان-بازار. , Cornerbacks لوگان رایان Darqueze extreme networks و Trumaine جانسون در حال تمام عوامل.

رایان 29, بازی های برگزار شده است با پرستان و تیتان است.

Extreme networks, 28, از Twiggs شهرستان بود که در دور اول پیش نویس انتخاب (24 کلی) از Bengals در سال 2014. شاهین در حال حاضر 17 دور اول پیش نویس میدارد در فهرست.

Extreme networks بازی های برگزار شده است و در 77 بازی های NFL و 24 شروع می شود.

همچنین cornerback Trumaine جانسون که underperformed پس از امضای سودآور پنج سال 72 میلیون دلار با جت موجود است. او را در یک گوشه در 6-پا-2 و 213 پوند است.

قابل توجه دیگر رایگان عوامل که می تواند در شاهین’ قیمت محدوده شامل linebacker Clay Matthews دفاعی مقابله با مایک Daniels cornerback Dre Kirkpatrick و تنگ پایان Delanie واکر.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر