رئیس جمهور تهمت تحویل سخنان در چین در باغ گل رز کاخ سفید جمعه همراه با از چپ پیتر ناوارو, Robert C. اوبراین و مایک Pompeo.

عکس: یوری Gripas/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—رئیس جمهور تهمت را اعلام و به مجازات چین بیش از درمان آن از هنگ کنگ و دیگر مخل حرکت هستند به احتمال زیاد به تقویت پکن باور است که واشنگتن قصد حاوی افزایش چین و سخت شدن آن حل و فصل را به عقب براند.

آقای تهمت آخرین اقدامات اعلام شده در روز جمعه نشان “جامع ترین و شدید حمله به چین تا کنون” گفت: شیعه Yinhong یک دولت چین مشاور و استاد روابط بین المللی در پکن Renmin University.

چین تصمیم هفته گذشته به اعمال جدید قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ یکی از حرکت های که باعث اقدامات جدید ایالات متحده نشان می دهد که “چین در حال حاضر در حال آماده سازی برای تشدید بحران و دخالت از سوی ایالات متحده گفت:” آقای شیعه که پیش بینی درگیری منجر به بیشتر افتراق بین دو اقتصاد بزرگ.

صحبت کردن در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه آقای ترامپ گفت که او برنامه ریزی شده به رد ویزا برای اتباع چینی تلقی یک تهدید برای امنیت ملی, افزایش نظارت از شرکت های چینی ذکر شده در بازارهای آمریکا و عقب تنظیمات خاص برای هنگ کنگ است.

ایالات متحده نیز خروج از سازمان بهداشت جهانی گفت: آقای ترامپ که متهم به آژانس سازمان ملل متحد برای کمک به چین طفره رفتن از مسئولیت این بیماری همه گیر کوروناویروس که برای اولین بار شکست در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

چین وزارت امور خارجه نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر شنبه در آقای تهمت اطلاعیه ها. ساعت پس از آقای تهمت کنفرانس مطبوعاتی حزب کمونیست منادی روزنامه روزانه مردم نوشت: در یک تفسیر است که ایالات متحده “ناخالص دخالت” در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین در امور “نمی ترساندن مردم چین” و “است که به مقصد به شکست است.”

در اعلام اقدامات آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد یک جارو “الگوی سوء رفتار” توسط چین در تجارت مالکیت معنوی دست زدن به آن از همه گیر و تصمیم خود برای اعمال امنیت ملی و قوانین در هنگ کنگ.

رئیس جمهور گفت: آمریکا عقب از سیاست معافیت برای هنگ کنگ مبتنی بر آن مستقل وضعیت تاثیر می گذارد “طیف گسترده ای از موافقت نامه” ارائه شده اما چند جزئیات. او پیشنهاد کرد که آمریکا می تواند تحریم مقامات درگیر در اجرای اخبار امنیت و قوانین.

با اتصال هنگ کنگ استقلال با واشنگتن را از چین و چه کسی را از دست داده و همه گیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حرکت باعث تقویت این دیدگاه در پکن نیز برگزار می شود توسط برخی از متحدان آمریکا در اروپا “که در هنگ کنگ است یک پیاده در قدرت مسابقه بین ایالات متحده و چین گفت:” سباستین سبزی یک استاد تاریخ معاصر چینی در پاریس مستقر در دانشکده مطالعات پیشرفته در علوم اجتماعی است.

اعلام “جان هر فرصتی که موضع ایالات متحده در هنگ کنگ ممکن است به عنوان دیده می شود که با الهام از اصول حقوق بین المللی” آقای سبزی گفت.

مایکل Kroenig معاون وی همچنین می گوید در مرکز استراتژی و امنیت در شورای آتلانتیک در واشنگتن مورد ستایش قرار داد آقای تهمت حرکت به عنوان “یک شروع خوب” گفت: این امر منجر به شرکت و پول به دنبال خروج از مالی hub و در نتیجه افزایش هزینه اقتصادی برای پکن است.

دیگر ناظران نگران است که ایالات متحده لغو هنگ کنگ وضعیت ویژه ای که می تواند شامل هر چیزی از تعرفه صادرات کنترل و ویزا خواهد بود یک ضربه به این شهر ایستاده به عنوان یک مرکز مالی بین المللی و به طور بالقوه می تواند سرعت بخشیدن به آن از دست دادن استقلال.

هنگ کنگ وزیر دادگستری ترزا چنگ در روز شنبه در دفاع از پکن تصمیم به تحمیل امنیت ملی و قانون و توصیف کاخ سفید پیدا کردن در این شهر از دست دادن استقلال به عنوان “کاملا غلط و اشتباه است.”

“این یک موضوع است که متعلق به مقامات مرکزی,” خانم چنگ گفت. او گفت واشنگتن تصمیم به لغو سیاست های ترجیحی اعطا شده به هنگ کنگ نقض قوانین بین المللی در nonintervention در امور داخلی کشورهای دیگر است و “قابل قبول نیست.”

آقای شیعه, دولت چین, مشاور گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بیشتر تشدید تنش با چین بخشی از یک استراتژی سیاسی برای منحرف کردن اذهان از بالا رفتن سرسام آور بیکاری و نصب, انتقاد واشنگتن را نادرست از این بیماری همه گیر.

“در این لحظه او چیزی برای نشان دادن به انتخاب مجدد در ماه نوامبر” آقای شیعه گفت.

اگر آقای تهمت بود به دنبال از طریق خود تهدید به رد ویزا به شهروندان چینی پکن می تواند مقابله به مثل با انکار برخی از شهروندان ایالات متحده ورود به چین آقای شیعه گفت.

پکن گفته است که امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ لازم بود بعد از تقریبا یک سال از اعتراض ساکنان شهر بیش از یک در حال حاضر خارج استرداد لایحه که بسیاری از ترس خواهد تضعیف حاکمیت قانون است.

تارا یوسف رئیس اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ توصیف آقای تهمت اطلاعیه به عنوان یک “احساسی و شکننده لحظه ای برای آمریکایی ها کار و زندگی در هنگ کنگ است.”

در مورد 85,000 شهروندان ایالات متحده در این شهر است. ایالات متحده مازاد تجاری با هنگ کنگ به مبلغ $297 میلیارد و در مجموع بین سال های 2009 تا 2018 با توجه به هنگ کنگ دولت داده است.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله