تعدادی از کشورهایی که بازگشایی مدارس در دو ماه گذشته گزارش کرده اند هیچ نتیجه افزایش coronavirus عفونت نرخ تشویق به ثبت نام برای مقامات در سراسر جهان است که به فکر چگونگی و زمانی که با خیال راحت کودکان را به کلاس درس.

مقامات در بسیاری از سخت ضربه کشورهایی مانند ایتالیا و آمریکا که تا کنون در برابر بازگشایی مدارس برای ترس از تحریک افزایش عفونت. در ایالات متحده مدارس شده اند تا برنامه های طراحی به بازگشایی در ماه سپتامبر تا حدودی بر اساس تجربه کشورهای دیگر است.

محققان و مقامات اروپایی گفت: عدم وجود هر گونه قابل توجه خوشه عفونت در بازگشایی مدارس ابتدایی تا کنون پیشنهاد شده است که کودکان نیست قابل پخش جدید کروناویروس در جامعه است.

آنها اذعان کرد که یافته های خود را ممکن است تغییر با شروع فصل زمستان و سرد شدن هوا و شیوع اخیر در بیت المقدس دبیرستان موثر بر دانش آموزان و کارکنان یک یادآوری از خطر بالاتر برای نوجوانان و بزرگسالان است.

اما دانمارک اتریش و نروژ و فنلاند و سنگاپور و استرالیا و نیوزیلند و بسیاری از کشورهای دیگر که باید بازگشایی کلاس های درس نداشته شیوع بیماری در مدارس یا مهد کودک.

دانش آموزان در یک مدرسه در نانت فرانسه مواجه محدودیت های جدید در مارس 20.

عکس: استفان ماه/ایسنا

در دانمارک افتتاح مدارس هیچ تاثیری در پیشرفت این بیماری گفت: Tyra گرو Krause, یک مقام ارشد دولت سرم موسسه این کشور در کنترل بیماری آژانس.

دانمارک اولین کشور غربی برای بازگشایی مدارس در 15 آوریل و حفظ پیچیده سیستم نظارت برای تشخیص هر گونه افزایش در عفونت و شناسایی منبع آن است.

“تفسیر ما این است که آن را ممکن است که بچه ها نیستند که مهم برای گسترش عفونت” دکتر Krause گفت. عفونت در دانمارک در میان تمام گروه های سنی کاهش شده است پس از بازگشایی مدارس, او اضافه شده است.

دانمارک تحمیل کرده است تعدادی از اقدامات احتیاطی در موسسات آموزش از حفظ گردش هوا به قوانین در فاصله و بهداشت.

در نروژ دولت نمی خواهد نزدیک مدارس دوباره حتی اگر تعداد موارد شروع به افزایش در این کشور به دلیل وجود داشته است بدون عواقب منفی از بازگشایی مدارس در 20 آوریل گفت: وزیر آموزش و پرورش Guri sam peterson.

پس از اتریش بازگشایی در مارس 18, هیچ افزایش در عفونت های مشاهده شده در مدارس و مهد کودک ها سخنگوی دولت گفت.

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

مدارس در برخی از ایالات آلمان شده اند باز برای تقریبا یک ماه. در حالی که آلمان از تجربه شیوع بیماری در کشتارگاه مهاجر پناهگاه یک کلیسا و یک رستوران مدارس در امان است.

فنلاند نشده ثبت هر گونه افزایش در عفونت پس از آن بازگشایی مدارس و مهد کودک در مارس 14, میکا Salminen مدیر امنیت سلامت در موسسه فنلاندی بهداشت و رفاه گفت: در روز پنج شنبه.

چرا کودکان به ندرت توسعه جدی Covid-19 علائم چگونه مستعد ابتلا آنها به آلوده شدن و به همین دلیل آنها به نظر نمی رسد به موثر پخش از این بیماری در میان مطرح ترین معماهای اپیدمی در میان دانشمندان است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما انتظار می رود مدارس در منطقه خود را به باز کردن در سپتامبر ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

یک دلیل برای عدم وجود عفونت در مدارس می تواند باشد که کودکان زیر 10 باید کمتر از گیرنده های ویروس استفاده می کند به وارد بدن گفت: پروفسور هرمان Goossens پزشکی میکروبیولوژیست و هماهنگ کننده اتحادیه اروپا نیروی کار برای تحقیق Covid-19.

تعدادی از به اصطلاح ACE2 گیرنده در برخی از سلول ها در دستگاه تنفسی فوقانی است که رمان coronavirus با استفاده از به عنوان یک دروازه تنها شروع به افزایش و از سن 10 سالگی ساخت کودکان نسبتا کمتر مستعد او گفت:.

توصیه های خود را به دولت های اتحادیه اروپا: به کودکان تا سن 12 بازگشت به مدرسه.

داده ها را از سراسر جهان نشان داد که کودکان در این گروه سنی اختصاص کمتر از 1% از کل عفونت ، Goossens گفت.

بازگشت به مدرسه

  • چگونه مدارس خواهد بود بازگشایی در پاییز (25 مه)
  • مدارس و اردوگاه وزن Coronavirus خطرات به بچه ها زمانی که تصمیم به بازگشایی (مارس 19)
  • آن را امن برای بازگشایی مدارس در طول Covid-19 همه گیر? اروپا در مورد به پیدا کردن (May 14)
  • که در آن بازگشایی مدارس فاصله و مواد ضد عفونی کننده جدید کروناویروس روزمره (15 آوریل)

در ابتدا بسیاری از کشورها مبتنی بر تصمیم خود برای بستن مدارس در تجربه خود را با آنفلوانزا که کودکان حساس هستند و به راحتی می توانید رمز عبور برای بزرگسالان است. پروفسور Goossens گفت: کروناویروس جدید به نظر می رسید به رفتار بیشتر مانند باکتری است که باعث بیماری سل; کودکان بین 5 و 10 سال کمتر مستعد ابتلا به سل باکتری ها و به سختی آن را به دیگران منتقل حتی اگر آنها را آلوده. او هشدار داد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به نقش احتمالی از کودکان بدون علامت در گسترش ویروس.

جنوب ایالت Baden-Wurttemberg, یکی از نقاط داغ از بیماری همه گیر در آلمان شد در روز سه شنبه یکی از آخرین به اعلام این امر بازگشایی مدارس پس از مقدماتی محلی مطالعه نشان داد که کودکان بسیار کمتر در میان Covid-19 بيمار.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn هشدار داد در پخش مصاحبه در روز پنج شنبه که “دولت علم در لحظه ای اجازه نمی دهد که برای هر یک از نتیجه گیری در مورد کودکان چقدر کمک به گسترش ویروس…. های مختلف وجود دارد ارزیابی و که باعث می شود آن را دشوار است به خصوص به تصمیم گیری های سیاسی.”

در برخی از کشورها پراکنده عفونت رخ داده در میان دانش آموزان و کارکنان اما هیچ کدام گزارش شده است که منجر به بزرگتر عفونت خوشه. در فرانسه پس از بازگشایی مدارس در مارس 11, چندین بسته پس از حدود 70 عفونت های گزارش شده در مدارس و مهد کودک در سراسر کشور. تقریبا همه بودند بزرگسالان مقامات محلی گزارش شده است.

سوئد تنها کشور غربی است که نه معرفی یک مستند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و آن مدارس شده اند باز در سراسر. شده اند وجود دارد هیچ قابل توجه شیوع بیماری های مربوط به کودکان, هر چند یک مدرسه در شمال شهر کخلفتئا اخبار ملی زمانی که یک معلم با شرایط بهداشتی اساسی درگذشت پس از تبدیل شدن به آلوده.

معلم کار کرده بود در یک مدرسه ابتدایی که در آن 18 76 اعضای هیئت علمی بعد از آزمایش مثبت وادار به تعطیل. معلوم نیست که آیا کودکان و معلمان گسترش این ویروس گفت: Thomas Ekholm محلی رئیس اتحادیه معلمان. او گفت که این اتحادیه نبود آگاهی از دیگر شیوع بیماری در مدارس سوئد.

آقای Ekholm و دیگر رهبران اتحادیه با انتشار نامه ای در روزنامه سوئدی در اوایل ممکن است که به نام اصول اجازه می دهد تا مربیان در گروههای در معرض خطر برای تدریس از صفحه اصلی. در آلمان معلمان می تواند معاف از بازگشت به مدرسه, اگر آنها می تواند ثابت کند آنها را در معرض خطر اگر شما با جدید کروناویروس.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de