مردم شنا در شرقی خلیج در ولینگتون, نیوزیلند, on May 17. این کشور در اعمال دقیق مستند در اواخر ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این coronavirus اما محدودیت هایی که در حال حاضر تا حد زیادی کاسته موارد کاهش یافته اند.

عکس: علامت اوقات تلخی/گتی ایماژ

نیوزیلند به آخرین آن شناخته شده coronavirus مورد نزدیک شدن به یک نقطه عطف فراتر از رسیدن به در بسیاری از کشورها: از بین بردن ویروس در درون مرزهای آن.

از آن شده است نه روز یکشنبه پس از آخرین جدید Covid-19 مورد تایید شد. تنها فعال مورد اوکلند است زن در 50s که تشخیص داده شد آوریل 1. آخرین ثبت مرگ یک هفته پیش و بیش از 1100 نفر بهبود یافته اند.

کشور جزیره از 5 میلیون نفر در زمان استفاده قابل توجهی کاهش مستند شرایط—اجازه دادن به مردم برای سفر به خارج از منطقه محلی خود را و جمع آوری در گروه های تا 100—برای لذت بردن از سه روز تعطیلات آخر هفته که شد نزدیک شدن ظاهر ،

Queenstown یک جزیره جنوبی شهر رفت و آمد مکرر از اسکی زمینه دریاچه و گردشگری تجارب مانند طناب از ارتفاع بپرم, مجددا “خوش مشغول” شهردار جیم Karl روز جمعه گفت: پس از هفته ها بودن اما بسته با این بیماری همه گیر. “مردم مانند نگاه آنها بسیار خوشحال می شود و در مورد او گفت:” با محلی هتلداران گزارش جامد رزرو و رستوران مشغول است.

مرتبط

  • استرالیا و نیوزیلند نگاه دوباره به هم متصل سفر (5 مه 2020)
  • هر دو نیوزیلند و استرالیا موجود Coronavirus اما یک مجموعه است به پرداخت هزینه های سنگین قیمت (مارس 29 2020)
  • نیوزیلند ادعای پیروزی بر Coronavirus اما شک و تردید باقی بماند (27 آوریل سال 2020)

نیوزیلند یکی از تنها چند مکان تعمق ممکن است انقراض coronavirus در درون مرزهای آن همراه با تایوان ایسلند و برخی از جزیره ای کوچک حوزه های قضایی است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio قرار می گیرد برخی از دقیقترین محدودیت در زلاند نو در تاریخ مدرن, سفارش شهروندان به ماندن در خانه در اواخر ماه مارس و معاشرت با کسی خارج از خانواده “حباب” برای حدود شش هفته است. هدف این بود که برای از بین بردن پاتوژن به جای مهار آن به عنوان استراتژی در بسیاری از کشورهای دیگر.

این کشور مرزهای خود را بسته و با قرار دادن بازگشت شهروندان به اجباری قرنطینه با استفاده از آن انزوای برای جلوگیری از شیوع بیماری دیده می شود در جای دیگر.

اما کارشناسان بهداشت می گویند که در حالی که از آن خواهد شد یک روز هیجان انگیز برای زمانی که آخرین فعال مورد بهبود پیروزی تا حد زیادی نمادین به دلیل آن را فقط نشان دهنده مواردی است که شناخته شده به مقامات بهداشتی.

“شما می توانید بدون موارد و هنوز هم به لحاظ نظری [جامعه] انتقال گفت:” مایکل بیکر, متخصص اپیدمیولوژی با دانشگاه اتاگو و یکی از معماران نیوزیلند سخت مستند. او با احتیاط خوش بینانه اما اشاره کرد که تعدادی از کشورها که به نظر می رسید به از بین بردن Covid-19 و تا به حال عقب نشینی از جمله سنگاپور کره جنوبی و هنگ کنگ است.

حتی اگر حذف است به دست آورد, این کشور هنوز هم آسیب پذیر به آینده شعله ور شدن یو پی اس زمانی که آن را شل محدودیت های مسافرتی. نیوزیلند در حال کار بر روی یک طرح به سهولت محدودیت در سفر با همسایه استرالیا که تا به حال موفقیت در مهار گسترش coronavirus اما در همان مسیر به حذف.

کاربران در اوکلند میخانه لذت بردن از یک نوشیدنی در روز 21 بعد از میله قادر به بازگشایی در سراسر نیوزیلند.

عکس: هانا Peters/گتی ایماژ

یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته توسط یک گروه از دانشمندان از دانشگاه اتاگو تخمین زده است که آن را بین 27 و 33 روز جدید شناسایی موارد Covid-19 وجود دارد به 95% احتمال اپیدمی انقراض در نیوزیلند. برای 99% احتمال اپیدمی انقراض معادل دوره 37 تا 44 روز.

کار در نیوزیلند به نفع هر چند که وجود داشته است هیچ جدید خوشه برای بسیاری از هفته که به معنی احتمال از کشور در حال حاضر در دست داشتن حذف ممکن است بالاتر از این مطالعه برآورد نشان می دهد.

“چند نفر همه ضعیف مثبت” پروفسور بیکر گفت: پیشنهاد ویروس petering ، “شما در حال گرفتن به فرد همراه اثری از ویروس.”

نوشتن به راشل Pannett در rachel.pannett@wsj.com و استفان رایت در stephen.wright@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله