چند سال پیش زمانی که حدود 2.5 میلیارد دلار بود که صرف ساخت و یا بازسازی سالن برای آتلانتا ورزشی طرفدار فرانچایز معماران و تیم های با ارزش فضاهای اجتماعی که در آن طرفداران می تواند معاشرت و ناهار خوردن.

خانه بریوز, شاهین, شاهین و آتلانتا, ایالات معرفی آرایه ای از مجلل باشگاه ها اغلب با بوفه-سبک خدمات مواد غذایی. بریوز ساخته شده است یک منطقه محصور در خشکی برای گروه های بزرگ به طور مستقیم در پشت سمت راست-زمینه حصار. هاوکز مجهز فضا با نیمکتها و cabanas مشرف به دادگاه. شاهین و آتلانتا, ایالات ایجاد یک باغ آبجو مفهوم با جمعی از جداول.

در همه Truist پارک (که قبلا SunTrust پارک), Mercedes-Benz ورزشگاه و دولت مزرعه عرصه گنجانیده شده ده ها تن از جمع آوری فضاهای برای علاقه مندان به تماشای یا نه تماشای, بازی, در شلوغ تنظیمات اجتماعی به دور از سنتی صندلی کاسه.

در حال حاضر در میان coronavirus همه گیر تیم در حال دست و پنجه نرم کردن با سوال در مورد چگونه چنین فضاهای – و تجربه فن به طور کلی باید تغییر زمانی که سالن خود را بازگشایی به خریداران بلیط هر زمان است.

“من فکر می کنم اگر شما به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل و اگر مردم در انجام آنچه آنها انتظار می رود برای انجام آن ممکن است شما هنوز هم می تواند آن فضاهای گفت:” پاتریک Rishe, مدیر ورزشی کسب و کار برنامه در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و بنیانگذار ورزشی شرکت مشاوره. “شما باید به مردم کمتر در آنها است. برخی از جداول باید مسدود شود به نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا.

“این فقط رفتن به همان احساس است. وجود نیروی انسانی نیاز دارد که در حال رفتن به نیاز به اطمینان از استاندارد بالاتر از بهداشت و اجتماعی فاصله زمانی که ما نیاز به. بنابراین سؤالی که مطرح می شود آن است ارزش افزوده هزینه انجام آن ؟ یا آیا این تیم تعطیل آن مناطق؟”

وجود دارد به مراتب بیشتر از پاسخ به سوالات در حال حاضر در مورد از سرگیری طرفدار و کالج ورزشی. تیم مشاوره با یکی دیگر — محلی, ملی و حتی بین المللی — و به اشتراک گذاری ایده ها و مسائل مربوط به. آنها به دنبال به لیگ دولتها و کارشناسان پزشکی برای راهنمایی.

“تاپیک بحث و گفتگو در مورد انواع حالات مختلف است که می تواند اتفاق می افتد یا نمی تواند اتفاق می افتد گفت:” Dietmar Exler chief operating officer از AMB ورزشی و سرگرمی که شامل شاهین و آتلانتا, ایالات و عمل مرسدس بنز ورزشگاه. “اگر ما صادقانه که همه حدس و گمان است.

“آن است که به دور” گفت: با اشاره به Falcons برنامه ای که برای نمایشگاه ها در ماه اوت است. “اما با توجه به تمام شگفتی تمام تاب غیر منتظره ما در حال حاضر با کروناویروس و همه چیز در حال تغییر … به نظر می رسد کاملا از فاصله دور است.”

شاهین و آتلانتا آمریکا یک “نیروی کار” بررسی و برنامه ریزی مراحل مختلف از بازگشایی ورزشگاه و سایر امکانات Exler گفت. بریوز و شاهین کاهش یافته است به نظر به دلیل سیالیت از این وضعیت است.

MLB برنامه ریزی برای شروع فصل آن در اوایل ماه جولای بدون طرفداران در حضور, اما این بستگی دارد که رسیدن به یک توافق با اتحادیه بازیکنان در مالی و مسائل ایمنی. کسانی که تلاش کرده اند ثابت می شود ستیز به خصوص مالی ،

NBA و لیگ با توجه به راه اندازی مجدد خود را در فصل تابستان امسال بدون طرفداران در دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو. NFL و کالج فوتبال داشته اند و این تقویم به نفع خود ارائه زمان بیشتر به شکل از چگونه برای ادامه. NFL همواره حفظ آن انتظار دارد به بازی در یک فصل کامل اما حتی اگر این اتفاق هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از طرفداران می تواند حضور در بازی.

اپراتور نیواورلئان’ Superdome هفته گذشته گفت که در شش پا اجتماعی-فاصله دستورالعمل ورزشگاه را تنها 17.5 درصد از ظرفیت عادی – و یا در مورد 13,000 طرفداران برای بازی Saints. پرستاران بنا به گزارش ها به دنبال راه هایی برای افزایش این تعداد است.

هر زمان که طرفداران بازگشت در هر شماره آنها مطمئنا پیدا کردن یک مقدار تغییر محیط داخل سالن حداقل تا یک COVID-19 واکسن در محل است.

وینس تامپسون رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آتلانتا مبتنی بر بازاریابی ورزشی آژانس ذوب شدن فکر می کند طرفدار و کالج ورزشی طرفداران را متوجه تغییرات در استادیوم به عنوان نمایشی به عنوان مسافران بر داشت “رفتن به فرودگاه post-9/11.”

او فکر می کند سالن به طور فزاینده خواهد شد انتقال به cashless عملیات و موبایل-فقط بلیط برای کاهش تماس بگیرید. مرسدس بنز ورزشگاه رفت و به cashless معاملات در تمام حوادث سال گذشته به تصویب رسید mobile-تنها به فروش بلیط برای آتلانتا ایالات و شاهین بازی در این سال و در حال حاضر در حال کاوش یک تغییر به سفارش های تلفن همراه از امتیازات.

تامپسون همچنین به نظر می رسد برای “harsh re-examination” هزینه های بالای حضور در بازی ها در نور از اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. او شگفتی “چگونه به زودی طرفداران در حال رفتن به راحت به آینده” که هر دو به دلیل نگرانی های ایمنی و کمتر درآمد اختیاری است.

“در حال حاضر هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر از این بیماری همه گیر با درمان و واکسن, من فکر می کنم شما ببینید مهاجرت به عقب” تامپسون گفت. “اما من فکر نمی کنم که رفتن به مانند روشن کردن یک سوئیچ نور. به هیچ وجه.

“من فکر می کنم این است که به درایو یک تغییر در ورزش الگوی مصرف به طور دائم.”

تامپسون ارقام “آن را غیر ممکن” برای باشگاه ها و دیگر تجمع فضاهای در استادیوم به کار به عنوان آنها در گذشته است. این یک مسئله مهم برای تیم به دلیل چنین فضاهای را طنین انداز با مشتریان و مرتبط به گران ترین بلیط.

پرسید که چگونه این باشگاه می تواند در آینده در مرسدس بنز ورزشگاه Exler گفت: “این همان سوال … با اجتماعی فاصله که همه. ما در حال بحث در مورد گزینه های مختلف اما هیچ چیز وجود دارد که ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن در زمان فعلی.”

او گفت جدید تمیز کردن و ضد عفونی روش اجرا خواهد شد برای همه “لمس بالا مناطق” در ورزشگاه.

“تمیز کردن همواره تمرکز بزرگ اما ما قابل ملاحظه ای افزایش تلاش های ما وجود دارد” Exler گفت. “ما به دنبال در همه نوع از تکنولوژی جدید محصولات تمیز کردن. ما بسیار خوب در گذشته اما این وضعیت فقط حکم ما دو برابر کردن بر روی آن.”

اگر استادیوم در حال بازگشایی به طرفداران تا حدی اجتماعی فاصله هنوز هم در جای خود اپراتورها را مجبور به تغییر روش ورود برای جلوگیری از ازدحام در دروازه و خروج به کاهش شلوغ concourses. و در میان تعداد بی شماری از دیگر جزئیات آن باقی مانده است دیده می شود اگر مستقل نرم-نوشیدن دوباره پر کردن ایستگاه در مرسدس بنز ورزشگاه می توانند زنده بمانند جدید بهداشت پروتکل های.

عامل استادیوم با کاهش ظرفیت خالی ترک برخی از صندلی در هر ردیف و برخی از ردیف ها در هر بخش می تواند نیاز به تعیین که فصل-دارندگان بلیط می توانید شرکت از میان کسانی که می خواهند به بازگشت. که می تواند به خصوص مسئله موجب ناراحتی برای, گفتن, Georgia Bulldogs بازی های فوتبال.

“این یک زمان من حسادت رهبران در صنعت ورزش از آنجا که آنها به برخی از تصمیم گیری بسیار دشوار به” Rishe گفت. “من فکر می کنم تاثیر صنعت ورزش است نه رفتن به شش ماه سال 2020 پدیده است. من فکر می کنم آن را برای رفتن به چیزی است که ما هنوز در وضعیتی وخیم و واکنش از احتمالا بیش از دو سال آینده.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de