رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با خبرنگاران در حالی که در پرواز در نیروی هوایی یکی در مه 30.

عکس: الکس براندون/آسوشیتد پرس

رئیس جمهور تهمت و گفت که او می خواهد برای به تعویق انداختن بعدی گروه هفت سازمان ملل, جلسه تا کاهش است و به دنبال اضافی شامل کشورهای.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: سفر در نیروی هوایی یک شنبه بود که او برنامه ریزی برای به تاخیر انداختن نشست.

او تا به حال شده به دنبال بازگرداندن یک فرد رویداد در واشنگتن در ماه ژوئن پس از آن تا به حال تبدیل شده به یک مجازی جمع آوری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. آقای ترامپ گفت: این اجلاس می تواند اتفاق می افتد آخر هفته قبل یا بعد از مجمع عمومی سازمان ملل متحد که قرار است شروع به سپتامبر. 15. او همچنین گفت: آن می تواند محل پس از ایالات متحده آمریکا انتخابات عمومی در ماه نوامبر.

رئیس جمهور گفت که او نیز می خواهد که شامل روسیه, کره جنوبی, استرالیا و هند است.

“من احساس نمی کنم که به عنوان یک G-7 آن را به درستی نشان دهنده آنچه در جریان است در جهان. آن را بسیار قدیمی کشور است,” او گفت:. او می گفت که “تقریبا” مطرح از جمله چهار کشور دیگر با آنها پیشنهاد می شود این گروه می تواند یک “G-10 یا G-11.”

در علاوه بر این به ایالات متحده G-7 شامل فرانسه و ژاپن و آلمان و ایتالیا و انگلستان و کانادا است.

مدیر ارتباطات کاخ سفید الهام فرح گفت: هدف از این رویداد خواهد بود برای گرد هم آوردن متحدان سنتی به بحث در مورد چگونه به مقابله با آینده مربوط به چین است.

این جلسه تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 10-12 اما آقای ترامپ پیشنهاد کرده بود که آن اتفاق می افتد بعد از آن در ماه اگر دیگر رهبران آمد به واشنگتن است.

کاخ سفید صادر کرده است دعوت نامه رسمی به دیگر کشورهای عضو از دیدن این رویداد به عنوان یک فرصت برای ارسال یک پیام جهانی است که جهان بود بازگشایی پس از coronavirus.

برخی از آنان ابراز علاقه اما آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را نشان داد شنبه که او نمی خواهد شخصا شرکت کنند مگر اینکه این ویروس گسترش تغییرات آسوشیتد پرس گزارش داد.

آقای ترامپ قبلا به نام برای روسیه به طور مجدد به گروه کشورهای صنعتی پس از آن اخراج شد و در سال 2014 بیش از الحاق کریمه. دیگر رهبران جهان را به مخالفت با این حرکت اصرار بر یک راه حل برای بحران اوکراین ،

در یک G-7 نشست در بیاریتز, فرانسه در سال 2019 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای بازگرداندن روسیه رد شد و پس از فرانسه و آلمان و انگلستان در برابر حرکت می کند. آقای ترامپ بعد گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود.

رهبران کانادا و انگلستان نیز به عقب رانده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به readmit روسیه در سال 2018 G-7 در اجلاس کبک هر چند نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته حمایت از حرکت می کند.

نوشتن به کاترین hannah fraser در catherine.lucey@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله