Georgia Tech را Kelton داوسون وارد انتقال پورتال

پس از پخش دو فصل Georgia Tech پایان دفاعی Kelton داوسون وارد انتقال پورتال. داوسون اعلام کرد این تصمیم روز دوشنبه از حساب توییتر خود را. این برای اولین بار گزارش شده در روز قبل از آن توسط رقبا.

داوسون از استوک بریج بالا, بازی های برگزار شده در مجموع 12 بازی در دو فصل با مجموع 27 پردازد. او فصل گذشته در 10 بازی آغاز شده و هفت با 26 پردازد و سه برای از دست دادن دو کارفرمایی با عجله و یکی مجبور اشتباه کردن.

داوسون بود یک بخش کلیدی از پایان دفاعی چرخش دفاعی هماهنگ کننده اندرو Thacker. او شاید در بهترین حالت خود را در برابر کارولینای شمالی زمانی که او با اعتبار چهار انفرادی پردازد (بستن حرفه ای بالا) دو تا از آنها برای از دست دادن (بالا حرفه ای) و همچنین به عنوان یک مجبور اشتباه و کارفرمایی عجله بسر می رسانید.

داوسون دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است. اگر او در نقل و انتقالات به دیگر FBS مدرسه, او به احتمال زیاد به نشستن در یک سال و یک فصل را به بازی. اگر او بودند به انتقال به یک FCS مدرسه و یا یک سطح پایین تر از او می تواند بازی بلافاصله.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر