به ایران آسانسور خود را مستند ویروس موارد بازگشت به اوج سطح

دولت ایران به لغو محدودیت های اعمال شده در سالن های ورزشی, رستوران ها, مراکز خرید و مساجد. یک زن ایرانی از خروج یک تاکسی در شهر تهران در روز سه شنبه.

عکس: atta kenare/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایران عقب coronavirus محدودیت های آن را به عنوان تلاش برای احیای آن کتک اقتصاد با وجود افزایش عفونت های جدید است که رانده شده روزانه موارد نسبت به این کشور در اوج خود در اواخر ماه مارس است.

ایران قفل شده است و بسیاری از اقتصاد آن و بسته کردن سایت های مذهبی پس از ظهور به عنوان بزرگترین نقطه داغ برای این بیماری در خاورمیانه در ماه فوریه است. به عنوان تعدادی از روزانه موارد مشکلاتی روبرو از آن شروع به کاهش برخی از محدودیت ها از جمله بازارهای محلی و مراکز خرید در مارس و به دنبال آن رستوران است.

این آخر هفته گذشته, دولت اجازه داد برای همه کارکنان دولت به بازگشت به کار و اجازه ورزشگاه برای بازگشایی, از بین بردن بسیاری از محدودیت در کسب و کار. مساجد سراسر کشور که برخی از آنها تا به حال شده است مجاز به انجام نماز جمعه در حال حاضر مجاز به برگزاری روزانه جماعت.

این حرکت شده اند ملاقات با هشدار از ایران مقامات بهداشتی.

“نه تنها تاج نه, به پایان رسید, اما ما همچنین ممکن است دریافت خطرناک اوج در هر لحظه” وزیر بهداشت سعید آهنگ نمکی گفت: با توجه به semiofficial خبرگزاری ایلنا.

روز سه شنبه وزارت بهداشت گزارش 3,117 عفونت های جدید—تقریبا همان سطح کشور در اوج زمانی که تعداد زیادی رسیده 3,186 در مارس 30. که مطرح مجموع caseload به 157,562 از جمله 7,942 مرگ و میر و 123,077 بهبود بیماران.

دولت ها در سراسر جهان در حال کاهش مستندات برای تقویت آنها تلاش اقتصاد. اقتصاد ایران ظاهر می شود و در بهبود قبل از شروع این بیماری همه گیر پس از دچار شیب رکود در سال 2019. اما این مستند همراه با کاهش قیمت های نفت و کاهش تجارت خارجی را قطع هر گونه شانس بهبودی.

حسن روحانی رئیس جمهور در روز شنبه گفت: مساجد در سراسر کشور می تواند باز کردن برای نماز.

عکس: ایران ریاست جمهوری/زوما پرس

تحریم های ایالات متحده همچنان به خفه کردن صادرات نفت ایران و جدا کردن کشور از سیستم بانکی جهانی است. ارز دهکدهای از دست داد دو سوم از ارزش خود را از reimposition از تحریم های ایالات متحده در سال 2018 در حالی که نرخ تورم در سال گذشته آمار 38 درصد است و انتظار می رود بالاتر از هدف بانک مرکزی این کشور از 20% در این سال است. پس از coronavirus شیوع صادرات به چین—یکی از ستونهای اقتصادی—نیز کاهش یافت.

صندوق بین المللی پول در ماه آوریل گفت که انتظار دارد ایران در تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد 6 درصد در این سال پس از پیش بینی در ماه اکتبر که اقتصاد خواهد دستگیری در سال گذشته تضعیف و ثبت نام بدون رشد این سال است.

اقتصادی بحران ساخته شده است که وضعیت سیاسی در ایران فوق العاده قابل احتراق است. در ماه نوامبر کاهش یارانه های سوخت باعث اعتراضات گسترده و سرکوب توسط نیروهای امنیتی که منجر به کشته شدن صدها نفر.

سلامت-مقامات وزارت را مورد انتقاد ایرانیان برای زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل. خریداران در تهران در روز سه شنبه.

عکس: atta kenare/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

حسن روحانی رئیس جمهور ایران در تلاش است برای حفظ اقتصاد زنده به تدریج اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی در ماه آوریل به عنوان به زودی به عنوان روزانه تایید موارد کاهش برای دو هفته متوالی—و نه reimposed محدودیت حتی زمانی که موارد شروع به صعود بازگشت. دولت نیز آماده $4.4 میلیارد بسته نجات حدود نیمی از آن اختصاص داده شده برای وام به کوچک و متوسط اندازه شرکت.

فشار برای بازگشایی قرار داده است مقامات در تقابل با اعلام وزارت بهداشت و درمان. “متاسفانه برخی از مسئولان فرض است که تاج به پایان رسید و به طور مداوم تحت فشار قرار دادن من برای باز کردن در اینجا و آنجا” آقای نمکی آهنگ جدیدی از گفت.

وزارت بهداشت نیز سرزنش ایرانیان برای زیر دستورالعمل های بهداشتی. اخیر بهداشت و درمان-وزارت نظرسنجی نشان داد که تنها 40 درصد از جمعیت معتقد اجتماعی فاصله گرفتن از 90 درصد در ماه فوریه و مارس, معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi گفت: در تلویزیون دولتی روز سه شنبه.

مقامات بهداشتی تکرار این دستورالعمل بیش از آخر هفته پس از رئیس جمهور در روز شنبه گفت: مساجد در سراسر کشور می تواند باز کردن برای نماز. سایت های مذهبی پدید آمده به عنوان اصلی ناقل این ویروس در اوایل روز از شیوع این بیماری در ایران و همچنین در کشورهای دیگر از جمله عربستان سعودی و اسرائیل و کره جنوبی.

عربستان سعودی روز یکشنبه بازگشایی مساجد که بسته شده بود برای بیش از دو ماه اجازه می دهد آنها را به انجام پنج نماز روزانه و نگه جمعه جماعات. تونس نیز در حال آماده شدن برای بازگشایی مساجد در ژوئن 4, اما دیگر در شمال آفریقا سازمان ملل هنوز به دنبال.

از آرشیو

ایران به عنوان مبارزه برای جلوگیری از بیماری کروناویروس دولت ها از جمله عربستان سعودی و عراق بسته برخی از بزرگترین سایت های مذهبی و لغو نماز. عکس: Ganoo Essa/رادیو فردا (در اصل منتشر شده 4 مارس سال 2020)

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر