شاهین مربی دن کوین و همسرش استیسی شرکت در یک راهپیمایی اعتراض به فرماندار عمارت در Buckhead در روز یکشنبه.

دستیار مربیان برنی Parmalee و داگ مالوری و چند تن از اعضای این سازمان بودند با کوین در شروع ماه مارس است.

مدیر کل توماس Dimitroff دفاعی مقابله با Tyeler Davison, linebacker LaRoy رینولدز ایمنی ریکاردو آلن و rookie linebacker Mykal واکر پیوست مارس.

پوشش کامل: آتلانتا تظاهرات

“آره, اتاق قفل است یک محل خاص” کوین گفت: Atlanta Journal-Constitution. “اما من همچنین می دانیم که همه دارای تجربه همان زمانی که آنها را ترک رختکن و من از آنها بدم میاید که. که خوب نیست.”

Dimitrofff ارائه حمایت خود را به دلیل اعتراض بیش از حد.

“من همیشه اعتقاد ما همه برابر خلق شده اند و باید چنین رفتار شود اما باید منفعلانه برگزار شد به صدای من” Dimitroff گفت. “من تصمیم گرفتم آن زمان برای من به مرحله و اقدام است.”

این “Buckhead4BlackLives” مارس برگزار شد دانش آموزان سابق از Buckhead مدارس مستقل. “ماموریت ما این است که به آگاهی به مسائل اجتماعی فاکتورها باعث ایجاد پلاک های سیاه و سفید جامعه” این گروه بیانیه ماموریت می خواند. “در اخیر قتل Ahmaud Arbery (در نیوبرانزویک), Breonna تیلور و جورج فلوید ما سازماندهی یک تجمع مسالمت آمیز به آموزش Buckhead جامعه در نژادپرستی نظاممند که آمریکایی ها همچنان به تجربه است.”

کوین که یک نهاد اجتماعی-کمیته عدالت در این تیم در پی khezri تظاهرات در سال 2016 مشتاق بود تا مارس است.

“من آرزو می کنم جهان می تواند مانند (شاهین’ متنوع رختکن), اما آن را” کوین گفت. “اجازه دهید آن را تغییر دهید.”

کوین نیز گفت: او با افتخار از NFL کمیسر راجر Goodell تغییر موضع در بازیکنان زانو در اعتراض به خشونت پلیس و عدالت اجتماعی است.

“رهبری و شجاعت رفتن دست در دست” کوین گفت. “من می دانم که کار ما به عنوان رهبران است که برای کمک به مردم است که ما با انجام آن بهتر است. بیایید پاسخگو باشد که. که چه لحظات مانند امروز هستند. خوشحالم که به اینجا.”

حدود 3:30 بعد از ظهر در حدود 3000 نفر آغاز راهپیمایی در امتداد غرب قدم فری جاده به فرماندار عمارت.

نیکلاس جکسون یک دانشجوی سال دوم linebacker در دانشگاه ویرجینیا و یک Lovett مدرسه فارغ التحصیل شد و یکی از سازمان دهندگان همراه با رایان Mutombo, پسر ستاره سابق NBA و آتلانتا شاهین Dikembe Mutombo.

“وجود دارد بسیاری از مردم در حمایت از جنبش ما و حمایت از ما علت” جکسون گفت. “من و یک گروه از مردم شروع یک هفته پیش فقط برنامه ریزی آن است. ما می خواستیم آن را فقط به Lovett, اما به عنوان ما شاهد بیشتر و بیشتر مردم مایل به درگیر شدن ما تا به حال به آن را باز کنید. ما می خواستیم به این چیزی بود که واقعا قدرتمند در جامعه ما و مردم ما را دوست دارم.”

Mutombo که 7-پا towered بیش از جمعیت همراه با 7-2 پدر که در دست است.

“ما فقط به امید صلح آمیز اعتراض” جوان Mutombo گفت. “ما امیدواریم که این راهپیمایی را تغییر قلب بسیاری از مردم در Buckhead جامعه و نور را به زندگی مهم جنبش است.

“همه ما می دانیم هر یک از دیگر از آنجا که ما را به همان مدرسه رفت. همه ما در مدرسه در همان زمان. ما شروع به شبکه. ساخته شده یک Instagram حساب ما ترویج آن در ما صفحات شخصی. آغاز شده GroupMe و پاسخ شده است فقط شگفت انگیز است.”

به دلیل coronavirus همه گیر شاهین را اجرا مجازی offseason برنامه. کوین بازگشت به دفتر کار خود جمعه برای اولین بار از مارس 13.

این تیم دو هفته بیشتر از این برنامه قبل از شکستن برای بقیه offseason با این امید شروع اردوگاه های آموزشی در زمان و در پایان ماه ژوئیه. کوین برنامه را به rookies در یک هفته زودتر.

“آنها می آیند زودتر از بقیه با این دستورالعمل که ما مجاز” کوین گفت. “هر لحظه که ما می توانید آنها را و آنها را چهره به چهره ما می رویم به انجام این کار است. اما در حال حاضر که تا کنون پایین جاده, من می خواهم به فقط لذت بردن از چند هفته گذشته از این offseason برنامه بهترین ما می توانیم.”

کوین در آغوش آموزش مجازی تنظیم.

“من افتخار می کنم که از کار بچه ها انجام داده اند” کوین گفت. “این قابل توجه در بسیاری از راه های. کل این offseason پر شده با مقدار زیادی از درد و برخی از دشواری. نیز وجود دارد یک فرصت برای رشد. این راهی است که ما در آن نگاه از شروع این است که اضافه شده.

“بخش اول یادگیری و (بیش از) 10 روز گذشته ما ارتباط واز حتی قوی تر. زمانی که برخی از سخت و دردناک لحظات اتفاق می افتد, چه چیزی شما باید فرصت برای ؟ رشد.”

کوین به نظر می رسد به جلو به روز هنگامی که تیم اجرا می شود را بر روی زمین در شاخه گل و بلبل.

“من فکر می کنم در مورد آن بسیار” کوین گفت. “فقط کمی کوچک عطف مانند برگشت به اتاق. در حال حاضر ما در حال حرکت است. که هیجان انگیز حتی اگر این بازیکنان وجود ندارد و در عین حال گرفتن برخی از دسترسی هم به عنوان مربیان و کار بر روی برخی از پروژه های. این یک معامله بزرگ است.

“که امیدواریم. شهردار (Keisha لنس کف) گفت: در هفته گذشته دو تا از چیزهایی که امید و ایمان از برگشت از COVID-19 و کمی هم که برخی از امید است که در فضای بیش از حد.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله