شاهین اضافه شدن یک دستیار قدرت-و-تهویه مربی ورزشی و متخصص تغذیه و تنوع مربیگری همکار به فوتبال در عملیات روز شنبه این تیم اعلام کرد.

شاهین به نام آدم Potts به عنوان دستیار قدرت-و-مربی تهویه. او صرف دو فصل گذشته در دانشگاه تگزاس. او نیز در این دانشکده با رتبه کالیفرنیا ایالتی آیووا و Lamar.

استیون بنیامین اضافه شد به تغذیه کارکنان. فصل گذشته او تغذیه دستیار برای Jacksonville Jaguars. او نیز کار کرده است در کلمسون و کارولینای جنوبی است.

شاهین انتخاب نیک جونز به عنوان یک تنوع مربیگری همکار. او co-ویژه تیم هماهنگ کننده و تنگ به پایان می رسد مربی در ایالت کلرادو. قبل از پیوستن به CSU کارکنان او تنگ می رسد مربی در نیروی هوایی (2018) و تنگ به پایان می رسد و همزمان مربی در Coastal Carolina (2012-18).

جونز چهار سال لترمن در گرجستان (2003-06) آغاز شده و خود را در مربیگری حرفه ای در سال 2010 در مادر آلما, خدمت, دو سال به عنوان نخستین فارغ التحصیل دستیار.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله