نیوزیلند تکه برنامه ای برای SWAT-مانند واحدهای پلیس

افسران پلیس در خارج از دادگاه در کرایستچرچ نیوزیلند در ماه آوریل 2019.

عکس: sanka vidanagama/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند کاهش یافته است و برنامه ای برای ایجاد پلیس مسلح جوخه های زیر یک واکنش است که به شدت در هفته های اخیر پس از کشتن جورج فلوید در آمریکا بازداشت پلیس.

پلیس تا به حال راه اندازی شش ماه محاکمه full-زمان مسلح واکنش تیم پس از کشتار از 51 نمازگزاران در دو مسجد در جنوب شهر که توسط تروریستی مسلح در ماه مارس سال گذشته است. این برنامه با هدف بهبود ایمنی برای پاسخ دهندگان و شهروندان اما باعث زنگ در جوامع اقلیت که تا به حال مشکل روابط با پلیس است.

مسلح پاسخ تیم که trialed تا به حال دسترسی به دنده شبیه به چیزی است که پوشیده شده توسط SWAT تیم در آمریکا و انجام نیمه تفنگ زمانی که در پاسخ به حوادث. به طور معمول, این جوخه های شبیه پلیس به طور منظم به جز آنها انجام holstered handgun و سوار آبی تیره وسایل نقلیه به جای سفید.

نیوزیلند دارای یک سنت طولانی مدت غیر مسلح پلیس که قدمت آن به سال 1886 زمانی که آن پولیس ملی تاسیس شد. زمانی که در آمریکا و یا دیگر جرائم مربوط به سلاح گرم اتفاق می افتد, کشور متکی بر بخشی-زمان مسلح مجرم جوخه های کشیده شده از حدود 300 افسران که کار در شاخه های دیگر از پلیس.

گشت وسایل نقلیه نیز حمل تفنگ و تپانچه اما ماموران به طور کلی نمی حمل آنها ،

Marama دیویدسون یک مائوری نماینده مجلس و از رهبران حزب سبز بود که آوازی حریف از مسلح کردن پلیس گفت: تصاویر نگران کننده از ایالات متحده آمریکا خشونت پلیس به اضافه مردمی در مخالفت با این پیشنهاد.

اعتراض به روز رسانی

  • آخرین به روز رسانی
  • Antiracism صدها تن در سراسر جهان در پی جورج فلوید قتل

آقای فلوید را کشته در حالی که مهار توسط پلیس در مینیاپولیس در 25 مه را برانگیخته تظاهرات جهانی از جمله در نیوزیلند که در آن چند هزار نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز در اوکلند بزرگترین شهر کشور شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که او وحشت زده شد توسط آقای فلوید مرگ است.

“آنچه اتفاق افتاده در ایالات متحده تا به حال عظیم نفوذ در تعیین سرنوشت جامعه و مردم-صفحه وکالت و که به نوبه خود افزایش اعتراض” خانم دیویدسون گفت.

برخی از جوامع انتخاب شده برای نیوزیلند مسلح-جوخه های آزمایشی تا به حال عمدتا مائوری و اقیانوس آرام جزیره جمعیت و در حال حاضر روابط تیره با پلیس, او گفت:. پلیس می گویند که محاکمه مناطق انتخاب شدند و بر اساس تعداد اسلحه گرم تشنج.

کشور ممنوع نیمه اسلحه هفته در مسجد حملات در, Christchurch, ولی عفو فقط بهبود کوچکی از غیر قانونی سلاح گرم معتقد بود در گردش است.

مربوط تصویری

به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس ادامه داد: در سراسر ایالات متحده با بسیاری از تظاهر کنندگان خواستار بودجه پلیس به طور قطع رئیس جمهور تهمت و گفت که نمی خواهد از بین بردن نیروی پلیس است. Photo: REUTERS/Jason ردموند

نیوزیلند اغلب گرفته شده سرب مختلف مترقی باعث می شود. اما این کشور استعمار توسط بریتانیا در قرن 19 یک رکورد شطرنجی در روابط و درمان بومی مائوری که حدود 15 درصد از جمعیت اما حساب برای بیش از نیمی از زندانیان.

“ما هنوز کار را به انجام در نیوزیلند به پایان سیستمیک نژادپرستی در پلیس ما” خانم دیویدسون گفت. “بیشتر مسلح کردن پلیس بود در مقابل دقیق جهت بازسازی اعتماد است.”

کمیسر پلیس اندرو Coster اذعان کرد که مائوری ها در مقایسه با نسبت جمعیتی در سیستم عدالت کیفری. او همچنین مشخص نژادپرستانه افسران به عنوان “پرت” که برخورد خواهد شد.

“من واقعا به کاوش راه پلیس کار کند و مطمئن شوید که تصمیم گیری ما چگونه ما اولویت پلیس تلاش منصفانه و حتی به عنوان آنها احتمالا می تواند” گفت: آقای Coster نیوزیلند بالا افسر پلیس است.

کریس کاهیل رئیس پلیس نیوزیلند اتحادیه مسلح گفت: تیم های واکنش خود جلب کرد سلاح های خود را در پنج نوبت در دادگاه اما هرگز از کار اخراج شدند.

این ابتکار صالح با فقدان ارتباط روشن در مورد اهداف آن, او گفت:, و اضافه کرد که این تصمیم به رها کردن آن را قابل فهم بود اما در سمت چپ و پلیس جستجو برای رویکرد دیگر.

آقای Coster گفت تا حد زیادی غیر مسلح نیروی انتظامی مجموعه نیوزیلند جدا از کشورهای دیگر است. آن را تا به حال روشن شده است که پلیس مسلح به طور کلی نمی توان استقبال زلاند نو با تحولات در آمریکا بیشتر متبلور عمومی مخالفت کرد. پلیس می تواند کشف دیگر تاکتیک ها و استراتژی های او اضافه شده است.

“مدل ما از پلیس در نیوزیلند است که در آن ما پلیس با رضایت عمومی,” او گفت:. “ما نیاز مردم به خرید را به راه ما انجام ندادی.”

نوشتن به استفان رایت در stephen.wright@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر