Ex-شجاع Claudell واشنگتن درگذشت در سن 65

با توجه به چند رسانه ای گزارش های سابق لیگ outfielder Claudell واشنگتن درگذشت صبح روز چهارشنبه.

واشنگتن 65, بازی های برگزار شده در 17 فصل هفت تیم از جمله بریوز.

او امضا شده با بریوز به عنوان یک عامل آزاد پس از سال 1980 فصل و یک کلید از عوامل به سال 1982 ملی لیگ قهرمانان غرب. بریوز داد و ستد واشنگتن به یانکی ها در ژوئن سال 1986 دریافت کن Griffey Sr. در بازگشت.

واشنگتن حرفه ای آغاز شد و با اوکلند دو و میدانی در سال 1974 زمانی که او با بازی در 73 بازی. اولین بازی خود را در آمد هشت هفته قبل از تاریخ 20 تولد. آن فصل او در بازی سوم از اوکلند سه متوالی سری جهانی قهرمانی. واشنگتن ضربه .571 در برابر NL قهرمان داجرز که در ماه اکتبر.

واشنگتن در دو همه ستاره ها از جمله در سال 1975 زمانی که در 21 او یکی از جوان All-Stars در تاریخ است.

در 651 بازی برای بریوز خود را بیشتر با هر تیم واشنگتن وارد .278 طور متوسط پنبه حلاجی شده با 67 صفحه اصلی اجرا می شود و 279 RBIs. در سال 1982 واشنگتن ضربه .266 با 16 homers و 80 RBIs. او 3-برای-9 به عنوان کاردینالز جاروب بریوز در سه بازی که در سال NL سری مسابقات قهرمانی.

در یک صدای جیر جیر شنبه سوزان Slusser یک ضرب و شتم نویسنده برای سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش داد که واشنگتن در منطقه خلیج “بوده و مبارزه با بیماری برای چندین سال.”

واشنگتن متولد شد Aug. 31 سال 1954 در لس آنجلس و به مدرسه رفت در برکلی کالیفرنیا.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر