اردن واکر جمهوری دبستان چشم انداز می تواند اولین طفیلی

دکتور بالا گراد اردن واکر نمی کنید برای تکمیل ارشد خود را فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و او هنوز نا امید در مورد آن.

“من واقعا به این فصل که هرگز” واکر گفت: AJC در روز سه شنبه. “من واقعا احساس خوبی در مورد تیم ما است.”

اما واکر می کند فرصت برای ادامه کار خود را و آن را می توان در قالب یک فرش قرمز مسیر به بیس بال حرفه ای. واکر تبلیغ توسط بیس بال آمریکا به عنوان “بهترین دبیرستان سوم baseman در کلاس” می تواند در دور اول انتخاب و در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس آغاز می شود که پنج شنبه شب.

واکر دولت گرجستان را بالا high-school چشم انداز امتیاز, شماره 34, پیش نویس چشم انداز بیس بال آمریکا و شماره 33 توسط MLB.com.

“راستش من فکر کردم من می خواهم کمی بیشتر عصبی” واکر گفت. “فقط با دیدن چه گزینه های من هستند و از من حمایت خانواده من نه بیش از حد عصبی است. من بیشتر هیجان زده تر از من عصبی.”

در ماه مه واکر شد به نام دولت Gatorade بازیکن سال پس از ضربه .457 با چهار خانه اجرا می شود در دکتور 16 بازی. به عنوان یک تازه وارد او ضربه .519 با 17 صفحه اصلی اجرا می شود و 43 اجرا می شود به ثمر رساند. تابستان گذشته او شرکت در لیگ اصلی بیس بال دبیرستان همه ستاره بازی در کلیولند مترقی زمینه است.

اگر او گرفته شد در دور اول واکر را گسترش قابل توجه خط برای دولت دبیرستان استعداد های تولید. شروع در سال 2007 با بریوز’ انتخاب Jason Heyward از Henry County بالا گرجستان دبیرستان چشم انداز در نظر گرفته شده در دور اول هر سال از طریق 2019.

“من لازم نیست برای رفتن در دور اول” واکر گفت. “راستش فقط هر آنچه که بهترین برای من است.”

اولین 37 میدارد (29 دور اول انتخاب – Houston Astros از دست رفته خود را انتخاب کنید به عنوان یک مجازات برای ورود به سیستم خود-سرقت تخلفات – پس از هشت جبران میدارد) ساخته خواهد شد روز شنبه و پس از نهایی چهار دوره در روز پنج شنبه.

واکر امضا نامه ای از قصد با دوک در ماه نوامبر و هنوز هم می تواند ثبت نام اگر یک امضای-ارائه پاداش است نه به میل خود. شد او انتخاب شده 34th های چاک دار امضای مقدار پاداش خواهد بود دشوار است به تصویب: $2,148,100.

“اگر همه چیز بازی نمی کردن راه من می خواهم آنها را به کار کردن من فقط احساس می کنم باید گزینه های بسیار خوب هر دو روش” واکر گفت. “اگر پیش نویس کار نمی کند, من می خواهم واقعا هیجان زده در مورد رفتن به دوک.”

پیش نویس محدود خواهد شد به پنج دور و 160 میدارد به عنوان یک هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری پس از بازی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این پیش نویس به طور معمول گسترش به 40 دور, بنابراین از بین بردن نهایی 35 دوره را نجات تیم در مجموع حدود 30 میلیون دلار در امضای-جایزه حدود 1 میلیون دلار برای هر تیم.

این تغییر به این معنی است که بسیاری از دبیرستان (و) چشم انداز است که به طور معمول خواهد بود انتخاب خواهد شد undrafted. بازیکنان انتخاب شده ارائه می شود می تواند حداکثر $20,000 به عنوان undrafted نمایندگی رایگان.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از دبیرستان بازیکنان که در یک سال معمولی شده اند که پیش نویس و امضا برای یک جایزه به طور قابل توجهی بزرگتر از $20,000 به جای آن به احتمال زیاد خواهد سر به کالج.

دولت دیگر high-school بازیکنان که می تواند انتخاب شده عبارتند از: شمال Gwinnett بالا گیر کوری کالینز rocky ford بالا پارچ Ty فلوید و Counterpane مدرسه پارچ مارکی Grissom جونیور پسر سابق بریوز مرکز fielder.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر