حداقل این بود که این کلمه از بیس بال کارشناسان بودند که تحسین Padres’ دور سوم به انتخاب پنج شنبه از Bulldogs’ 6-پا-5, 232-پوند شعله پرتاب دوم از Chickamauga. آن را قطعا به مراتب پایین ترین پیش بینی که تا به حال Wilcox رفتن به عنوان بالا به عنوان شماره 15 در دور اول.

به عنوان یک پیش نویس واجد شرایط دانشجوی سال دوم فروردین می تواند انتخاب کردن برای بازگشت به گرجستان. اما سن دیگو است که در میان تیم های شناخته شده برای نجات خود پاداش-استخر پول برای پیش نویس میدارد که ممکن است چنین گزینه. پادرس مورد استفاده خود را سه بر میدارد در این سال در دبیرستان بازیکنان که رفت Nos. 8 و 34 و 45.

در سال گذشته Padres پیش نویس و امضا دبیرستان outfielder هادسون سر به رکورد 3 میلیون دلار جایزه ترین تا کنون برای یک بازیکن در آن دور. سر 84 انتخاب کنید در 2019 پیش نویس است. تیم باید تا آگوست ، 1 به ثبت نام خود پیش نویس میدارد.

“همه نشانه های نقطه به او امضای” گرجستان مربی اسکات Stricklin گفت: پنج شنبه.

فروردین بود Bulldogs’ شماره 2 شروع این فصل است. او 3-0 با 1.57 عصر و تا به حال 32 strikeouts و تنها دو پیاده روی در 23 نوبت شماره 2 گرجستان را در فصل منتهی به 13 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در دو فصل بر روی تپه, فروردین, نوشته شده است 6-2 رکورد با یک 3.38 عصر در 23 ظواهر از جمله 10 شروع می شود. او نام تمام تیم دوم-آمریکایی افتخارات توسط دانشگاهی بیس بال در طول این فصل است.

“کول با استعداد و سخت کوش و هوشمند, بازیکن, و آن را یک افتخار قادر به مربی او” Stricklin گفت. “همه ناملموس وجود دارد به یک ستاره در لیگ های بزرگ.”

فروردین اولین گرجستان بازیکن پیش نویس توسط سن دیگو پس از مایکل کاری رفت و در 16 دور از 2018. جف Pyburn گرجستان بالاترین-همیشه پیش نویس انتخاب رفت و پنجم به طور کلی به سن دیگو در سال 1980.

روز چهارشنبه Seattle Mariners منتخب گرجستان پارچ امرسون هنکاک با ششمین کلی انتخاب کنید. گرجستان دارای یک رشته از 47 فصل متوالی با حداقل یک بازیکن امضای یک قرارداد حرفه ای و در حال حاضر 43 سال متوالی با یک بازیکن که پیش نویس. پنج پیش نویس دور نتیجه پنج شنبه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله