دانشگاه هوستون است که تعلیق همه داوطلبانه تمرینات برای ورزشکاران خود را پس از شش آزمایش مثبت برای COVID-19 با علائم.

هوستون اعلام کرد آن را تعطیل تمرینات با توجه به “فراوانی احتیاط” و افزایش مثبت آزمون در منطقه هوستون بیشتر در طول هفته گذشته.

این مدرسه گفت: این ورزشکاران بودند که شناسایی شده اند در انزوا و کادر پزشکی در حال انجام تماس-ردیابی روش.

مدارس سراسر کشور را آغاز کرده اند که آوردن ورزشکاران به پردیس این ماه به صورت داوطلبانه در تمرینات. ورزشکاران در حال آزمایش برای COVID-19 و coronavirus آنتی بادی ها و داده های فیزیکی نمایش فیلم از طریق بررسی و پرسشنامه. هیچ استاندارد ملی تست پروتکل برای ورزشکاران است.

مثبت نتایج آزمون حد انتظار بوده است و به سرعت تبدیل شده اند نسبتا شایع است که در مدارس آوردن ورزشکاران به عقب. ایالتی آرکانزاس اعلام کرد هفت تن از ورزشکاران تست مثبت است. آلاباما تا به حال حداقل پنج. Clemson گزارش سه ورزشکار تست مثبت در میان 169 آزمون در دانش آموزان و مربیان است. UCF, هوستون, آمریکایی, ورزشی, کنفرانس, رقیب, گزارش سه مثبت از اول آن 60 آزمون.

هوستون شد و اولین مدرسه به گزارش مثبت آن ورزشکاران بودند علامتی و به توقف تمرینات به دلیل نتایج.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله