چگونه Georgia Tech داوطلبانه برنامه تمرین آمد و با هم

بازگشت در ماه مارس – به نحوی بود که تنها سه ماه پیش – Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury ملاقات با کارکنان خود را به غیر از سه اولویت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کالج دو و میدانی.

برای اولین بار بود که برای اطمینان از سلامت و ایمنی کت زرد ورزشکاران و کارکنان. دوم شد و برای حفظ ورزشکاران در مسیر آکادمیک به عنوان فن آوری آموزش و پرورش فرمت معطوف به آنلاین. در نهایت مطمئن شوید که فن آوری ورزشکاران خواهد بود آماده برای رفتن به زمانی که NCAA به چراغ سبز.

“هنگامی که او که – این بود که در راه بازگشت در ماه مارس – من فکر می کنم که ما در یک دوره و به ما داد ما راهپیمایی سفارشات” معاون آگهی علامت Rountree گفت: AJC.

اولین دو هدف به نظر می رسد برآورده شده است. فن آوری ورزشکاران به طور متوسط یک 3.23 معدل ترم بهار تنظیم یک رکورد ورزشی بخش. تکنولوژی را آغاز مرحله سوم از Stansbury ماموریت دوشنبه هنگامی که آن شروع می شود داوطلبانه در پردیس تمرینات برای ورزشکاران خود را. از آن خواهد شد برای اولین بار از سه مرحله از تمرینات را به طور کامل بازگشت فن آوری ورزشکاران است.

برنامه ریزی برای تمرینات – در ابتدا فقط به کت ورزشکاران زندگی در منطقه آتلانتا به عنوان در پردیس مسکن هنوز در دسترس نیست – شده است عمیق و فشرده است.

“شما واقعا ایجاد این روند از ابتدا” Rountree گفت.

به طور معمول به صورت گسترده در محدوده طرح از جمله این گروه ممکن است توجه به پارامترها و دستورالعمل از گپ, ACC و سیستم دانشگاه گرجستان است. در این مثال اشخاص مانند دولت گرجستان وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و تکنولوژی خود تیم پزشکی به ارائه راهنمایی و مرزهای آن است که نیز تا به حال به دنبال داشته باشد.

“آن شده است بسیاری از اطلاعات” Rountree گفت.

با این پارامتر ورزشی وزارت کار گروه به اتهام ایجاد یک ساختار برای بازگشت از ورزشکاران و کارکنان برای فعالیت های از Covid-19 آورده و تخصص خود را به خرس در تصمیم گیری مانند تست پروتکل محدودیت در استفاده از تسهیلات و حداکثر تعداد افراد مجاز در یک تمرین ، از آن گروه فرود آمد بر 10 با دو تن از اعضای هیات.

“ما تا به حال قدرت مربیان, ورزشی-پزشکی, کارکنان, پزشکان و امکانات مردمی” Rountree گفت. “من فکر می کنم با داشتن این گروه بحث در مورد ‘هی ما چه فکر می کنید امن است چه ما فکر می کنیم مناسب است در امکانات ما’ (مفید). این است که چگونه آنها به این تعداد است.”

این گروه همچنین شامل فوتبال دستیار مربی کریس Wiesehan مردانه بسکتبال دستیار مربی آنتونی Wilkins, فوتبال, قدرت, مربی تیم لوئیس Caralla, ورزش-پزشکی مدیر کارلا Gilson, بازی بیس بال, بازیکن هیو چپمن و 22 نفر دیگر از سراسر ورزشی اداره و موسسه از جمله پزشکان و اعضای سلامت-بخش خدمات.

“من می دانم که وجود دارد لحظات شده که من رفته ام, ‘وای من خوشحالم که ما تا به حال که فرد در این کمیته,’ ” Rountree گفت. “از آنجا که بدیهی است در آوردن امتیاز های مختلف و در آوردن یک گروه متنوع بسیار مهم بود.”

شروع دوشنبه فاز 1 گروه کار خواهد کرد و در چهار وزن های مختلف اتاق – بخش اصلی قدرت-مرکز آموزش در پایین Wardlaw مرکز (در مجاورت جنوب منطقه پایان از بابی داد ورزشگاه) به Zelnak بسکتبال مرکز اهل چندلر ورزشگاه و براک فوتبال تمرین تسهیلات است که در آن وزن قفسه های راه اندازی شده اند.

حدود 75 فن آوری ورزشکاران در سراسر مختلف ورزشی امروز شنبه, چهار شنبه و جمعه در یک ساعت جلسات در حال اجرا از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر تجهیزات خواهد بود پاک پاک بین هر جلسه.

این طرح برای فاز اول به حدود دو هفته گذشته. ورزشکاران و کارکنان تست خواهد شد به محض ورود در دوشنبه و ورزشی بخش انجام خواهد شد و نظارت تست و آزمایش برای ورزشکاران و کارکنان که علامتی هستند. که کند ترک باز کردن امکان کوچک ورزشکاران که آلوده شده اند توسط coronavirus پس از ورود اما علائم نشان می دهد.

به این ترتیب سطح اعمال در تمرین برنامه خواهد بود و متوسط طراحی شده توسط. آن است که اذعان ناشناخته در سطح خطر برای asymptomatically مثبت مردم به تجربه عوارض قلبی عروقی زمانی که آنها درگیر در ورزش با شدت بالا.

فاز 1 را نیز به کارکنان یک فرصت برای ارزیابی اجرای این طرح قبل از حرکت بر روی مرحله 2 که شامل بیشتر ورزشکاران و امکانات بیشتر باز کردن. که به احتمال زیاد شامل پنبه حلاجی شده قفس ورزشگاه دادگاه “و چیزهایی مانند این که” Rountree گفت.

در استقبال از بازگشت ورزشکاران از فراتر از منطقه آتلانتا برای مرحله دوم Rountree کار کرده است با بخش مسکن به اعتراف ورزشکاران به در پردیس مسکن. صحبت در اوایل این هفته گفت: این طرح هنوز به “سنگ جامد” اما “آنها شده ایم به کار تا آنجا که ما در حال برنامه ریزی برای آوردن دانشجو-ورزشکاران بازگشت به دانشگاه.”

فراتر از آن مسیر می تواند ادامه با امکان شروع تابستان تمرینات فوتبال در تاریخ 13 ژوئیه با توجه به توصیه که من بخش فوتبال نظارت کمیته تکمیل شده در روز پنج شنبه برای ارسال به بخش من شورا برای رای گیری در روز چهارشنبه. مربیان بسکتبال نیز امیدوار است که این شورا تصویب و شروع در دادگاه های آموزشی در ماه جولای.

آن است که آهسته و روز به روز روند که امیدوار است در نهایت رسیدن به واقعی رقابت از جمله فوتبال فصل, درب بازکن, در برابر کلمسون در سپتامبر. 3 در بابی داد ورزشگاه.

Rountree نیز در دست است که او نیز درگیر با یک گروه کاری موظف به طراحی یک برنامه برای رویداد عملیات و فن نامزدی. او همچنین در یک موسسه گسترده COVID-19 نیروی کار برای خدمات و توسعه. در بیشتر از معمول بار او سرپرست فوتبال (که شامل برنامه ریزی) و نظارت های ورزشی بخش پروژه های سرمایه ای. در میان چیزهای دیگر او به عنوان یک لینک است که کمک به ارمغان بیاورد بسکتبال زنان مربی Nell Fortner به تکنولوژی آوریل گذشته.

“علامت Rountree سزاوار 18 طلا ستاره” مردان بسکتبال مربی جاش Pastner گفت.

Rountree منحرف Pastner ستایش به کار گروه و اعضای آن را به کمک زمان و تلاش خود را در حالی که در ادامه به انجام شغل معمولی خود را.

دوشنبه آغاز خواهد شد فاز 1. می توان آن را بر روی مرحله 2 و فراتر از آن شاید با بازی های واقعی در پایان این فرآیند است.

“من می دانم که برای من شخصا همه مردم در کارکنان ما و کسانی که انجام شده است این کار را به ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان ما – به من که داستان من بگویید” Rountree گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر