برلین—گفت می رود که در برلین, کاباره ها می شود و یا انجام هر آنچه شما می خواهید زمانی که شما قرار نیست هر کسی در معرض خطر است.

در یک بیماری همه گیر است که یک مشکل.

پاریس موزه لوور و لندن آن کاخ سلطنتی و برلین آن کاباره ها. ریشه بازگشت به سال های پس از سقوط از روی دیوار وقتی که وحشی بداهه احزاب در محل رها شده و ساختمان های صنعتی افسانه ای تکنو باشگاه Tresor رقیب Berghain و این شهر بی شمار دیگر رقص نقاط تشکیل یک حزب صحنه که caters برای تمام سلیقه ها—موسیقی و مواد مخدر و یا رابطه جنسی.

Dimitri Hegemann صاحب Tresor نگرانی است که حتی اگر باشگاه ها مجاز به بازگشایی گردشگران خواهد وقت خود را به بازگشت.

عکس: حسین Skubatz برای وال استریت ژورنال

باشگاه در میان بزرگترین تساوی برای 13 میلیون بازدید کننده ای که گله را به پشت گذاشته, آلمانی, سرمایه در هر سال و یک دلیل نخست استعداد جوان حرکت می کند در اینجا به کار در یکی از بزرگترین در اروپا راه اندازی ،

اما در حالی که آلمان coronavirus مستند است که در حال حاضر تا حد زیادی تاریخ thumping باس خاموش باقی می ماند و این شهر ترس وجود دارد ممکن است در آینده برای آن شب زنده داری پر جنب و جوش, اقتصاد, حداقل نه تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثری برای Covid-19. تقریبا چهار ماه پس از این ویروس در اروپا وارد صحنه teetering بین افسرده استعفای انکار و رو به رشد ترس آن ممکن است برای همیشه رفته است.

“برلین بدون باشگاه است مانند سوپ بدون نمک” گفت: Dimitri Hegemann صاحب Tresor که او در سال 1991 تاسیس. “اگر سوپ نمی خوشمزه سپس افراد جوان نیز نمی آیند.”

به DJ Ian Pooley که صرف 14 سال در برلین و اتحاد در باشگاه های جهان, باشگاه اپراتورها کاهش یافته است به “سکوت افسردگی خلق و خوی” در مورد وضعیت آنها احساس می کنند که نمی توانید تغییر دهید.

برلین باشگاه روبرو هستند یک نسخه از آنچه که بسیاری از آلمانی کسب و کار مواجه شده اند. کمک دولت و کمک های مالی از partygoers قرار داده اند خاموش ورشکستگی در حال حاضر. فراتر از برلین کمک های دولت, دولت فدرال, آخرین بسته محرک لیست باشگاه ها به عنوان واجد شرایط برای €25 میلیارد دلار (حدود 28 میلیارد دلار) کمک برنامه ای که پوشش می تواند تا 80 درصد از هزینه های عملیاتی از طریق اوت برای متوسط اندازه کسب و کار است که رنج می برند شارپ درآمد از ضرر و زیان با توجه به محدودیت دولت.

بیش از یک حزب

هزاران نفر از باشگاه گردشگران پول را به برلین هر آخر هفته

12.97 میلیون

گردشگران در برلین (2017)

باشگاه گردشگری میانگین مدت اقامت

2.4 روز

گردش مالی هر باشگاه گردشگری

باشگاه گردشگران*

23%

€205 روز

مجموع درآمد سالانه آورده شده توسط باشگاه گردشگران

€1.48 میلیارد

12.97 میلیون

گردشگران در برلین (2017)

باشگاه گردشگری میانگین مدت اقامت

2.4 روز

گردش مالی هر باشگاه گردشگری

باشگاه گردشگران*

23%

€205 روز

مجموع درآمد سالانه آورده شده توسط باشگاه گردشگران

€1.48 میلیارد

باشگاه گردشگری میانگین مدت اقامت

12.97 میلیون

گردشگران در برلین (2017)

2.4 روز

گردش مالی هر باشگاه گردشگری

باشگاه گردشگران*

23%

€205 روز

مجموع درآمد سالانه آورده شده توسط باشگاه گردشگران

€1.48 میلیارد

12.97 میلیون

گردشگران در برلین (2017)

باشگاه گردشگران*

23%

باشگاه گردشگری میانگین مدت اقامت

2.4 روز

گردش مالی هر باشگاه گردشگری

€205 روز

مجموع درآمد سالانه آورده شده توسط باشگاه گردشگران

€1.48 میلیارد

توجه داشته باشید: گردشگران که شامل چماقی و برلین شب زنده داری به عنوان دلایل سفر خود را. €1 = $1.13

منبع: Clubcommission با داده ها از Insurgent, dwif-Consulting GmbH آماری برای BerlinBrandenburg

اما حکومت تنها ارائه می دهد یک استراحت موقت. دانشمندان هشدار می دهند که جمعیت از عرق رقصنده فریاد بالای موسیقی با صدای بلند در فضاهای محدود ارائه محل مناسب برای این ویروس به گسترش ساخت reopenings دور چشم انداز. برخی از اولین Covid-19 موارد در برلین ترسیم شد به clubs; در کره جنوبی یکی از آلوده باشگاه-قیف برانگیخته تازه شیوع در سئول در ماه گذشته.

باشگاه صاحبان ترس که یک موج insolvencies است که می تواند تغییر چهره شهر و کاهش آن درخواست بین المللی—است اما اجتناب ناپذیر است.

“من سعی کنید به فکر می کنم بیش از حد در مورد آنچه در پیش رو می گذارد در غیر این صورت من نمی توانم بخوابم” گفت: پاملا Schobeß مدیر مخلوط-نوع باشگاه گرچن. باشگاه باید با سنجش زمان تا بدهی حداقل €50,000 تا پایان ماه جولای و با حاشیه سود از 0.04% گرفتن وام دولت یک گزینه نیست. “هر جا که من می توانید از من بپرسید برای deferrals,” او گفت:.

Schwuz, آلمان, قدیمی ترین و بزرگترین های عجیب و غریب در باشگاه دریافت برخی از €75,000 در کمک های مالی از طرفداران اما این تنها صورتحساب های تحت پوشش تا پایان مارس گفت: مدیر مارسل وبر. برای جلوگیری از ورشکستگی این باشگاه در زمان €300,000 وام از آلمان دولت توسعه, بانک KfW.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

“در حال حاضر ما به سادگی باید برای تضمین بقای ما منحصر به فرد باشگاه با مالی به معنی” برلین گفت: دولت وزیر فرهنگ و ارشاد کلاوس Lederer.

حتی قبل از همه گیر باشگاه شد و در خطر از افزایش قیمت ملک آقای Lederer گفت. اکثر باشگاه ها همیشه عمل با کاغذ-نازک حاشیه. ورود هزینه های €10 میانگین کسری از آنچه که بسیاری از باشگاه های شارژ در نیویورک یا لندن. برلین باشگاه نظر خود را به عنوان نهادهای فرهنگی که در آن جو نه سود است و این علامت موفقیت است. با توجه به یک مطالعه اخیر توسط لابی گروه Clubcommission 51 درصد از برلین باشگاه یا در از دست دادن کار و یا حتی شکستن. بیشتر از بقیه کوچک سود.

در جای دیگر باشگاه ها در حال آزمایش با ویروس ضد اقدامات است. در هلند شهر نیمیخن یک باشگاه در هفته گذشته اجازه دی جی بازی برای 30 نشسته مهمانان. در شهر مونستر, یک باشگاه شارژ برخی از 100 نفر €70 هر یک به رقص در محافل فاصله 5 فوت از هم جدا.

نه در برلین.

این شهر هیچ محدودیتی چماقی فرهنگ با داروهای, رابطه جنسی در اتاق و سالن مناسب نیست با مفهوم اجتماعی فاصله و دقیق بهداشت قوانین.

Tresor بسته درهای خود را در سال 2005 قبل از بازگشایی در ایستگاه برق.

عکس: مسیحی Schroth/ullstein بیلد/گتی ایماژ

آن را “آزادی” است که باعث می شود شب این شهر زندگی خیلی خاص گفت: Burkhard Kieker رئیس insurgent آژانس که ترویج پایتخت آلمان در خارج از کشور و گاهی اوقات کمک می کند تا بازدید کنندگان معروف به Berghain یک باشگاه افسانه ای آن را به حال خود Rolling Stone magazine مشخصات.

“این بخشی از آن چماقی برای فراموش کردن مفهوم زمان و فضا و این که دقیقا چه چیزی قرار نیست اتفاق می افتد در حال حاضر گفت:” ژان-کریستوف Ritter که به عنوان DJ Schowi بازی های برگزار شده است در باشگاه های متعدد.

پس از خاموش شدن در اواسط ماه مارس در برلین باشگاه سعی در نگه داشتن صحنه های زنده از طریق زنده streamings از DJ مجموعه ای از سالن خالی. ایران ما جریان ابتکار که از برلین در سراسر جهان جمع آوری €500,000 در کمک های مالی برای برلین باشگاه است.

چند باشگاه دیدن راه برای بازگشایی بدون از بین بردن تجربه. و در حال حاضر دولت یارانه معنی وجود دارد هیچ فوری فشار برای انجام این کار. بسیاری از صاحبان به سادگی در حال انتظار.

یکی از اولین ‘کرونا-اثبات’ رقص حوادث برگزار شد در نیمیخن هلند در ژوئن 6.

عکس: Piroschka ون د Wouw/ایسنا

چند سالن با فاصله مجموعه باغ آبجو با خدمات جدول تنها و بدون رقص مجاز است. برخی از باشگاه های بزرگتر به دنبال subletting فضاهای خود را برای شرکت و یا دیگر رویدادهای فرهنگی است که نیاز به فضای بیشتری در طول بیماری همه گیر.

“ما فقط می توانید ببینید باشگاه فرهنگ کار در نیمه یا یک چهارم بار گفت:” لوتز Leichsenring سخنگوی Clubcommission.

تجاری در

برلین دارای برخی 280 حرفه ای باشگاه ها و سازمان دهندگان این رویداد

مجموع

€168 میلیون

درآمد باشگاه ها

(2017)

€17,500

4%

€17,500

-50,000

4

€50,001

-100,000

8

€100,001

-250,000

40

€250,001

-500,000

10

€500,001

-1,000,000

12

€1,000,001

-1,500,000

13

€1,500,001

-2,000,000

6

€2,000,001

-5,000,000

4

توجه داشته باشید: €1 = $1.13

منبع: Clubcommission برلین

در ضمن clubbers در حال رشد بی قرار است. در اخیر روز شنبه برخی از 3000 نا امید گرفتم همگرا در Landwehrkanal یک آبراه در مرکز برلین در همبستگی با خطر انقراض باشگاه است.

اعتراض تبدیل به یک فضای باز با بیحوصلگی حرف زدن با مردم رقص بدون ماسک صورت و جرعه جرعه آبجو در dinghies مقابل یک بیمارستان است. این حادثه موجب محکومیت از سیاستمداران و حتی باشگاه صاحبان که می ترسید آن را با نام تجاری کل به عنوان بخش نابالغ و غیر مسئولانه است. یکی از سازمان دهندگان یک انجمن به نام شورش در Träumer—”شورش خیال”—بعد از آن عذرخواهی کرد.

آقای Hegemann نگران است که حتی اگر باشگاه ها مجاز به بازگشایی گردشگران—که برخی از 80 درصد از مهمانان خود و با توجه به لابی باشگاه, به برخی از €1.48 میلیارد دلار به برلین اقتصاد در هر سال—خواهد وقت خود را به بازگشت.

در سابق برلین شرقی ایستگاه قدرت است که خانه Tresor بوی آبجو کهنه و تنباکو احساس می کند مانند یک ضعف اکو باشگاه گذشته حزب یک روز قبل از سالگرد 29 باش.

به عنوان او منتظر موسیقی به بازگشت آقای Hegemann در حال کار بر روی یک پروژه برای پر کردن تاریکی قلوه سنگ پر از زیرزمین های عجیب و غریب سبز برای دستچین مهمانان سرگردان را از طریق و کشف درونی خود روح در بی سر و صدا تر را تجربه کنند.

“این کار من برای نگه داشتن این شهر عجیب و غریب,” او گفت:.

Dimitri Hegemann صاحب Tresor داخل برلین نیروگاه.

عکس: حسین Skubatz برای وال استریت ژورنال

مرتبط

  • به عنوان کشورهای بازگشایی بسیاری از جلوگیری از موج دوم Covid-19 مورد—تا کنون (8 ژوئن)
  • رانندگی در Raves و رقص ممنوع: باشگاه ها و میله های مبارزه با, اجتماعی فاصله (22 مه)
  • چگونه آلمان نگهداری آن کارخانه باز در طول همه گیر (مه 6)

ارسال به اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله