ایالات متحده تلقی حکومت ونزوئلا رئیس جمهور ونزوئلا به نامشروع.

عکس:
ایسنا

بوگوتا, کلمبیا—مقامات در کشور آفریقایی کیپ ورد بازداشت کلمبیا تاجر می خواستم در آمریکا پول شویی اتهامات در یک ضربه برای ونزوئلا دولت استبدادی برای او تبدیل شده است مهم مقابله ساز.

الکس ساب Morán, سفر در یک هواپیمای جت خصوصی دستگیر شد در طول یک سوخت گیری توقف در غرب آفریقا به کشور جزیره ای در مسیر به ایران که در آن مقامات ایالات متحده بر این باورند که 48 ساله است کمک به کاهش معاملات به ارز ونزوئلا طلا برای ایران بنزین و دیگر محصولات نفتی با توجه به یک فرد آشنا با این مورد.

فرد توصیف آقای ساب به عنوان یکی از واشنگتن اهداف بالا آن را به عنوان رمپ تا فشار آن به کمپین مالی قطع ونزوئلا قدرتمند نیکولاس مادورو و به زور او را از اتاق. در حالی که هیچ معاهده استرداد بین آمریکا و اسکودوی کیپ ورد آقای ساب هنوز هم می تواند اخراج توسط این جزیره که می تواند آمریکایی اجازه می دهد که اجرای قانون برای بازداشت این فرد گفت.

ایالات متحده به دنبال تعدادی از سابق رژیم وفاداران در فساد و مواد مخدر به اتهام آنها پس از شکست صفوف از آقای مادورو و فرار از ونزوئلا است. اما آقای ساب خواهد بود یکی از بالاترین مشخصات دستگیری یک رقم هنوز هم فعال است در رژیم امور مالی فرد آشنا با این مورد اضافه شده است.

“تمام عملیات مالی از این رژیم می تواند با فرو ریختن این مرد در دست آمریکا” فرد گفت.

آقای مادورو وزیر خارجه Jorge Arreaza محکوم کرد بازداشت و با مراجعه به آقای ساب به عنوان یک عامل از دولت ونزوئلا که باید لذت بردن از مصونیت دیپلماتیک.

“این اقدام در نقض قوانین بین المللی و هنجارهای مربوط به اعمال تجاوز و آزار و اذیت علیه مردم ونزوئلا گرفته شده توسط ایالات متحده آمریکا و” آقای Arreaza گفت. او افزود که آقای ساب بود در یک سفر کسب و کار به امن محموله های مواد غذایی و پزشکی به این کشور را تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

آقای ساب مستقر در میامی-وکیل Maria Dominguez تایید مشتری او را بازداشت است اما به نظر بیشتر است.

مقامات در کیپ ورد در عمل اینترپل توجه کنید که تا به حال صادر شده برای آقای ساب زیر کیفرخواست خود را در ایالات متحده برای پول شویی و جرائم در سال گذشته ، وزارت دادگستری آمریکا سخنگوی گفت.

هر چند به ندرت دیده می شود در مکان های آقای ساب پدید آمده در سال های اخیر به عنوان یک کلید سرمایه برای آقای مادورو را به طور فزاینده ای pariah دولت کمک به ایجاد یک شبکه جهانی از کسب و کار است که مقامات ایالات متحده می گویند که او استفاده می شود برای ذخیره کردن صدها میلیون دلار در درآمد حاصل از no-پیشنهاد دولت قرارداد برای پروژه اعم از ساخت و ساز مسکن به توزیع مواد غذایی.

در سال گذشته وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم آقای ساب همراه با بیش از دو دوجین شرکت های مرتبط به او و خانواده و شرکای کسب و کار در فساد. برخی از آقای ساب دولت قرارداد شد امن از طریق پرداخت رشوه به آقای مادورو را دارد دیک وزارت خزانه داری گفت. آقای مادورو را رد کرد آمریکا اتهامات به عنوان یک کمپین اسمیر توسط رقبای سیاسی خود.

در ماه جولای دادستان در منطقه جنوب فلوریدا متهم آقای ساب اتهام که او منتقل شده از طریق ایالات متحده بیش از 350 میلیون دلار در صندوق امن از طریق دولت های فساد رفتن به 2011.

آمریکا و ده ها تن از متحدان آن باید تلقی آقای مادورو حکومت نامشروع پس از یک سال 2018 انتخابات خدشه دار اتهامات تقلب و حمایت خود را رقیب اصلی ژوئن Guaidó ونزوئلا به عنوان تنها رهبر حزب دموکرات. وزارت خزانه داری ایالات متحده است و از نظر مالی در لیست سیاه بیش از 100 رژیم خودی و در اوایل این سال در ایالات متحده دادستان تحت تعقیب آقای مادورو همراه با بیش از یک دوجین دیگر مقامات در مبارزه با مواد مخدر-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

در حالی که کسانی که حرکت می کند باید با هدف مالی خفه کردن رژیم در کاراکاس مقامات ایالات متحده می گویند آقای ساب تبدیل به یک تاسیسات حیاتی برای آقای مادورو کمک مهندس معاملات تجاری با ایالات متحده دشمنان و دامن ایالات متحده اقدامات تنبیهی که همچنین به دنبال ممنوعیت تجارت ونزوئلا طلا و نفت.

سه سال پیش آقای ساب مرکزی بود به یک طلا ارز غذا که ونزوئلا شکل گرفته با ترکیه با توجه به سابق ونزوئلا دادستان که تا به حال بررسی شد آقای ساب معاملات کسب و کار در کشور است.

فرد آشنا با آقای ساب مورد در ایالات متحده آمریکا گفت: این کار نیز اعتقاد به ایجاد گسترده مالی شبکه به حرکت پول در کاراکاس’ نمایندگی با استفاده از حساب های بانکی در یک میزبان از کشورها از جمله روسیه و صربستان سنگاپور مالزی و چین است.

در ماه های اخیر آقای مادورو دولت تبدیل شده به ایران برای سوخت حمل و نقل و همچنین پشتیبانی فنی به وصله پینه کردن آن با یک بار پر رونق پالایشگاه های نفت. Hobbled توسط یک فروپاشی اقتصادی و شایع انرژی بخش, فساد, آمریکای جنوبی است که مبارزه با شدید بنزین حاکی است که مرکب بدبختی در کشور وضعیتی وخیم از گسترش سوء تغذیه و آسمان-تورم بالا.

آقای ساب آمده است تحت فشار در چند جبهه. در اوایل این ماه بروس لی اسمیت بازنشسته دانشگاه میامی استاد و متخصص در آمریکای لاتین قاچاق مواد مخدر مجرم در نیویورک به قاچاق فاسد ونزوئلا پول در آقای ساب طرف.

در بومی کلمبیا لوی سارنوالی می گوید آن را جستوجو کرد که اتهامات آقای ساب متمرکز پول برای مواد مخدر, قاچاقچیان, اتهام که آقای ساب وکلا در گذشته را رد کرده اند. در روز سه شنبه دادستان کلمبیا کشف و ضبط نزدیک به 8 میلیون دلار در خواص متعلق به تاجر نزدیکی ساحلی زادگاه بررنقویللا—از جمله یک عمارت سه گاراژ و یک آپارتمان.

سخنگوی کلمبیا دفتر رئيس جمهور در گفت بوگوتا نبود درگیر در آقای ساب بازداشت.

نوشتن به Kejal Vyas در kejal.vyas@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله