تظاهرکنندگان با تشکیل یک زنجیره انسانی روز شنبه در برلین.

عکس: جان macdougall/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

برلین—دهها هزار نفر از معترضان به خیابان ها ریختند در سراسر آلمان روز شنبه با خواسته های سبزتر از جمله سیاست های مهاجرت, حقوق حیوانات, حقوق نژادی عدالت و همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

این راهپیمایی بودند و آخرین در یک رشته از تظاهرات که در افزایش فرکانس و اندازه از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس—شروع قبل از کشتن جورج فلوید برانگیخته جهانی موجی از اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

در پایتخت, برلین, سازمان تخمین زده است که تا به 20000 نفر با تشکیل یک زنجیره انسانی از برجسته دروازه براندنبورگ در این شهر مرکز به Kreuzberg محبوب و متنوع منطقه مسکونی. پلیس قرار داده و حضور در بیش از 5 ، 000.

این تجمع به دنبال یک تظاهرات در حمایت از زندگی ماده حرکت آخر هفته گذشته هنگامی که بیش از 15000 نفر را جمع آوری و در یک میدان مرکزی در پایتخت آلمان.

رشد حجم و فرکانس تظاهرات در برخی از شهرهای اروپایی تا 20 درصد در برلین در این سال با توجه به برلین برآورد دولت با وجود همه گیر—گرفته شده دولت به عقب. ممکن است دلایل, به گفته مقامات می تواند شامل افراد زمان بیشتری را به تأمل در مسائل مهم و افزایش اضطراب ناشی از بحران بهداشت و درمان.

در برلین یک شهر مشهور برای فعالیت سیاسی و مکرر خیابان, تظاهرات, تظاهرات می تواند همچنین سوخت توسط یک حسرت برای جمعی تجارب بسیاری که در حال حاضر ممنوع به گفته مارتین Pallgren سخنگوی دولت محلی اتحاد چپ سوسیال دمکرات سبزها و حزب چپ رادیکال.

روز یکشنبه و در مقایسه با قبلی آخر هفته—اکثریت معترضان نگه داشتن به تجویز فاصله 1.5 متر (5 فوت) و با پوشیدن ماسک در انطباق با دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش coronavirus, مقامات گفت.

“ما در اینجا برای نشان دادن همبستگی در برابر فاشیسم و نژادپرستی” گفت: 26 سال پناهنده-فعال حقوق که خواسته می شود که تنها به شارلوت.

در سال گذشته در برلین دیده است بزرگ تظاهرات خواستار بیشتر سازگار با محیط زیست سیاست ها و اقدامات برای کاهش اجاره و—اخیرا و در یک مقیاس کوچکتر—یک توقف به ویروس مربوط به سلول اقدامات است. تا زمانی که آقای فلوید را به قتل تظاهرات محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس بوده است نسبتا نادر است.

روز یکشنبه آرام و منظم و اجتماعی دور صفوف در برلین و دیگر شهرهای آلمان بود که در مقایسه با درگیری های اخیر در کشورهایی مانند بریتانیا و فرانسه که در آن معترضان مواجه پلیس پاره کردن مجسمه های تاریخی و شخصیت های مرتبط با نژاد پرستی و برده داری و گاهی غارت مغازه ها و تخریب اموال.

برلین تظاهرکنندگان به شدت سفید اما پوشا تمام نسل یک زنجیره انسانی تشکیل دادند. ماه مارس برگزار شد ده ها تن از انجمن فشار گروه ها و احزاب سیاسی اعم از سوسیال دموکرات ها در تاریخ و شرکای ائتلاف در صدراعظم دولت به یک گروه که خود را مادربزرگ در برابر حق است.

بسیاری از کشورهای اروپایی را تصویب کرده اند برخی از انواع ممنوعیت تجمع جمعی از ترس که آنها به نوبه خود می تواند به اصطلاح superspreading حوادث و باعث افزایش عفونت کروناویروس. اما تظاهرات و تجمعات سیاسی هستند و حقوق اساسی است که نمی توان انکار کرد برای یک دوره طولانی مدت آقای Pallgren گفت.

در برلین, در شهرستان, دولت به تازگی برداشته ترین بیماری همه گیر مربوط به محدودیت در اعتراضات و تظاهرات اما از آن ساخته شده با پوشیدن ماسک صورت اجباری در روز یکشنبه ماه مارس از نگرانی های است که می تواند جرقه عفونت های جدید.

“اکنون که ما به آرامی در حال بازگشت به حالت عادی آن را نمی توان از نظر قانونی و اجرایی ممکن است به انکار حق مجلس برای بسیار طولانی” آقای Pallgren گفت.

در برلین مارس تظاهرکنندگان در ارتباط با یک دیگر با برگزاری روبان های رنگارنگ به منظور حفظ تجویز فاصله; کنندگان مسن تر آورده بود پیک نیک صندلی برای استراحت در حالی که تظاهرکنندگان جوان نشسته در خیابان گاهی اوقات نوشیدن آبجو.

مناجات و آگهی ها خواستار فوری سیاست برای مقابله با تغییر آب و هوا و بیشتر در پذیرش پناهندگان و یک بنر خواست بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت که در حال حاضر پشتیبانی عمومی-پروژه های سلامت به منظور توسعه یک وگان واکسن علیه coronavirus.

فرانتس زیمرمن 30 سال گفت: این تجمع یک سیگنال مهم در برابر پوپولیسم و ناسیونالیسم به عنوان به خوبی به عنوان همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

“این نیز مهم است برای نشان دادن همبستگی خود را در برابر نژاد پرستی—ما می خواهیم به نشان می دهد که نه تنها نظریه پردازان توطئه و ملی می توانید به خیابان” زیمرمن گفت.

آلمان انجام داده است بیش از بسیاری از کشورهای غربی برای آمدن به شرایط با گذشته خود از جمله پروس به رهبری امپراتوری این کشور محدود استعمار فتوحات در آفریقا آمیزه و دیکتاتوری کمونیستی در شرق سابق آلمان است. بر خلاف در بریتانیا یا آمریکا وجود دارد به سختی هر گونه مجسمه و یا نشانه احترام برانگیز و یا نژادپرستانه آمار و ارقام.

حوادث مربوط به خشونت پلیس در حال نادر در آلمان اما مقامات اخیرا کلمپ کردن تعداد مخفی راست شبکه های درون نظامی و اجرای قانون.

“من بدیهی است که هرگز تجربه نژادپرستی و خشونت پلیس” آقای نجار, سفید, گفت:. “من امیدوارم که این است که یک مشکل بزرگ در آمریکا وجود داشته است برخی از موارد و ما باید هوشیار باشند.”

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله