رویای Nicki Colle در مورد مربی یک بازی بدون طرفداران برای اولین بار.

سپس دوباره, ترین, همه چیز در مورد آینده WNBA فصل خواهد بود یک تجربه جدید برای مربیان و بازیکنان.

به WNBA روز دوشنبه اعلام کرد که در سال 2020 فصل برگزار خواهد شد در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا با تمام 12 تیم در یک حباب در میان COVID-19 بیماری همه گیر. فصل را برای شروع مارس 15, اما تعطیل. در حال حاضر 22 بازی فصل به طور منظم آغاز خواهد شد در اواخر ماه ژوئیه و پس از اردوگاه های آموزشی و در ادامه از طریق سنتی برگشتی تا یک قهرمان است تاج. این به معنی سه ماه اقامت در یک هتل برای فینالیست.

Colle اذعان کرد و گفت در حالی که لیگ در نظر گرفته شود نگرانی های ایمنی وضعیت کامل نخواهد بود.

“شاید من گمراه در کنار درک آنها به این نتیجه رسیدم با مقدار زیادی از فکر و مقدار زیادی از چشم انداز آنچه که امکان پذیر پزشکی و برای انجام آن با خیال راحت” Colle گفت. “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به قرار دادن در یک وضعیت ایده آل. من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از فداکاری در حباب. من فکر نمی کنم آن را به اجرا هموار چرا که ما همه در حال رفتن به یک محیط که در آن برخی از چیزهایی که ما می تواند برای برنامه ریزی و برخی از آنها را ما نمی توانیم. من فکر می کنم ما در حال رفتن به باید سریع روی پای ما و همه چیز شکل.

“هدف من این است که به می دانم که من قصد دارم با 12 بازیکن که می خواهند به وجود داشته باشد و دیدن آن به عنوان یک فرصت و برای حمایت از کسانی که اگر آنها نگرانی برای حمایت از کسانی که راحت نیست به هر دلیل با رفتن وجود دارد. آن را آسان نخواهد بود. … اما ممنون میشم این فرصت را به مربی دوباره.”

بازیکنان دریافت کامل حقوق و مزایا در تغییر فصل. آنها باید تا هفته آینده به اطلاع تیم اگر آنها قصد به بازی. با توجه به مدیر کل کریس Sienko و Colle هیچ بازیکن هنوز به آنها اطلاع از قصد به بازی نیست.

“این یک زمان هیجان انگیز است اما کمی از بیم و هراس” Sienko گفت. “شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال انجام همه چیز شما می توانید برای اطمینان حاصل شود که نه تنها ورزشکاران ما امن هستند اما همچنین من مربیگری کارکنان امن است و افرادی که در آن محیط امن هستند. … من احساس اعتماد به نفس است که ما امن خواهد بود. … است که در نهایت اولویت ایمنی برای همه درگیر.

“و سپس اگر همه چیز به خوبی می رود ما به بازی بعضی از بازی ها است که بخشی هیجان انگیز از تابستان برای ما. این چیزی است که ما کار بسیار سخت به انجام این کار در offseason برای آماده شدن برای این زمان.”

Colle نمی خواهند به گوش صحبت از یک ستاره مارک خلاصه فصل است. او با اشاره به سال 1999 اسپرز که موفق به کسب عنوان NBA پس از تحریم با تاخیر شروع فصل تا ماه فوریه. آغاز شده است که بسیار موفق اجرا برای اسپرز.

Colle گفت: این آسان نیست برای به دست آوردن یک فهرست 15 و سپس اصلاح آن را به 12 بدون یک اردوگاه آموزشی. این حرکت لازم بود چرا که از لیگ توافق دسته جمعی برای شروع چرخه پرداخت. با این حال پیش نویس و رایگان آژانس کمک به پیش بینی است که لیگ در نهایت به عقب بر گردیم در دادگاه.

وجود خواهد داشت مثبت Colle گفت. هیچ سفر. سه بازی در هفته کمک خواهد کرد که با بار مدیریت. او حتی قصد دارد برای یک صفحه داغ به اتاق هتل خود را بیشتر شبیه به یک آپارتمان استودیو.

“هدف من این است که به وجود 90 روز چون من می خواهم به بازی به یک قهرمانی” Colle گفت. “این ممکن است یک چالش, اما ممکن است این تیم که چالش می پذیرد و نه تیمی که بر روی کاغذ دارای بیشترین استعداد است که برنده این فصل است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله