دیرین رهبر حزب دموکراتیک عمل هنری راموس Allup نشان داده شده در مجمع ملی در کاراکاس در Jan. 5, جایگزین شد مادورو متحد.

عکس: فدریکو parra/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو روز سه شنبه محروم مجوز از یکی از بزرگترین احزاب سیاسی و کنترل از دست به یک طرفدار دولت متحد در رشته اقدامات برای تضعیف مخالفان.

این حرکت در برابر حزب برای اولین بار عدالت آمد روز پس از آقای مادورو رژیم در زمان دور کنترل دموکراتیک عمل یکی از آمریکای جنوبی قدیمی ترین و بزرگترین احزاب سیاسی و به نام یک انتخابات جدید هیئت مدیره انباشته با دولت ایران ، این هیئت قرار است برای نظارت بر انتخابات پارلمانی که آقای مادورو گفت که او می خواهد به نگه دارید تا قبل از پایان سال است.

“آنچه روشن است این است که ایرانیان با این اقدامات در حال انجام دور با هر تصویر ما تا به حال باقی مانده از ونزوئلا به عنوان یک دموکراسی حتی به عنوان آن در طول 20 سال Chavismo” گفت: Dimitris Pantoulas یک کاراکاس مبتنی بر مشاور و تحلیلگر با اشاره به جنبش چپ که آقای مادورو به ارث برده از سلف خود مرحوم هوگو چاوز.

توسط handpicking رهبران احزاب مخالف سیاسی و انتصاب جدید انتخاباتی, نظارت بر آقای مادورو است که ترسیم این کشور در انتخابات نقشه پیش از انتخابات کنگره را به خود اهرم و اطمینان از پیروزی.

کنترل از عدالت بود که با توجه به جثه بریتو در حالی که دیرین دموکراتیک اقدام صندلی هنری راموس Allup جایگزین شد جثه Bernabé Gutiérrez. هر دو آقایان بریتو و Gutiérrez رها کرده بود مخالفان پیوست و رژیم.

“آنها می توانند ما را غارت نمادها و رنگ از عدالت است اما هرگز میل به آزادی و عدالت” گفت: نماینده مجلس فرشته آلوارادو اول عدالت عضو.

آمریکا و ده ها تن از متحدان آن باید تلقی نیکولاس مادورو حکومت نامشروع پس از یک سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری خدشه دار اتهامات تقلب.

عکس: منور quintero/ایسنا

آمریکا و ده ها تن از متحدان آن باید تلقی آقای مادورو حکومت نامشروع پس از یک سال 2018 انتخابات ریاست جمهوری خدشه دار اتهامات تقلب. از ژانویه 2019 در کاخ سفید و نزدیک به 60 دولت در نظر گرفته اند رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع و نه آقای مادورو. اما با وجود تحریم های طراحی شده برای بی ثبات کردن رژیم آقای مادورو باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در قدرت کنترل هر نهاد و در حال حاضر در حال حرکت در مقابل احزاب سیاسی.

هر چند کشور است فرو رفته در مجازات بحران اقتصادی مشخص شده توسط سوء تغذیه و تورم فراری آقای مادورو اصرار دارد که او در نظر دارد برای برگزاری انتخابات پارلمانی قبل از پایان سال مندرج در قانون اساسی است. هیچ تاریخ هنوز تعیین شده برای رای گیری.

آقای Pantoulas گفت: عجله برای برگزاری انتخابات بخشی از یک استراتژی به outflank مجمع ملی که در کنترل مخالفان و به ریاست آقای Guaidó. اما در حالی که مجمع دوره پنج ساله به پایان می رسد در پایان سال 2020 بسیاری از Guaidó رهبری مخالفین را رد کرده است این ایده از انتخابات با استناد به گذشته اتهامات تقلب.

انتخابات آزاد آنها می گویند می نمی گیرد تا زمانی که آقای مادورو شل گرفتن دست او در نیروهای مسلح و دادگاه است که باید به او کمک کرد تا به قدرت چسبیده به رغم بین المللی و فشارهای مالی.

این Guaidó اردوگاه در همین حال شده است در تقابل بیش از چگونه به بهترین چالش آقای مادورو. در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر ونزوئلا حمایت از یک راه حل مسالمت آمیز برای این کشور بحران سیاسی حرکت دولت به حذف احزاب مخالف می تواند حرکت به مخالفان رژیم که می خواهید به حذف آقای مادورو با زور.

در حالی که آقای مادورو حاکم حزب سوسیالیست ممکن است به راحتی به پیروزی در هر انتخاباتی او orchestrates های قدرتمند را کمی به جشن می گیرند با توجه به اقتصادی و بحران بهداشتی هموطنان خود چهره گفت: Jesús Torrealba یک رئیس سابق ائتلاف مخالفان.

“اگر این یک پیروزی برای Maduro, از آن خواهد شد یک وابسته به ‘پیروس’ به دلیل پیروزی مادورو را دشمن ندارد از احزاب سیاسی. این تورم سقوط در خدمات عمومی و کروناویروس” آقای Torrealba گفت.

نوشتن به Kejal Vyas در kejal.vyas@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله