نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در کانبرا در روز جمعه.

عکس: میک Tsikas/آسوشیتد پرس

سیدنی—کسب و کار و سازمان های دولتی در استرالیا در حال برنامه پیچیده دولت بازیگر در یک مقیاس بزرگ از حمله سایبری این کشور به نخست وزیر گفت: بالا بردن زنگ که اختلال ناشی از کوروناویروس همه گیر است و افزایش آسیب پذیری نهاد.

نخست وزیر اسکات موریسون نیست شناسایی کشور مسئول در جمعه اما گفت: بسیاری از کشورها منابع به کوه چنین گسترده سایبری حمله. تمام سطوح دولت, سیاسی, سازمان آموزش و پرورش و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و زیرساخت اپراتور و دیگران در حال هدف قرار داده است.

“ما می دانیم آن است که پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر به دلیل مقیاس و ماهیت هدف و tradecraft استفاده می شود” آقای موریسون میگوید که این حملات افزایش یافته است بیش از یک دوره از ماه.

لیندا رینولدز, وزیر دفاع گفت: تمام استرالیا سازمان باید آگاه به تهدید و اقدامات برای حفاظت از شبکه خود را.

سازمان های امنیتی باید یافت هشدار درباره بالقوه مخرب حملات سایبری در هفته های اخیر به طور خاص در پزشکی-امکانات پژوهشی در علاوه بر این به قدرت و شبکه های آب. کارکنان که به طور معمول خواهد بود واقع در اتاقهای کنترل و یا worksites محافظت شده توسط هر دو دیجیتال و فیزیکی موانع امنیتی—در حال حاضر کار از راه دور به دلیل همه گیر استرالیا منجر cybersecurity آژانس گفت: در ماه گذشته.

“شده است وجود دارد افزایش در تعداد کسب و کارهای استرالیا به اطلاع بیمه خود را که آنها بوده ام قربانی یک حمله سایبری” گفت: احمد Khanji ارشد اجرایی و بنیانگذار سیدنی بر اساس Gridware امنیت که به بررسی حملات نمایندگی از شرکت های بیمه. “ما انجام داده ایم همه nighters حداقل یک یا دو بار در هفته است.”

آقای موریسون گفت: هیچ شواهدی وجود دارد در عین حال از عمده شخصی-نقض داده. او گفت که دولت قصد دارد به انتشار جدید استراتژی امنیت سایبر در ماه های آینده است که شامل سرمایه گذاری های قابل توجهی.

برخی از تحلیلگران گفت: چین یکی از معدود کشورهای با منابع و انگیزه به کوه چنین گسترده در مبارزات انتخاباتی. سال گذشته آقای موریسون نیز کاهش یافته است به شناسایی آن کشور یک حمله سایبری در سیستم های کامپیوتری در پارلمان این کشور هر چند یک مقام امنیتی در آن زمان گفت: کاستی های خاص مرتبط با این حمله مشابه به قبلی تلاش های چینی.

داشتن وزیر دفاع به نظر می رسد با آقای موریسون در روز جمعه تأکید جدی بودن این موضوع گفت: تام Uren یک تحلیلگر ارشد در امنیت سایبر در استرالیا سیاست راهبردی موسسه. آقای Uren گفت: آقای موریسون اظهارات, که در آن او گفت که این حمله می تواند تنها آمده اند از چند منابع کشور به دنبال هشدار دادن به مجرم که استرالیا می تواند علنا نام آن در صورتی که حملات را متوقف کند.

“نخست وزیر صحبت در مورد آن در ماه افزایش در مقیاس و تاثیر بسیاری از صنایع گفت:” آقای Uren. “کسانی که همه گروه هایی که چینی ها را هک در گذشته و برای همه کسانی که به طور مداوم در همان زمان به معنی آن است که یک کشور با قابلیت.”

آقای Uren گفت: حمله شد و به احتمال زیاد به دنبال اطلاعات است که می تواند به کشور خود یک مزیت استراتژیک—شاید حتی اطلاعات در مورد که coronavirus واکسن هستند که بیشتر امیدوار کننده.

چین را تکذیب کرد مسئول حمله سایبری در استرالیا در پارلمان. چینی وزارت امور خارجه در پکن ندارد فوری نظر جمعه.

تنش بین دو کشور در حال افزایش است, پس از استرالیا مقامات تحت فشار قرار دادند برای جهانی رسیدگی به ریشه های همه گیر که برای اولین بار پدید آمده در چین است. مقامات چینی تهدید به تحریم استرالیا گوشت و شراب قرار داده و یک تعرفه در جو صادرات است. در اوایل این ماه در چین هشدار داد شهروندان خود را به سفر به استرالیا با توجه به آنچه گفته است افزایش تبعیض نژادی.

“وجود دارد مقدار زیادی از راه های مختلف که در آن شما می توانید پنهان کردن ردپای خود را, اما به طور فزاینده برخی کشورها عمدا ترک رد پای خود را به منظور ایجاد یک بیانیه گفت:” Alana Maurushat استاد امنیت سایبر و رفتار در غربی دانشگاه سیدنی.

نوشتن به مایک Cherney در mike.cherney@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله