WNBA بازیکنان آماده شدن برای سال 2020 فصل حباب, اما آن را پیچیده

کورتنی ویلیامز تا به بازی بسکتبال در ماه.

او می خواهید بدانید که آیا او آماده است برای WNBA فصل بازگشت در اردوگاه های آموزشی.

“من شده اند چیدن یک بسکتبال در همه” ویلیامز گفت: Atlanta Journal-Constitution. “راستش امیدوارم خدا من داده استعداد در حال رفتن به حمل من به پایان خط چون من شده اند کار کردن در همه.”

به WNBA فعلی 2020 فصل پیشنهاد شامل یک حباب برای آن 12 تیم در IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا و یک 22-بازی شروع فصل جولای 24 تا شروع فصل در طول COVID-19 بیماری همه گیر. ویلیامز Folkston, مادری امضا شده با آتلانتا رویای طول آژانس رایگان, ساخت اولین بازی خود را در لباس جدید حقیقی یکی است.

نگهبان خانه بازگشت و پس از او نجومی در ترکیه لغو شد, شده است و از گذراندن وقت با خانواده و دوستان در زادگاه خود. او سفر به آتلانتا به کار کردن در رویای کهنه تیفانی هیز’ بدنسازی در ملی Hwy. دیگر از آن او نیست تمرین است.

در ضمن برنامه لیگ ندارد نهایی و WNBA کمیسر کتی Engelbert در ادامه به آن می گویند مایع است. ویلیامز گفت: این آخرین نسخه است که ایالات متحده بازیکنان خواهد خود را دریافت کامل چک در طول فصل کوتاه است او با انگیزه به بازی. او ساخته شده $59,718 با خورشید در فصل گذشته است و مجموعه به کسب درآمد $185,000 در سال 2020 با رویای با توجه به پست بالا Hoops پایگاه داده حقوق و دستمزد.

با ورزش در نگهداری او دچار درست offseason برای اولین بار از او تدوین شد در سال 2016. اکثر WNBA بازیکن در رقابت های خارج از کشور در offseason برای افزایش پرداخت.

“این بیشتر (زمان) هر یک از ما در لیگ داشته اند به واقع بود و فقط نفس کشیدن و یک لحظه پس از من شده است با بهره برداری کامل از آن,” ویلیامز گفت.

پس ویلیامز در حال رفتن به فصل پنجم او نیست واجد شرایط را یک به علاوه یک به IMG. اما او ممکن است به ارمغان آورده اند کسی که به خاطر او می خواهم که به پرداخت هزینه برای فرد باقی بماند. چه ساخته شده او مکث قبل از اینکه در نهایت موافقت با این طرح بود واقعی حباب مفهوم پس از زادگاه او تنها چند دقیقه دور از این محل.

“زمانی که من کمی نا امید من این نوع می خوام هاپ در ماشین و رفتن به خانه. سپس شما به من گفتن من نمی تواند انجام دهد که” او گفت:. “که احتمالا میخوام سخت ترین چیز برای من است. اما من احساس می کنم به طور کلی منظورم این است که آن را تنها دو ماه. من فکر نمی کنم که هیچ چیز دیوانه است.”

رویا جلو/مرکز الیزابت ویلیامز آنها سو پرنده شوخی تلفنی دکتر ویلیامز با توجه به pre-med, پس زمینه است که در WNBA بازیکنان در انجمن کمیته اجرایی و درگیر شد با طرح و مذاکرات است.

“من فکر می کنم بخشی از دلیل ما تصمیم IMG بیش وگاس بود سلامت و ایمنی عامل” الیزابت گفت: ویلیامز در قفل در بسکتبال زنان پادکست. “ما فقط احساس مانند آن را بیشتر از حباب که من حدس می زنم شما می توانید می گویند از وگاس که در آن شما می توانید رفتن به نوار ، حداقل با IMG این دردار وجود دارد کمی امنیت بیشتر و کمی بیشتر شما می توانید در فضای باز است. من فکر می کنم که یکی از عوامل تصمیم گیری به طوری که اگر یک سنبله از موارد در فلوریدا و یا آنچه که ممکن است شما ما هنوز هم احساس می کنم یک سطح بیشتری از حفاظت است.”

او گفت: بازیکنان شوخی که حباب یک گام از تجارب خارج از کشور به دلیل آنها می تواند با دوستان و قادر به انجام کار وکالت با هم. او اشاره شده زمان خود را در چین به علت مانع زبان و فقدان گزینه های حمل و نقل در شهرهای کوچکتر به عنوان نزدیک او شده است به پتانسیل حباب در IMG. کورتنی ویلیامز تکرار شدند.

“بسیاری از ما شده اند در خارج از کشور در شرایط بدتر و برخی از ما شده است بیش از وجود دارد و تا به حال برای مقابله با پرداخت در اواخر و باید برای مقابله با تمام این چیزهای دیگر” کورتنی ویلیامز گفت. “و من به شما گفتن من دو ماه به گیر در جایی که علم موشک نیست برای من. من وجود دارد.”

به WNBA یک لیگ که در آن 80 درصد از بازیکنان خود را که از زنان است. به طوری که اکثر بازیکنان تاریخ حباب خطرات و عدم اطمینان از یک بیماری همه گیر بالقوه آسیب ملی ناآرامی در میان خشونت پلیس و نژادپرستی و بیشتر نمی خواهد برود. برخی از بازیکنان ابراز نگرانی در مورد که publicly.

نیز وجود دارد که بهداشت و درمان اضطراب به گفته دکتر فرشته, Brutus, مدیر مشاوره و روانشناسی ورزشی در دانشگاه ایالتی می سی سی پی. Brutus صحبت در بهداشت روانی و سلامتی پنل میزبانی L. A. جرقه در مورد اجتماعی کردن مجدد به خصوص برای بازیکنان در ایالات متحده است که نشده است تا حد زیادی باز مانند گرجستان است.

“برخی از نگرانی های من را شنیده اند چیزی به عنوان ساده به عنوان اعتماد هم تیمی به انجام همه چیز آنها نیاز به انجام در پایان خود را به باقی می ماند امن از نظر پزشکی” بروتوس گفت. “اما همچنین با داشتن این انتظار که نگران بازگشت و با توجه به آنچه ورزشکاران انجام داده اند برای حفظ برخی از حس مطبوع و آنچه که به نظر می رسد که قادر به اعتماد به این سیستم که آماده به آنها را دریافت و دستور کار در پشت آن است. و بنابراین تا حد زیادی به غربال کردن از طریق, اما من فکر می کنم اگر آن را نه خطاب و سپس شما در حال حاضر ورود بر روی دادگاه با آن و آن را نمی تواند سالم باشد.”

دکتر Kensa گونتر بالینی روانشناس ورزشی نیز گفت: در این پنل است که هر کس در آینده به فضاهای خواهد بود تجربه چیزهای مختلف وجود دارد همه گیر و سپس مجموعه ای از مرگ و میر از جمله Ahmaud Arbery, Breonna تیلور جورج فلوید تونی McDade و دیگر نژادی حوادث.

“شما باید همه از آن اضطراب و احساس وحشت و نگرانی و استرس و عدم اطمینان افسردگی است که مردم به مرور و من احساس می کنم حق در آن زمان مردم عادت کرده بود که کمی شدند و شروع به دیدن برخی از نور و تفکر در مورد یکپارچه سازی بازگشت به جامعه به عنوان همه چیز باز شد,” گونتر گفت. “و سپس آن را به یک دوم همه گیر. و در حال حاضر وجود دارد ترس است. این فقط یک واکنش به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر آن را به یک نسل و تاریخی در واکنش به همه چیز که اتفاق افتاد قبل از این.”

به جلو/مرکز کریستین Anigwe که معامله شد به L. A. جرقه در اوایل سال جاری برخورد با اضطراب شده است و روزنامه نگاری و مراقبه در حالی که منزوی در خانه در کالیفرنیا. در طول این زمان او شده است با تمرکز بر “نشاط زن سیاه و سفید و فقط نور درخشان او” و او پرشور در مورد موضوعاتی مانند حقوق زنان, خشونت خانگی و کودک آزاری است.

“این واقعا فقط دل من می شکند چرا که آنها نمی باید فرار. من را وادار به رفتن به بازی بسکتبال است. من را وادار به رفتن دو ماه در فلوریدا با ورزشکاران دیگر. این جداسازی اما من هنوز هم می شود با مردم است. من هنوز هم می شود در یک فضای امن,” Anigwe گفت. “کسانی که به مردم در خصوص آنها لازم نیست که آنها لازم نیست که در حال حاضر. آنها مبارزه به تنهایی و حساس چیز برای من است. من نیمه اختصاصی (به) پس از بسکتبال فقط واقعا ارتکاب به آن توجه شود.”

WNBA بازیکنان کرده اند که اغلب در خط مقدم مسائل سیاسی و WNBA جانباز و رویای گارد رنه مونتگمری تصمیم به انتخاب کردن از 2020 فصل به تمرکز بر عدالت اجتماعی می کنند. کورتنی ویلیامز که با حضور دو تظاهرات گفت او حمایت هم تیمی جدید او تصمیم. در حالی که او احساس نمی کند او را در جایی که او می تواند نشستن به تمرکز بر ایجاد تغییر بر روی زمین, او گفت: آن را دشوار است برای بسیاری از بازیکنان برای رفتن به حباب دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر کشور است.

“زمانی که من می بینم همه چیز در رفتن این آمار کمی متفاوت برای من,” او گفت: “اما من می خواهم در همان زمان من بسیاری از مردم که من بستگی دارد, بنابراین من واقعا نمی باید گزینه ای را برای گفتن” i’ma فقط نشستن این یکی است.” و من نمی گویم که مردم دیگر که تصمیم به این همه پول در جهان, من فقط می دانم که من نمی تواند انجام دهد.”

آخرین مهلت برای بازیکنان به انتخاب کردن از 2020 فصل 25 ژوئن و برای بسیاری از آن خواهد شد یک تصمیم دشوار. غیر از صرف وقت با خانواده و دوستان ویلیامز کار کرده است در پیدا کردن راه هایی برای استراحت و بدون بسکتبال. او نه در آن یافت نشده است. که بخشی از درخواست تجدید نظر از فلوریدا.

“این دو ماه در این حباب ممکن است برای من خوب قادر به فقط حلقه و نه فقط فکر می کنم در مورد چیزهایی که من قصد دارم از طریق” او گفت:. “نه حتی آنچه را لزوما در جهان, اما فقط به آنچه من قصد دارم از طریق شخصا. بسکتبال قطعا برطرف کننده استرس است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر