آتلانتا ایالات را دارن Eales: COVID-19 پروتکل های در حال کار

Eales گفت: هر دو بازیکن همچنان به نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و باید همچنان در انزوا پس از چهارشنبه که آخرین بار تیم آموزش دیده به عنوان یک تیم. به نام او که نشانه آن است که این پروتکل را به جای خود به عنوان پادمان در برابر گسترش COVID-19 مشغول به کار هستند.

“اطمینان از چیزی است که آن را در مورد ساخت مطمئن شوید که از طریق آزمایش که شما در حال وقوع بر اساس ثابت و اقدامات در محل است که شما لازم نیست که یک رشد در شرایط بازیکنان که رنج می برند از گرفتن COVID,” او گفت:.

این باشگاه اعلام کرد دو تست مثبت هفته گذشته برای اولین بار پنجشنبه و جمعه. Eales کاهش یافته است به نام این بازیکن به دلیل نگرانی های حریم خصوصی در حالی که یادآوری است که این باشگاه تحت هیچ الزامی برای اعلام و حتی مثبت نتایج آزمون.

“ما احساس آن را داده بود و ما اولین مثال که ما باید به عنوان شفاف که ممکن است,” او گفت:.

به عنوان یک احتیاط این باشگاه را ترک تیم برگزاری جلسات آموزشی و رفت به فرد, غیر-تماس با جلسه و در طول چند روز گذشته. اگر همه پرسنل تست منفی شنبه این تیم از سر گرفته خواهد شد آموزش کامل سه شنبه.

چند MLS بازیکنان از جمله جف Larentowicz و براد گوزان ابراز نگرانی در هفته گذشته در مورد COVID-19 و پروتکل ها و روش های MLS مسابقات در اورلاندو است.

اضافه کردن به طور کلی نگرانی در روزهای گذشته تعدادی از تایید COVID-19 موارد در اورنج کانتی است که در آن بازیکنان و پرسنل از 26 تیم و همچنین لیگ خواهد بود مستقر در سوان و دلفین متوسل خواهد شد و بازی در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی افزایش یافته است و در تعداد رکورد با 4,913 موارد از شنبه.

Eales گفت که او تا به حال هیچ نگرانی های خاص در مورد اورنج کانتی و هیچ آتلانتا ایالات بازیکنان گفته اند که آنها حاضر به سفر با این تیم و شرکت در مسابقات را به دلیل COVID های مربوط به. MLS اتخاذ کرده است یک لیست طولانی از اعمال و اقدامات احتیاطی وارد شده با کمک از پزشکان برای لیگ MLSPA دولت فدرال و ایالت فلوریدا برای این مسابقات است.

“آنها حرفه ای هستند. آنها می دانند این است که بخشی از این روش و من فکر می کنم به صداقت, من می خواهم گفت این است که اطمینان بخش به دلیل آن را نشان می دهد که تست کار می کند و آن را محدود کردن هر گونه بالقوه قرار گرفتن در معرض,” او گفت:.

Eales همچنین گفت آتلانتا ایالات هیچ آستانه برای تعدادی از تست مثبت است که باعث می شود آن را به عنوان یک باشگاه به تجدید نظر شرکت در این مسابقات است.

“در حالی که ما از پزشکی پروتکل اینجا در زمین آموزش و ما به مراتب بیش از آنچه MLS است از نظر نوع پروتکل بدیهی است که ما نمی تواند کنترل محیط خارج از آموزش” او گفت:. “که متفاوت خواهد بود پس ما را به اورلاندو چرا که ما در یک به اصطلاح حباب. که خواهد شد کمی متفاوت است.”

برنامه مسابقات نشده است اعلام کرد لیگ. Eales گفت: آتلانتا ایالات سفر به مرکزی فلوریدا هفت روز قبل از آن بازی برای اولین بار.

Eales گفت: بازیکنان قرار است برای ورود به جایی که آنها بوده ام در خارج از زمین تمرین اما این تیم نمی داند که چگونه بازیکنان قرارداد ویروس. وجود 48 ساعت بین دو تست مثبت برای هر دو بازیکن است. چرا که هر دو بازیکن بدون علامت هستند و نه شناخته شده اند آنها مثبت بودند اگر نه به صورت مداوم تست. بازیکنان باید روشن MLS قوانین قبل از آنها می تواند دوباره به تیم ملحق شوند. Eales گفت: این دو بازیکن مشتاق به ادامه آموزش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر