Georgia Bulldogs را با توجه با ‘مجازی’ اردوگاه آفتاب

به جای مربی کربی هوشمند and the Bulldogs انجام یک “مجازی Dance-خاموش” با کودکان از طریق یک ویدئو کنفرانس جمعه. میزبانی هوشمند و برادرش کارل یک لوسمی بازمانده که با حضور در اردوگاه آفتاب در طول درمان دو دی جی ها موسیقی بازی در حالی که کودکان ورود به سیستم از همه بیش به رقابت در برابر بازیکنان فوتبال به تعیین که بهترین رقص حرکت می کند.

“من می دانم که بازیکنان ما در حال پمپ مورد آن چرا که هر روز در اتاق قفل آنها به نوبه خود موسیقی تا با صدای بلند که طبقه در دفتر من به معنای واقعی کلمه می لرزد” هوشمند گفته می شود اعضای کمپ. “این بچه ها پرتاب کردن و رقص همه زمان ها است.”

با این که هوشمند, معرفی بازیکنان شرکت کننده در فراخوان از جمله تمام ثانیه cornerback اریک استوکس دفاعی lineman Devonte وایات و توپ/محل-kicker جیک Camarda. هر ادعا کرد که بهترین رقص حرکت می کند. هیچ یک از آنها به صراحت آن را ثابت کرد.

در پایان برنده شد. شما می توانید ویرایش و پخش از زوم تماس در UGA دو و میدانی سایت.

اردوگاه آفتاب واقع است به نام خاص با توجه به یک روز در هر سال زمانی که گرجستان Bulldogs بازدید از اردوگاه Twin Lakes و صرف تمام روز تور گسترده زمینه و تعامل با کودکان و نوجوانان. برجسته همیشه یک گول زدن توپ بازی بین مخلوط تیم از کمپ فوتبال بازیکنان و هوشمند است.

“اردوگاه آفتاب است به معنای بسیار به خانواده ما” هوشمند گفت. “من خیلی غم انگیز است که در این سال بچه ها فکر نمی کنید در واقع رفتن به اردوگاه. اما شما می دانید چه ؟ اردوگاه آفتاب می توانید بهترین از هر آنچه که آنها دریافت و مجازی این حزب امشب در حال رفتن به بهتر از هر چیزی که ما داشته ایم.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر