Georgia Tech ممکن است محدود حضور در بابی داد ورزشگاه

Georgia Tech مدیر ورزشی تاد Stansbury قصد دارد به بازی فوتبال در بابی داد ورزشگاه این سقوط. او فقط نمی دانم آنچه را که آنها ممکن است شبیه به ویژه که چگونه بسیاری از طرفداران ممکن است اجازه داده شود به 55,000-صندلی ورزشگاه.

در یک ویدئو کنفرانس در نشست با انجمن ورزشی مدیره پنجشنبه Stansbury گزارش داد که گروه در حال برنامه ریزی برای حضور چهار سناریو مطابق با امکان اجتماعی-فاصله اقدامات در طول coronavirus بیماری همه گیر. آنها شامل یک طرح برای بازی در نزدیکی ظرفیت کامل دو کاهش می یابد-حضور تنظیمات و یکی برای طرفداران.

“من فکر می کنم آنچه در نهایت اتفاق می افتد است چرا که تمام نهاد ها واقعا به دنبال خود فرمانداران’ دفاتر خود (دانشگاه) و سیستم های خود را در محلی عمومی-مقامات بهداشتی برای راهنمایی در چه یا محدودیت و یا بهترین شیوه هستند و یا آنچه در جریان است اجازه داده می شود, ما باید به آماده برای همه چیز” Stansbury گفت.

Stansbury توصیف دو مدل متوسط به عنوان “متوسط اجتماعی فاصله” و “سخت اجتماعی فاصله.” ورزشی سخنگوی وزارت روز سه شنبه گفت که تکنولوژی آماده بود و نه برای عموم به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر در حضور و غیاب برنامه های. سال مالی آینده را پیش بینی درآمد بودند بر اساس یک مدل با فرض 50% حضور و غیاب.

دیگر FBS مدارس نشان داده اند که کاهش-حضور بازی های در حال آمدن است. در ایالت اوهایو آگهی ژن اسمیت گفت: در یک صدای جیر جیر که امکان حضور حداکثر در بازی های این فصل در 102,780-صندلی ورزشگاه اوهایو در محدوده 22,000 50000. بعد از آن در ماه, Iowa State آگهی جیمی Pollard نوشت: به طوفان طرفداران که مدرسه در حال برنامه ریزی برای محدود کردن حضور و غیاب به 50 درصد از آن 61,500-صندلی ورزشگاه در حالی که تصدیق کرد که این دستورالعمل ممکن است تنظیم شود.

در ژوئن 12, ایالات متحده امروز گزارش داد که تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: مدیران ورزشی دولت FBS مدارس انتظار می رود که خود را به استادیوم’ ظرفیت خواهد بود دربسته در 50 درصد یا کمتر است.

در درون دولت گرچه یوگا جمهور Jere مورهد ارائه یک چشم انداز بیشتر در خط با Stansbury ترین امیدوار مدل که پرداختن به خبرنگاران پس از ژوئن 4 جلسه از گرجستان ورزشی مدیره.

“من امیدوار هستم که ما لازم نیست که قرار دادن هر گونه محدودیت در سنفورد ورزشگاه” مورهد گفت. “اما من هیچ ایده چه عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در حال رفتن به ما گفتن که در آن نقطه. اگر آنها می گویند ما باید به اجتماعی فاصله و یا شما را مجبور به پوشیدن ماسک و سپس ما رویکرد چیزهایی که ما توصیه به انجام است.”

شد Tech به بازی بازی در نیمه ظرفیت خواهد بود که حداکثر 27,500. در صد عاقلانه ایالتی اوهایو را پایه طرح از یک کلاه در 22,000 طرفداران حدود 11,800 در بابی داد ورزشگاه.

Stansbury به نام تهیه برنامه ای برای بازی در پاییز امسال “یکی از سخت ترین چیزهایی که من در کار حرفه ای” چون هیچ نقشه را دنبال کنید.

“شما نمی توانید با تکیه بر چگونه شما آن را در جایی دیگر” او گفت:. “منظورم این است که به معنای واقعی کلمه شما در حال بازسازی یک رویداد ورزشی را از ابتدا. این فقط باور نکردنی است برای دیدن ما کارکنان دانشکده ما دانش آموزان ما ما دانشجو-ورزشکاران همه نقش در چه این به نظر می رسد.”

جمعیت اندازه است تنها یکی از عوامل است که ورزشی بخش هدایت آن توسط کار گروه در رویداد عملیات و فن تعامل در نظر گرفته شده است.

“اگر ما در حال محدود در ورزشگاه, کند, که هنوز هم اجازه می دهد تا برای بازی روز تجربه خارج از ورزشگاه؟” Stansbury پرسید. “آنچه که به طور بالقوه می تواند که بود؟”

دست زدن به ورزشگاه ورود/رو امتیازات پارکینگ tailgating و تمیز کردن ورزشگاه در میان دیگر مسائل مربوط به حل و فصل. Stansbury گفت که فروش بلیط انجام خواهد شد بر اساس الکترونیکی تنها برای محدود کردن تماس با یک حرکت است که این گروه در حال حاضر با توجه به.

آن را نمی خواهد تعجب اگر طرفداران مورد نیاز بود و یا حداقل به شدت تشویق به پوشیدن ماسک.

این احتمال وجود دارد که سیاست می تواند تغییر به عنوان فصل پیشرفت “را به مطمئن شوید که ما در ادامه به ارائه یک محیط امن برای ما مشتریان ما دانشجو-ورزشکاران و کارکنان” Stansbury گفت.

در سراسر ACC Stansbury گفت که عضو مدارس در حال ایجاد یک پروتکل به اطمینان حاصل شود که بازیکنان تست شده اند قبل از بازی.

به طور گسترده تر Stansbury ارائه شده خوش بینانه موقعیت که بازی برگزار خواهد شد در حالی که به رسمیت شناختن است که فصل ممکن است به طور قابل توجهی شکل های مختلف از هر چیز طرفداران را تجربه کرده اند قبل از این سال است.

او گفت که “من فکر می کنم شما می توانید ببینید یک وضعیت که در آن یک تیم خوب است و به تیم دیگری نمی باشد” یک امکان که ساخته شده بیشتر توسط تعداد انگشت شماری از تیم های است که گزارش دو رقمی موارد COVID-19 عفونت در میان داوطلبانه خود را در دانشگاه تمرین.

در پاسخ به یک سوال در مورد چه شرایطی را باید برای ملاقات فصل به متوقف Stansbury گفت که این امر می تواند یک وضعیت که در آن “شما رسیدن به یک نقطه که در آن وجود یک توده مهم از برنامه های است که تنها نمی تواند بازی به دلیل هر دو محلی و موقعیت یا اساسا عفونت خود را در تیم خود است. من فکر می کنم که زمانی که شما می توانید در آن قلمرو قادر به بازی است.”

تکنولوژی شروع داوطلبانه در پردیس تمرینات ژوئن 15. NCAA مجاز است تیم های فوتبال برای شروع مورد نیاز تابستان آموزش ژوئیه 13.

که Stansbury به رسمیت شناخته شده نتایج اعم از بازی با نزدیکی کامل استادیوم برای بازی نیست که بازی در همه شاخص عدم اطمینان است که ورزش کالج مدیران همچنان به چهره با اولین هفته از فصل حدود 10 هفته دور. هفته گذشته دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت که مگر بازیکنان بودند که در “حباب” و آزمایش تقریبا هر روز “این امر می تواند بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی این سقوط است.”

Stansbury گفت که بهداشت عمومی مقامات و آینده حوادث مرتبط با این بیماری همه گیر را دیکته مسائل مانند برنامه ریزی و فن و حضور و غیاب و در واقع اگر وجود دارد یک فصل است.

“اما من فکر می کنم همه در حال آماده سازی برای بازی فوتبال,” او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر