پنج راه راه باز خواهد شد در برابر New York Red Bulls در 8 p. m. 11 جولای (فردا) ادامه خواهد داد و با سینسیناتی در ساعت 9 صبح 16 ژوئیه (ESPN) و پایان با کلمبوس در 8 جولای 21 p. m. (TUDN).

اگر آتلانتا ایالات پس از اتمام به عنوان یکی از دو تیم برتر گروه خود را پیشبرد به دور حذفی این مسابقات است.

آتلانتا ایالات جمهور دارن Eales گفت: این تیم را در سفر به اورلاندو هفت روز قبل از آن بازی برای اولین بار.

این مسابقات برگزار خواهد شد در ESPN جهان گسترده ای از ورزش است. هر یک از لیگ 26 تیم را از رقابت در مرحله گروهی. این بازی در مرحله گروهی خواهد شد نسبت به آن به طور منظم فصل جدول رده بندی. آتلانتا ایالات است 2-0-0 با برنده در نشویل و در برابر سینسیناتی. فصل متوقف شد مارس 12 به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

یک چهارم نهایی را تشکیل شده از سه تیم از گروه A که ویژگی های شش تیم برتر دو تیم از پنج باقی مانده گروه. علاوه بر این سه تیم باقی مانده با بیشترین امتیاز پیشرفت خواهد کرد.

دور حذفی برگزار خواهد شد ژوئیه 25-28, مرحله یک چهارم جولای 30-Aug. 1 نیمه نهایی Aug. 5-6 و قهرمانی بازی Aug. 11.

مسابقات قهرمان را دریافت خواهد کرد یک اسکله به 2021 لیگ قهرمانان.

Cincinnati شامل سابق آتلانتا ایالات بازیکنان گرگ Garza و براندون Vazquez. Cincinnati است 0-2-0 در این فصل با 3-2 دست دادن در قرمز گاو و 2-1 از دست دادن در مرسدس بنز ورزشگاه. آن را دارای یک مربی Jaap Stam.

کلمبوس امکانات سابق آتلانتا ایالات بازیکن دارلینگتون Nagbe. آن است که 1-0-1 این فصل را با یک پیروزی 1-0 برابر NYCFC و 1-1 قرعه کشی در سیاتل.

قرمز گاو نر در حال 1-0-1 در این فصل با پیروزی در برابر سینسیناتی و 1-1 قرعه کشی در رئال سالت لیک.

پنج راه راه هنوز به شکست بولز قرمز به طور منظم در یک فصل بازی.

اگر آتلانتا ایالات برنده آن گروه خود اول دور حذفی بازی خواهد آمد جولای 28 برابر نفر دوم در گروه D که متشکل از کلرادو, مینه سوتا, رئال سالت لیک و اسپورتینگ کی سی. اگر آتلانتا ایالات دونده است-تا آن مسابقه برگزار خواهد شد در تاریخ 28 ژوئیه در برابر برنده گروه F که متشکل از هوستون, L. A., کهکشان, LAFC و پورتلند.

اگر آتلانتا ایالات حرکت به دور حذفی به عنوان کارت های وحشی را بازی جولای 25 برابر برنده از گروه A که شامل شیکاگو میامی, Nashville, NYCFC اورلاندو و فیلادلفیا و یا آن را بازی 26 جولای برابر برنده گروه D.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله