سابق گرجستان Bulldogs گلف باز هریس زبان انگلیسی آزمون های مثبت برای COVID-19

سابق گرجستان Bulldogs گلف باز هریس انگلیسی آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به PGA Tour.

در انتشار اخبار دوشنبه, تور نوشت که به زبان انگلیسی “خارج شده است” از موشک وام مسکن کلاسیک است که برنامه ریزی شده برای روز پنج شنبه از طریق شنبه در دیترویت.

“در حالی که آن را ناامید کننده برای دریافت این اخبار که من احساس می کنم سالم من خوشحال هستم که پروتکل های ایمنی ما در محل کار این هفته” فارسی گفت: در بیانیه منتشر شده توسط PGA Tour.

“من به طور کامل پشتیبانی تور جدید قانون اجازه می دهد هر کسی در این مسابقات زمینه تا زمانی که تست منفی به عنوان حفاظت از دیگران در این زمینه و همه وابسته به مسابقات و جامعه باید اولویت شماره 1 به عنوان یک نتیجه مثبت تست. من تور را پشتیبانی و من نگاه به جلو به رقابت دوباره پس از من به طور کامل بهبود یافتند.”

گام بعدی برای زبان انگلیسی است که در گزارش پنجم PGA Tour بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus پس از این سفر از سر بازی در ژوئن 11, is a self-انزوا دوره تحت دستورالعمل CDC.

انگلیسی که متولد جورجیا و بزرگ شده در توماس ویل فارغ التحصیل از گرجستان در سال 2011 و پخش از دریا و جزیره است. او PGA Tour اولین بار در سال 2012 و دارای دو حرفه پیروزی – 2013, فدرال اکسپرس, سنت جود کلاسیک و 2014, OHL کلاسیک در Mayakoba. در سال 2015 را از دست داد در یک چهار راه حذفی در بیمه کشاورزان باز است. او همچنین از ثبت یک Korn تور کشتی پیروزی در سال 2011.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *