هند بلوک های برنامه های چینی از جمله Infinite زیر مرز برخورد

یک معترض در Kolkatta هند, برگزاری ممنوعیت Infinite علامت نشان داده در برابر اتهام تاخت و تاز چین در هند است که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

عکس: Debarchan Chatterjee/زوما پرس

دهلی نو—هند ممنوع ده ها تن از برنامه های تلفن همراه از جمله Infinite, UC Browser و WeChat, با استناد به نگرانی های امنیتی برای این کشور نوپای فضای مجازی است.

این حرکت در می آید و پس از اخیر مرگبار درگیری بین نیروهای امنیتی از هند و چین در نزدیکی مرز مورد مناقشه در کوه های هیمالیا که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

افزایش تنش ها پس از آن آمده اند با تماس در هند برای دولت به مقابله به مثل در برابر چین در برخی از راه.

یک مقام ارشد دولت هند رسمی که کاهش یافته است به شناسایی شود گفت: اقدامات انجام شد چرا که این نرم افزار ممکن است برای فعالیت استفاده می شود به ضرر کشور و بخش دفاع.

“این است که هند برای اولین بار سالوو به چین پس از مرز درگیری نشان می دهد که هند دارای طیف متنوعی از گزینه های تلافی جویانه گفت:” مقام.

او گفت: این حرکت می تواند منجر به بیشتر کشورهای زیر در هند به عمل به طور مشابه.

وزارت الکترونیک و فن آوری اطلاعات تماس با شماره “یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری” گفت: در بیانیه ای که آن را دریافت کرده بود چندین شکایت در مورد سوء استفاده از برخی از برنامه های تلفن همراه برای سرقت و غیر مجاز پنهانی انتقال اطلاعات کاربران را به سرورهای خارج از هند.

“تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر متخاصم به امنیت ملی و دفاع از هند…در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند” آن را گفت.

UC Browser یک مرورگر وب نرم افزار از Alibaba Group Holding Ltd. و WeChat است که فیلمهای چینی نرم افزار پیام از Tencnet Holdings Ltd. که بیش از 1.2 میلیارد کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است. هر دو را در بر داشت مخاطبان در کشورهای آسیایی مانند هند و اندونزی است.

محبوب ترین برنامه ممنوع شد Infinite است که متعلق به پکن بر اساس Bytedance Ltd. ویدئو برنامه شده است wildly محبوب با جوانان است و تحت سلطه اجتماعی-چشم انداز رسانه های همراه با WhatsApp است که متعلق به Facebook , Inc.

Bytedance Alibaba و Tencent نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

ضد چین و تایوان را شکست در سراسر هند, هندی, مقامات گفت: 20 نفر از سربازان خود را از درگذشت در یک درگیری با نیروهای نظامی در کوه های هیمالیا. این بدترین رویارویی نظامی بین ایران مسلح به همسایگان در دهه. عکس: Narinder Nanu/AFP

ماه گذشته هند کشور بالا برای کاربران جدید Infinite حسابداری برای 20 درصد از برنامه نزدیک به 112 میلیون دانلود در سراسر جهان با توجه به سنسور برج. آمریکا در جایگاه دوم در 9.3%.

از جمله Infinite شش از بالا 10 بیشترین دانلود ها نرم افزار در هند بودند از شرکت های فن آوری در مقایسه با چهار از شرکت های آمریکایی با توجه به گزارش منتشر شده در ماه آوریل توسط پالسون موسسه مارکوپولو فکر می کنم تانک. شرکت های چینی تا به حال فقط سه تا از 10 برنامه برتر در هند در سال 2015 با توجه به گزارش.

تحلیلگران دیدن آخرین فیلم های هندی اکشن در برنامه های چینی به عنوان یک محافظ گام به عقب براند در برابر تجاوز توسط پکن.

“دیجیتال جنگ بین چین و هند است hotting تا به دلیل وجود سنگین تبلیغات element با رایحه اینترنت مبتنی بر ناسیونالیسم در هر دو طرف گفت:” Sreeram Chaulia دین در دانشکده امور بین المللی در ایالت هاریانا در نزدیکی دهلی نو است.

آقای Chaulia گفت: هند می خواهم به شیر مادر گرفتن شهروندان خود را از وابستگی به کالاهای چینی و خدمات—ویژه آنلاین—برای جلوگیری از پکن از تقسیم جامعه هند و تضعیف جدید دهلی حل برای مقابله با چین در مرز اختلاف و گسترده تر دو جانبه استراتژیک رقابت است.

“اگر چین می شود ضروری در رسانه های اجتماعی آنلاین و عادات مصرف سرخپوستان آن را نرم کردن افکار عمومی در هند و اشتباه سرخپوستان به اینکه آیا یا نه چین یک تهدید عمده,” او گفت:.

به عنوان دولت چین رشد می کند بیشتر مبارز خارج از کشور و دیگر کشورهای مصرف کنندگان و تنظیم کننده پاسخ داده اند با اعمال فشار بر شرکت های چینی و یا spurning مارک های چینی در دسترس نباشد—به خصوص فن آوری آن بازیکنان شده اند که در میان برجسته ترین شرکت های چینی انجام کسب و کار در سراسر جهان.

واکنش شده و شدیدترین در هند. خشم بیش از مرگ و میر ناشی از 20 سربازان هندی در مرز برخورد با نیروهای سوخت اضافه به تحریم جنبش که در حال حاضر دیده می شود, هندی, کاربران گوشی های هوشمند توده-حذف چینی ساخته شده نرم افزار.

هندی مقامات در حال حاضر باید گفت آنها خواهد بار خود را دولتی و شرکت های مخابراتی از خرید تجهیزات از شرکت های چینی مانند ZTE Corp و Huawei Technologies Co. برای آینده 4G شبکه های تلفن همراه. هندی مقامات نیز به بخش خصوصی هشدار داد اپراتورهای مخابراتی در برابر همکاری با شرکت های چینی در اجرای جدید 5G شبکه. به تازگی به عنوان دسامبر Huawei و ZTE استقبال شد برای شرکت در هند 5G محاکمه.

هند بزرگترین بازار بکر برای برخی از چین جالب اجتماعی-رسانه شرکت هایی که ثبت نام صدها نفر از میلیون ها نفر از مصرف کنندگان در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور به دنبال جذب کاربران که نیست رو به آمریکا برنامه های مانند Facebook و توییتر.

چینی محتوا-برنامه های به اشتراک گذاری مانند Bytedance را Helo و Infinite شده اند نافذ و عمیق به بازار هند که در آن بسیاری از کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم در حال گرفتن آنلاین برای اولین بار با استفاده از کم هزینه گوشی های هوشمند و ارزان برنامه داده.

Infinite بزرگتر است در هند از هر جای دیگری در خارج از چین با توجه به جنوب آسیا ملت عظیم جمعیت و سپاه جوان و عمدتا بیکار طرفداران. برنامه دانلود شد 611 میلیون بار در دو سال Apple Inc.’s فروشگاه نرم افزار و الفبای Inc.’s Google Play با توجه به تحقیقات شرکت سنسور برج. افراد جوان اغلب در بر داشت در پارک ها و پارکینگ ها تیراندازی 15-دوم فیلم که تقلید آهنگ-و-رقص-حاوی فیلم های بالیوود صنعت فیلم کشور.

برای حفظ شتاب در هند Bytedance تا به حال به شدت سرمایه گذاری و حمایت از طرح های دولت برای افزایش Infinite مشخصات. آن را به حال متعهد به سرمایه گذاری $1 میلیارد دلار در هند در طول چند سال آینده از طریق توسعه و ساخت و ساز از یک مرکز داده است. آن را با حمایت مالی “Bala” یک کمدی رمانتیک بالیوود شامل شخصیت های اصلی که بسیاری از Infinite ویدئوها.

سرمایه گذاری پس از یک دادگاه مسدود Infinite از فروشگاه های نرم افزار در آوریل 2019 پس از حاکم است که این برنامه می تواند در معرض کودکان به پورنوگرافی شکارچیان جنسی و مزاحمت سایبری. دادگاه بعد معکوس تصمیم خود را پس از Infinite به دادگاه تجدید نظر.

این ممنوعیت که به طول انجامید کمتر از دو هفته هزینه این برنامه بیش از 15 میلیون دانلود در هند با توجه به سنسور برج. کسانی که ضرر و زیان همراه با ممنوعیت مشابه در اندونزی در سال 2018 بیش از محتوای نامناسب موجب Bytedance سال گذشته شروع به خیاطی به صورت جدی به آن محتوای سیاست به فرد بازار با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

این شرکت با احتیاط بیشتر ممنوعیت در هند که از آن به عنوان دیدگاه یک بازار رشد فرد گفت. Bytedance همچنین دارای دیگر از برنامه های محبوب در هند از جمله اجتماعی-رسانه, برنامه, Helo و موسیقی-پخش برنامه به نام Resso.

Infinite هند عمومی-سیاست مدیر Nitin Saluja گفت: در مصاحبه سال گذشته “وجود دارد که یک محیط را قادر می سازد برای هر شرکت به هند-روش اول” و Bytedance می خواستم به سرمایه گذاری بیشتر در کشور است.

هند شده است به یک میدان جنگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای به دست آوردن متحدان به اجتناب از فن آوری های چینی به ویژه تلفن همراه و تجهیزات از Huawei Technologies بیش از آنچه که کاخ سفید می گوید در حال امنیت ملی و نگرانی.

مقامات در آمریکا و کشورهای متحد باید گفت چین استبدادی دولت می تواند به منظور Huawei به طور بالقوه جاسوسی و یا مختل کردن ارتباطات وال استریت ژورنال گزارش داد سال گذشته است.

نوشتن به راجش روی در [email protected] و شان لی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *