انتخابات محلی تحویل به فرانسه پاکسازی

تلفات بالا بردن شک و تردید در مورد بقای طولانی مدت از یک جنبش سیاسی ساخته شده در اطراف رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

عکس: yoan valat/مطبوعات استخر

پاریس—رئیس جمهور امانوئل پاکسازی حزب دچار یک رشته از ضرر و زیان در انتخابات شهرداری ها در سراسر فرانسه در روز یکشنبه بالا بردن شک و تردید در مورد بقای طولانی مدت از یک جنبش سیاسی ساخته شده در اطراف فرانسه رهبر.

این مسابقات برای نخستین بار آقای پاکسازی حزب جمهوری در حرکت به میدان فرستاد نامزدها برای دفاتر محلی که نقش عمده ای در تامین امنیت یک حزب سیاسی آینده در فرانسه. دفاتر محلی استفاده می شود برای داماد سیاسی, استعداد, ملی, مرحله, و آنها با ارائه یک شکست برای نامزدهای ریاست جمهوری و وزرا. شهرداران اغلب به سهم حقوق و دستمزد خود را به احزاب سیاسی.

در پاریس سوسیالیستی Anne Hidalgo, مناظره اول به پایان رسید با یک پیش بینی 49 درصد آرا جلوتر از Rachida Dati از حزب محافظه کار Les Républicains که دست آورد بینی 33%. آقای پاکسازی را نامزد اگنس Buzyn در آمد و در سوم با پیش بینی 14 درصد از آرا.

“در این شب ما احساس ناامیدی گفت:” دولت سخنگوی Sibeth Ndiaye.

خانم هیدلگو پیروزی resurrects سیاسی و اقبال از حزب سوسیالیست شده که سمت چپ برای مرده در پی 2017 ریاست جمهوری و پارلمانی.

“شما انتخاب کردم امیدوارم که شما تصمیم وحدت” گفت: خانم هیدالگو که با حمایت حزب سبز در پاریس صحبت کردن در مقابل شهرستان سالن. او متعهد به مبارزه با نابرابری و آلودگی و تبعیض است.

روز یکشنبه انتخابات همچنین نشان می دهد که رای دهندگان نیست, پاداش آقای پاکسازی برای دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر. فرانسه در بيمارستان بودند قادر به مقابله با این جریان از بیماران به غیر از چند دلخراش روز در فرانسه و دو ماه ملی مستند کمک شامل گسترش ویروس است که در حال حاضر به سختی در حال گردش.

اما مانند بسیاری دیگر از کشورهای فرانسه مواجه با کمبود ماسک در آغاز بحران و مقامات امنیتی فرانسه دلسردی مردم از پوشیدن آنها. که سرعت گسترش ویروس در خانه های سالمندان که در آن مرگ و میر بالا بود.

یکشنبه نهایی شد دور از انتخابات که در ابتدا برنامه ریزی شده در تاریخ 22 مارس به تعویق افتاد و, به عنوان ویروس گسترش یافته است. در مراکز رای گیری در روز یکشنبه کارمندان عینک ماسک یا نشسته پشت پلکسی گلاس صفحه نمایش. علائم کشیده شد روی زمین برای اطمینان از رای دهندگان ماند بیش از 3 فوت از هم جدا. برآورد میزان مشارکت کم بود در 40 ٪ با توجه به pollster Elabe در مقایسه با 62 درصد در دور دوم انتخابات شهرداری ها در سال 2014.

آقای پاکسازی حق رای در روز یکشنبه.

عکس: Johan بن Azzouz/Maxppp/زوما پرس

حزب سبز که به مدت طولانی بازی یک نقش حاشیه ای در سیاست به نظر می رسد به تصرف چند شهر بزرگ از جمله لیون و استراسبورگ با توجه به مقدماتی نتایج انتخابات.

که بر اساس حرکت آنها ایجاد شده در اتحادیه اروپا انتخابات پارلمانی سال گذشته زمانی که احزاب سبز از ایرلند به آلمان ساخته شده تعجب آور سود به عنوان نسل جوان را به این موضوع تغییر آب و هوا.

راست ملی تجمع در زمان کنترل آن برای اولین بار در شهرستان با بیش از 100000 نفر جمعیت پرپینان, در جنوب. پیروزی را فراهم می کند دیرین حزب مخالف با یک فرصت برای نشان دادن آن می تواند نقش ایفا کند. که می تواند یک دارایی به حزب مارین لوپن پیش از انتخابات ریاست جمهوری در سال 2022. او و دیگر اعضای ملی تجمع که قبلا به عنوان شناخته شده جبهه ملی هرگز برگزار شد یک مقام ارشد دولت کار و یا اجرای یک فرانسوی بزرگ شهر.

دفاتر محلی نیز این حزب چشم و گوش از راه دور در گوشه و کنار کشور منطقه است که عمده نقطه کور برای آقای پاکسازی ریاست جمهوری. زرد-جلیقه حرکت آغاز شده در نوامبر 2018 به عنوان اعتراض مسافران زندگی در مناطق روستایی فرانسه در برابر برنامه های دولت برای افزایش مالیات بر سوخت است.

آقای پاکسازی رئیس جمهور انتخاب شد سه سال پیش توسط شکار سیاستمداران از ایجاد احزاب و استخدام از جامعه مدنی است. او سپس امن اکثریت گسترده ای در مجمع ملی با داوطلبانی که سوار خود را coattails به دفتر.

پس از آن حرکت خود را به تلاش برای ساخت ماشین آلات از احزاب سنتی. بالا مشخصات استعفا در میان چپ اعضای کابینه را ترک کرده اند آقای پاکسازی تقلا برای تعویض نشان میدهد که چگونه خود فاقد یک نیمکت.

آقای پاکسازی مبارزه به رشد صفوف خود را تقویت کرده است دست نخست وزیر Édouard فیلیپ که نمی پیوست آقای پاکسازی حزب در حالی که رهبری دولت است.

روز یکشنبه آقای Philippe بریده یک پیروزی در مسابقه برای تبدیل شدن به شهردار Le Havre برنده 59 درصد از رای گیری در شمال شهر. آقای Philippe است گفت که او انتظار دارد به بازگشت به لو هاور و خدمت به عنوان شهردار پس از پایان ماموریت او به عنوان نخست وزیر. تا آن زمان یکی از خود را در حال اجرا آمپول را در خدمت به عنوان شهردار.

در ماه ژوئن آقای پاکسازی تصویب امتیاز بود و در 38% با توجه به Ifop نظرسنجی از 1,865 مردم است. که در مقایسه با 23 درصد در ماه دسامبر 2018 زرد-جلیقه تظاهرات و بالا از 64% در ماه ژوئن سال 2017 پس از انتخابات خود را. آقای Philippe را تصویب امتیاز بود در 50 درصد در ماه ژوئن.

آقای پاکسازی شکست به ایجاد محلی ریشه در صفحه نمایش کامل در مسابقه برای شهردار پاریس.

جمهوری در حرکت نامزد بنیامین Griveaux نزدیک پاکسازی ستوان برای مسابقه اما این تصمیم به سرعت به چالش کشیده شده توسط یک نماینده مجلس از آقای پاکسازی حزب Cédric Villani. آقای Villani شناخته شده ریاضیدان پرتاب کلاه خود را به مسابقه لایه برداری کردن حامیان و منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن بود.

آقای Griveaux بعد ترک نژاد زیر اتهامات او فرستاده شده یک زن که در نبود همسرش, جنسی صریح, پیام های متنی و تصویری.

که مجبور جمهوری در حرکت به چتر نجات وزیر بهداشت خانم Buzyn به مسابقه ترک وزارت بهداشت فقط به عنوان coronavirus میزد فرانسه.

نوشتن به Noemie Bisserbe در [email protected] و استیسی Meichtry در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *