روسیه را تقویت می کند جای پایی در لیبی به بیانات رهبر انقلاب در خلوت

خلیفه Haftar مجبور شد به جلو و نیروهای خود را به عقب پس از ترکیه شدت حمایت خود را از لیبی در سازمان ملل-حمایت دولت در طرابلس.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

لندن—روسیه ارسال تشویقها به لیبی برای کمک به رهبر نظامی خلیفه Haftar که در دفاعی پس از تلاشی ناموفق برای سرنگونی این کشور در سازمان ملل متحد مورد حمایت دولت مسکو به دنبال شکل دادن به سرنوشت ملت و ذخایر عظیم نفت.

پیمانکاران نظامی خصوصی از روسیه کمک کرد آقای Haftar نیروهای کنترل لیبی بزرگترین میدان نفتی در هفته گذشته با توجه به اروپا و دولت لیبی. روسیه هواپیماهای باری باید به طور منظم رفت بین یک پایگاه هوایی در سوریه و لیبی در هفته های اخیر با چه نظامی ایالات متحده در افغانستان می تواند تحویل سلاح سربازان و یا هر دو برای تقویت آقای Haftar به عنوان او مبارزه می کند برای محافظت از خود را از شرق دژ.

روسیه نیز اعزام Mig-29 جت جنگنده و یک سیستم رادار پیشرفته آمریکا گفته مقامات در ماه مه و ژوئن. دریایی سپاه Brig. ژنرال برادفورد گرینگ مدیر عملیات برای ایالات متحده آفریقا فرمان هشدار داد که این هواپیما می تواند سرنشین بی تجربه پیمانکاران که نمی پایبند به قوانین بین المللی.

روسیه وزارت امور خارجه نیست, پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد حمایت نظامی. مقامات روسی گفت: در گذشته که پیمانکاران نظامی نیست نماینده دولت روسیه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید انجام شود برای پایان دادن به جنگ در لیبی است ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

جدید کمک های نظامی به دنبال یک سری از تزریق پول نقد است که باید کمک به صندوق آقای Haftar عملیات. تحویل به Haftar-متفقین بانک مرکزی در شرق لیبی در مارس درگیر 100 تن روسی-تولید لیبی یادداشت های بانکی با توجه به آداب و رسوم پرونده های بررسی شده توسط وال استریت ژورنال.

آقای Haftar برای سال رهبری یکی از قویترین نیروها در لیبی جنگ داخلی. اما مسکو نیز به دنبال جایگزین به 76 ساله فرمانده, به عنوان تاثیر و نفوذ او wanes پس از تلاش برای تصرف طرابلس پایتخت سقوط در اوایل این سال است.

دیپلمات های روسیه شده اند در تماس با Aguila صالح یک رهبر سیاسی در شرق لیبی و با مقامات ارشد در سازمان ملل-حمایت دولت, با توجه به وزارت امور خارجه روسیه و لیبی مقامات.

روسیه گفته است: آن را پشتیبانی سیاسی برای حل مناقشه و نگهداری روابط با مقامات طرابلس حتی زمانی که آن را مورد حمایت آقای Haftar را در حمله به شهرستان. مسکو را هدف تحلیلگران گفته است برای اطمینان از آن می گویند لیبی در آینده سیاسی و بهره برداری از نفت خود را.

“روسها هرگز wedded به Haftar گفت:” Frederic Wehrey سابق نظامی آمریکا وابسته در لیبی و در حال حاضر یک تحلیلگر در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی. “آنها در حال تلاش برای بازی کارت های خود را راست به طوری که هیچ موضوع سیاسی در نتیجه آنها به اندازه کافی خطوط و نفوذ است.”

Aguila صالح چپ یک رهبر سیاسی از شرق لیبی پیوست, رهبر نظامی خلیفه Haftar راست و رئیس جمهور مصر عبد فتاح Al Sisi در قاهره در ژوئن 6 به یک آتش بس در لیبی.

عکس: مصر در انتخابات ریاست جمهوری/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مسکو در سال های اخیر ثابت خود را به عنوان یک قدرت کارگزار در خاورمیانه به عنوان برگ برنده دولت ابراز تمایل به رها کردن آمریکا از منطقه است. روسیه اقدام نظامی تغییر این دوره از جنگ داخلی در سوریه در سال 2015. مسکو نیز به استقبال سنتی متحدان آمریکا مانند مصر و عربستان سعودی است.

در سوریه, روسیه نیروی دریایی و نیروی هوایی و پایگاه مستقر شده نیروهای خود را در راه است که بحرانی شده است به رئیس جمهور بشار اسد را به تلاش برای سرکوب یک شورش مسلحانه در برابر او.

در لیبی روسیه رویکرد بوده است که دست به دست کردن. آقای Haftar تا حد زیادی دریافت پنهانی و غیر مستقیم پشتیبانی می کند.

روسیه و جدایی آن دخالت نظامی در هنگام هجوم مزدوران روسی در اواخر سال گذشته نوک فلس از لیبی به نفع آقای Haftar که نیروهای پیاده به حومه طرابلس.

سپس ترکیه شدت حمایت خود را از U. N. حمایت مقامات نظامی مشاوران هواپیماهای بدون سرنشین مسلح و سلاح های ضد هوایی. ترکیه نیز airlifted هزاران نفر از مبارزان از ترکیه به حمایت از شبه نظامیان در سوریه برای پیوستن به مبارزه. همه که به اندازه کافی برای معکوس جزر و مد.

نیروهای حمایت از دولت طرابلس اسیر یک سری از شهرها و استراتژیک پایگاه هوایی از آقای Haftar نیروهای در آوریل و مه. در ماه ژوئن نیروهای خود و پیمانکاران نظامی مبارزه با آنها را ترک کرده بود غربی لیبی و عقب نشینی به سرزمین های آنها برگزار شد و در شرق است.

لیبی نیروهای امنیتی در ژوئن 11 در ترهونه لیبی در شرق طرابلس پس از تصرف قلمرو که برگزار شده بود توسط نیروهای وفادار به warlord خلیفه Haftar.

عکس: شاخص بهای تولیدکننده/زوما پرس

مسکو—که روابط نزدیک با سابق دیکتاتور لیبی Moammar Gadhafi و مهر و موم شده میلیاردها دلار در نفت و فروش اسلحه او برای سال ها hedged آن شرط در لیبی.

به عنوان دولت لیبی شکسته پس از سال 2011 برای سرنگونی و مرگ Ghadafi, روسیه به دنبال ایجاد یک جای پا با عشق به رقیب بازیگران در جنگ است. آنها شامل آقای Haftar سابق فرمانده در Ghadafi نظامی که بعد از آن تا به حال روابط ایالات متحده آمریکا سازمان اطلاعات مرکزی. در سال 2017 دولت روسیه پرواز آقای Haftar به یک ناو هواپیمابر در دریای مدیترانه در حمایت از.

رهبران روسیه نیز دیدار کرده و بارها و بارها با رهبران در سمت طرابلس دولت از جمله نخست وزیر Faiez Serraj.

به عنوان دولت لیبی شکسته و کشور تضعیف بیشتر به سمت جنگ داخلی مسکو شروع به تزریق یکی دیگر از کارت های وحشی: پول نقد. روسی-چاپ پول است که در قلب یک مبارزه بین آقای Haftar و حامیان در شرق لیبی و دولت در طرابلس.

پرواز در روسیه ساخته شده محموله هواپیما, پول نقد برای سال پشتیبانی مالی شرقی دولت که در آن حداقل یک سوم از بودجه اختصاص داده شده به پرداخت و تجهیز آقای Haftar را نیروهای مسلح, محققان می گویند. ارز در نهایت به گردش در سراسر کشور در اختلاط با پول توزیع شده توسط لیبی در بانک مرکزی در طرابلس.

از سال 2016 تا 2018 روسیه فرستاده حداقل $7.11 میلیارد دلار در لیبی ارز به شرق بانک مرکزی—معادل 6.3 درصد از لیبی سالانه تولید ناخالص داخلی بیش از آن دوره, با توجه به U. N. پنل نظارت بر تحریم ها علیه لیبی.

بین المللی به رسمیت شناخته شده بانک مرکزی در طرابلس گرفته است ظریف در روسیه چاپ اسکناس. آن را می گوید پول نقد را تضعیف می کند اعتماد به نفس در لیبی ارز و افزایش خطر ابتلا به جعل اما هنوز به اعلام بانک نت های غیر قانونی پس از انجام این کار خواهد دندانه اعتماد به نفس در سیستم بانکی.

مسئولان بانک مرکزی لیبی در طرابلس نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. شرقی بانک مرکزی نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ضمن در اینجا به نظر می رسد دیدگاه متفاوت در روسیه در مورد چه باید بکنید بعد.

“وجود دارد بسیاری از اردوگاه ها در مسکو که در حال کشیدن رشته ها. سخت-بوش نظامی-اطلاعاتی اردوگاه در حال حاضر در اقلیت به دلیل استراتژی خود را نه کار می کرد گفت:” یوری Barmin شرق میانه و شمال آفریقا مدیر در مسکو سیاست گروه, یک شرکت مشاوره در پایتخت روسیه است. “وجود دارد بیشتر از یک رویکرد دیپلماتیک در حال حاضر است.”

در درگیری های لیبی

  • جنگنده روسی کمک به تشدید کنترل شورشیان لیبی بزرگترین میدان نفتی (26 ژوئن)
  • لیبی Warlord رو شکست پیشنهاد آتش بس (6 ژوئن)
  • روسیه هواپیماهای جنگی در لیبی سیگنال جدید مخاطره آمیز مرحله از جنگ (29 مه)
  • لیبی Warlord کاهش می یابد و توهین آمیز به ترکیه تبدیل جنگ جزر و مد (مارس 19)

نوشتن به Jared Malsin در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *