بازی Call of Duty: WWII به‌ زودی در اختیار کاربران کامپیوتر

از تاریخ 26 ژوئن ، کاربران پلی استیشن پلاس می توانند Call of Duty: WWII را به صورت رایگان در پلی استیشن 4 خود تجربه کنند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل
در اوایل این ماه ، کاربران پلی استیشن پلاس به شهرها: Skylines و Farming Simulator 19 دسترسی پیدا کردند. 19. در پایان ماه مه ، سونی بازی رایگان دیگری را برای کاربران معرفی کرد. در حقیقت ، سونی قصد دارد با انتشار بازی های ماه آینده پیش از برنامه پیش برود.

طبق آخرین اخبار بازی ، سونی اعلام کرده است که کاربران پلی استیشن پلاس می توانند Call of Duty: WWII را در پلی استیشن 4 خود در تاریخ 26 ژوئن (26 مه) بارگیری و تجربه کنند. سونی همچنین اعلام کرده است که این بازی یکی از دو بازی رایگان است که برای ماه آینده (ژوئن) برنامه ریزی شده است. خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در پایان این هفته ، بازی دوم معرفی شده و در تاریخ 4 ژوئن (2 ژوئن) به بازار عرضه می شود.

Call of Duty: WWII ، ساخته شده توسط Sledgehammer Games ، اولین بار در سال 2017 منتشر شد و بار دیگر سریال Kalaf Duty را به جنگ جهانی دوم آورد. کاربران می توانند در طی مبارزات تقریباً 6 ساعته Call of Duty: WWII یک تجربه سرگرم کننده داشته باشند خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ، و اگرچه سرورهای آنلاین بازی هنوز فعال هستند ، اما تعداد زیادی از بازیکنان حضور ندارند.

مقالات مرتبط: را در اینجا ببنید
بررسی Call of Duty: جنگ جهانی دوم
با این حال ، به احتمال زیاد از فردا شاهد رشد بازیکنان در بخش آنلاین Call of Duty: WWII هستیم تا بازی را رایگان کنید. نظر شما در مورد کاربران Zomji چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *