چین منتشر شده در آمریکا, فدرال اکسپرس بریتانیا برگزار می شود برای نه ماه

Todd A. ههن بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ مشغول به کار بود به عنوان یک خلبان برای فدرال اکسپرس زمانی که بازداشت شد در چین در ماه سپتامبر سال گذشته است.

عکس: کربی Turbak/نیروی هوایی ایالات متحده/آسوشیتد پرس

دلار هنگ کنگ—مقامات چینی منتشر شده فدرال اکسپرس Corp. خلبان بازداشت نه ماه پیش در جنوب شهر گوانگژو کاهش فشار نقطه ای در حمل و نقل غول پیکر است که در پکن تیررس میان اختلافات تجاری بین ایالات متحده و چین است.

بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ Todd A. ههن بازداشت شد و در ماه سپتامبر در حالی که انتظار برای یک پرواز تجاری پس از پرواز تحویل در سراسر آسیا از فدرال اکسپرس قطب منطقه ای در گوانگژو.

مقامات چینی قرار می گیرد آقای ههن تحت بررسی برای قاچاق مهمات و یک جرم جدی پس از فرودگاه مقامات در بر داشت یک جعبه فلزی گلوله های مورد استفاده در کم قدرت هوایی اسلحه در چمدان چک شده.

در طول این تحقیقات آقای ههن در نظر گرفته شد “رایگان وثیقه” اگر او مجاز به ترک سرزمین اصلی چین است.

“پس از این طولانی فرایند قانونی بی گناهی خود را نشان داده شد و در نهایت به رسمیت شناخته شده” تئودور سیمون آقای ههن وکیل در بیانیه ای گفت. “او شده است به طور کامل و رسمی تبرئه.”

آقای ههن در فلوریدا, مادری ترک چین در ژوئن 27 و پیوست شد با خانواده اش آقای سیمون گفت. “لازم به ذکر است که تاد با وجود این مصیبت متحده او تحت درمان با ادب و احترام و دارای هیچ دشمنی نسبت به چین مقامات و یا مردم چین و به نظر می رسد به جلو به بازگشت یک روز وجود دارد,” او گفت:.

آقای ههن را انتشار می آید به طور فزاینده ای در میان تنش ایالات متحده-روابط چین که بدتر بیش از سال گذشته به عنوان یک جنگ تجاری شده است پیچیده با عوامل دیگر مانند بیماری همه گیر کوروناویروس ها و تنش بیش از پکن اخیر سرکوب در هنگ کنگ است.

در زمان فدرال اکسپرس به نظر می رسد در تیراندازی گرفتار از اختلافات تجاری. در سال گذشته این عذرخواهی پس از misrouting برخی از بسته های چینی مخابراتی غول پیکر, Huawei Technologies Co., به خودی خود یک هدف ایالات متحده تحقیقات.

آقای ههن انتشار نیز می آید که چین چهره اتهام استفاده از بازداشت های خودسرانه برای پیشبرد سیاسی با هدف. کانادا نخست وزیر جاستین ترودو در هفته گذشته متهم چین “به طور تصادفی دستگیری” دو شهروندان کانادایی برای ایجاد اهرم فشار برای وادار کانادا به انتشار Huawei اجرایی است که برگزار می شود در کانادا در حالی که مبارزه با استرداد به آمریکا به اتهام تقلب. چین را رد کرده است که بازداشت شده بودند با انگیزه های Huawei مورد.

زمانی که او دستگیر شد, آقای ههن شده بود در مسیر به هنگ کنگ خانه خود را در زمان. بازداشت او در سال گذشته آمد در میان افزایش امنیت حساسیت بیش از طرفدار دموکراسی ناآرامی در این مستعمره سابق بریتانیا. چین به طور معمول مقصر ناآرامی های خارجی دخالت به جای محلی فعالیت.

آقای ههن منتشر شد که چین در حال آماده شدن برای معرفی گسترده جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ است.

نوشتن به جان لیون در john.lyons@wsj.com

اصلاحات & Amplifications
در طول این تحقیقات آقای ههن شد مجاز به اجاره یک آپارتمان خود را انتخاب و به سفر در داخل چین پس از دادن اخطار هر چند او اجازه به ترک سرزمین اصلی چین است. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که او اساسا محدود به یک هتل. (اصلاح شده در تاریخ 30 ژوئن)

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر