چین حملات برگشت در ایالات متحده حرکت می کند برای محدود کردن ویزا برای مقامات حزب بیش از هنگ کنگ

معترضان طرفدار دموکراسی پر از هنگ کنگ خیابان در 9 ژوئن سال گذشته به آنها نشان داد در برابر حرکت های این شهر pro-پکن در دولت است.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

دولت چین برای محدود کردن برنامه های ویزا برای آمریکایی ها آن را بداند بیش از حد در مورد مسائل مربوط به هنگ کنگ افزایش تنش بین آمریکا و چین بر سر قلمرو محدود استقلال از پکن است.

چین وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت که پکن خواهد تحمیل محدودیت های ویزا در “ایالات متحده پرسنل که باید رفتار فجیع در هنگ کنگ-مسائل مربوط به.” آن گفت: این حرکت در پاسخ به واشنگتن اعلام هفته گذشته که آن را تحریم مقامات چینی که در آن گفت: کمک به تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال.

صحبت کردن در به طور منظم نشست خبری سخنگوی ژائو Lijian نمی گویند که چه نوع از ایالات متحده پرسنل این اندازه گیری را اعمال کرد و گفت که تنها “که این امر به طور خاص مربوط به پرسنل باید به وضوح می دانم.”

پکن به شدت اعتراض کردند آمریکا قصد دارد به تحریم مقامات چینی در گذشته زمانی که ایالات متحده به تصویب یک قانون برای تحریم مقامات چینی در طول حبس از اقلیت مسلمان چین گفت: “قاطعانه آمار بازگشت” بدون رونمایی اقدامات متقابل. تحریم های ایالات متحده بیش از هنگ کنگ به نظر می رسد مجبور پکن به گام تا با عمل است.

روز جمعه اعلام وزارت خارجه آمریکا به دنبال تصویب قانون برای تحریم افراد و یا اشخاص مادی کمک به تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال.

معترضان طرفدار دموکراسی برگزار شمع در یادبود زنده داری در ویکتوریا پارک در 4 ژوئن به مناسبت پکن در سال 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

عکس: ایوان آبرو/SOPA تصاویر/زوما پرس

وزارت امور خارجه همچنین گفت: اعضای خانواده از مقامات حزب می تواند تحت تاثیر قرار.

اعلام از چین تا حد زیادی نمادین در حال حاضر. در حالی که مقامات چینی گاهی اوقات فرستادن فرزندان خود به مدرسه و یا نگه داشتن دارایی در ایالات متحده معکوس رایج نیست. اما پتانسیل مسدود کردن سیاستمداران ایالات متحده از ورود به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ می تواند بخور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که آن سیاست چین یک بخش کلیدی از رئیس جمهور را دوباره انتخابات.

حرکت می کند به دنبال به نگه داشتن U. S مقامات همچنین می تواند جرقه بیشتر تلخی در میان معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ. در سال 2014 در پکن مسدود اعضا از انگلستان کمیته پارلمانی در امور خارجی از سفر به این مستعمره سابق بریتانیا. این گروه تا به حال بررسی شده است روابط با انگلستان هنگ کنگ که چین به عنوان دخالت آن در امور داخلی.

معترضان طرفدار دموکراسی برگزار شمع در یادبود زنده داری در ویکتوریا پارک در 4 ژوئن به مناسبت پکن در سال 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

عکس: ایوان آبرو/زوما پرس

تا چه حد پکن را به مقابله به مثل در برابر تحریم های ایالات متحده تبدیل به یک بلندی سوال که چین به طور فزاینده ای از اشیاء به تحت فشار قرار دادند توسط واشنگتن در مسائل غیر اقتصادی از جمله وضعیت تایوان و چین را درمان اویغوری مسلمانان در آن دور غرب سین کیانگ منطقه است.

روز دوشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: ایالات متحده خواهد نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ گفت: “ما دیگر نمی تواند تمایز بین صادرات کنترل موارد به هنگ کنگ و یا به سرزمین اصلی چین است.”

او گفت: این حرکت در پاسخ به پکن تصمیم به اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در هفته های اخیر به دنبال آن است برای پایان دادن به هنگ کنگ ویژه تجارت ، وزارت بازرگانی آمریکا با صدور بیانیه ای مشابه.

آمریکا حمل می شود تنها حدود 1.4 میلیون دلار ارزش دفاع مقالات و خدمات به هنگ کنگ در سال 2019 به گفته یک سخنگوی وزارت خارجه.

دولتی تلخیص روزنامه گلوبال تایمز گفت: ممکن است که پکن می تواند در اقدامات علیه ایالات متحده پرسنل درگیر در پرونده های حقوقی علیه دولت چین برای این ادعا آن سنن و coronavirus همه گیر و صدمه زدن به اقتصاد ایالات متحده. آن editor-in-chief سال گذشته گفت: چین می تواند نوار دیپلمات های ایالات متحده از ورود سین کیانگ.

وزارت امور خارجه اطلاعیه در مورد هنگ کنگ نگه می دارد و درب باز برای طیف وسیعی از اقدامات.

مربوط تصویری

تحت فشار از چین, هنگ کنگ شده است chipping دور در قلمرو آزادی بیان که یکی از ارکان اصلی این شهر هویت. وال استریت ژورنال بازديد از سرمقاله روزنامه,” محبوب طنز, اخبار, نشان می دهد برای پیدا کردن چگونه یک پیشنهاد امنیت ملی قانون می تواند تغییر جهانی hub. عکس/تصویری: Clément Bürge/وال استریت ژورنال

چین تحلیلگران می گویند پکن محدودیت اعمال می شود به هنگ کنگ و همچنین به سرزمین اصلی چین و پوشش می تواند نه تنها آمریکا مقامات و چهره های سیاسی و نمایندگان سازمان های غیر انتفاعی.

“پکن احتمالا عمدا نگه داشتن چیزهای مبهم در حال حاضر حداقل نه به این دلیل که وزارت امور خارجه اعلام نیز تا حدودی مبهم” گفت: تیم, تابستان, یک آسیا ارشد مشاوره همکار در چتم هاوس.

شهروندان آمریکایی نمی نیاز به ویزا برای ورود به هنگ کنگ اگر چه مقامات وجود دارد مسدود مدیر اجرایی سازمان دیده بان حقوق بشر از ورود در ماه ژانویه است. کنت راث یک شهروند ایالات متحده که برنامه ریزی برای راه اندازی یک گزارش برجسته چین ضرب و جرح بین المللی حقوق بشر داده نشده دلیلی برای ممانعت از ورود توسط مقامات مهاجرت در هنگ کنگ فرودگاه با توجه به بیانیه ای از HRW.

چین وزارت امور خارجه گفت: در آن زمان که آن را راست چین تصمیم می گیرید که می توانید و نمی توانید وارد کنید. آن گفت: شواهد وجود دارد که سازمان های غیر دولتی حمایت کرده بود ضد چین تظاهر و فعالیت های جدایی طلب در هنگ کنگ و که این سازمان “باید به پرداخت قیمت برای آنچه آنها انجام داده ایم.”

آقای Pompeo نمی افشای نام هر حزب کمونیست مقامات که ممکن است تحت تاثیر ویزا محدودیت جمعه اعلام کرد.

بانی Glaser ارشد آسیا مشاور در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت که ایالات متحده ممکن است را انتخاب کنید به نگه داشتن هویت تحریم مقامات چینی محرمانه به پکن پوشش به انجام این کار نیز هست.

وزارت امور خارجه با اشاره به محرمانه بودن ویزا و پرونده برای کاهش به نام افراد است.

نوشتن به Chao Deng در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *