اکوادور شهر بیت یکی از بدترین Covid-19 شیوع

Category: ایستگاه Comments: No comments

در اواخر مارس Ecuadorean شهر گوایاکیول شد آمار توسط یکی از بدترین شیوع کروناویروس. یک سقوط نظام سلامت خانواده مجبور به ترک اجساد عزیزان در گوشه و کنار خیابان و گاهی اوقات برای چند روز در زیر آفتاب سوزان.

این زمانی است که هکتور هوگو یک 32 ساله برنامه ریز شهری شروع به ساخت نقشه های ردیابی این بیماری همه گیر. او با استفاده از بهداشت و درمان وزارت اطلاعات برای گرفتن آدرس منزل از بیمارستان بیماران با مشکلات تنفسی و تصادفا یک رکورد از 911 تماس که او فیلتر برای نظارت بر درخواست برای جمع آوری اجساد و یا برای آمبولانس به انتخاب مردم در تلاش برای نفس کشیدن.

او تبدیل داده ها به نقشه است که به کمک با دقت اشاره کردن آن محله بودند سخت ترین ضربه و جایی که این ویروس به احتمال زیاد گسترش بعدی.

“سکوت نامرئی دشمن بود وسیله این شهر گفت:” آقای هوگو قد بلند, جوان به دنبال مرد با عینک. “ما نیاز به یک ساز را به دشمن قابل مشاهده است.”

مرگ و میر در استان

5,000

1,000

اسمرلدس

500

SUCUMBÍOS

PICHINCHA

مارس

ممکن است

Quito

NAPO

ارللنا

MANABÍ

, پستزا

GUAYAS

Guayaquil

MORONA

سانتیاگو

AZUAY

اکوادور

EL ORO

سامرا

CHINCHIPE

لجا

گالاپاگوس

مرگ و میر در استان

5,000

1,000

اسمرلدس

500

SUCUMBÍOS

PICHINCHA

مارس

ممکن است

Quito

NAPO

ارللنا

MANABÍ

, پستزا

GUAYAS

Guayaquil

MORONA

سانتیاگو

AZUAY

اکوادور

EL ORO

سامرا

CHINCHIPE

لجا

گالاپاگوس

مرگ و میر در استان

5,000

1,000

اسمرلدس

500

مارس

ممکن است

SUCUMBÍOS

PICHINCHA

Quito

NAPO

ارللنا

MANABÍ

, پستزا

GUAYAS

Guayaquil

MORONA

سانتیاگو

AZUAY

اکوادور

EL ORO

سامرا

CHINCHIPE

لجا

گالاپاگوس

مرگ و میر در استان

5,000

1,000

مارس

ممکن است

500

PICHINCHA

MANABÍ

Quito

GUAYAS

Guayaquil

اکوادور

لجا

گالاپاگوس

منبع: دولت

آقای هوگو جمع آوری داده ها مشخص شده آغاز تلاش پزشکان محلی از رهبران کسب و کار و دولت برای مقابله با این بیماری همه گیر است که موجب چرخش قابل توجه در این شهر ساحلی از سه میلیون نفر است. خود را کلید موفقیت: ارسال بهداشت گردان به سخت ترین ضربه محله به جای صبر کردن برای بیماران مبتلا به وارد بیمارستان.

از یک شهر ساخته شده است که وحشتناک سرفصل در سراسر جهان گوایاکیول است در حال حاضر یک داستان موفقیت. در 4 آوریل در ارتفاع گیر 778 نفر در Guayas, این استان که در گوایاکیول واقع شده است و حدود 10 بار این استان را عادی روزانه مرگ و میر. در ماه ژوئن این استان تا به حال حدود 60 تن در روز تنها با یک انگشت شماری نسبت به Covid-19 با توجه به مقامات محلی.

گوایاکیول است اولین شهر بزرگ در جهان در حال توسعه به ضربه سخت Covid-19 و مدیریت چرخش گفت: کارلوس اسپینل یک دکتر که هدایت جهانی بهداشت کنسرسیوم در دانشگاه بین المللی فلوریدا.

“ما [ویروس] تحت کنترل” رئیس جمهور لنین مورنو گفت وال استریت ژورنال در اوایل ماه ژوئن است. “این یک فاجعه بود که ما را شگفت زده کرد در یک راه وحشتناک…. آن را بدتر از جنگ است.”

افرادی که زندگی می کردند از طریق گوایاکیول است Dantesque سفر به اعتقاد این شهر ارائه می دهد تجربه حیاتی برای درس ضعیف سازمان ملل در سراسر جهان است.

گوایاکیول شهردار سینتیا Viteri, مرکز, بازدید از یک Covid-19 بیمارستان قبل از افتتاح آن در مارس 19.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

یکی از مهم غذای آماده است که نیاز به مقامات بهداشت برای رفتن به فقرا سر می برند محله است که در حال حاضر در سراسر جهان در حال توسعه گفت: Guayaquil شهردار سینتیا Viteri که بیمار با Covid-19 و صرف سه هفته در قرنطینه. شوهر و پسر او نیز آلوده.

“آیا منتظر نیست برای آنها در اتاق اورژانس درب,” او گفت:. “این تنها راه برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

یگان های از پزشکان با استفاده از آقای هوگو را داده و چتری را به سخت ترین ضربه از مناطق شهرستان برای پیدا کردن بیمار است. آنها توزیع شده به صورت محلی تولید ماسک و مواد غذایی و تدریس گاهی اوقات-تردید مردم اصول اولیه برخورد با کروناویروس مانند شستن دست و اجتماعی فاصله.

“ما از شمارش بدن را در مقابل بیماری همه گیر” دکتر گفت: واشنگتن Aleman, 56 های عفونی-بیماری های متخصص.

سربازان گشت در یک خیابان در گوایاکیول در آوریل 11, در شهرستان بدترین روز.

عکس: خوزه سانچز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کشنده تغییر ناگهانی در تقویم

گوایاکیول تبدیل به یک Covid-19 نقطه داغ در بخشی به دلیل یک تغییر ناگهانی در تعطیلات خود را برنامه. اکوادور است, نام آن نقطه بر خط استوا نیست از لحاظ فنی در شمال یا نیمکره جنوبی. در حالی که پایتخت آن کیتو طول می کشد آن تعطیلات تابستان در طول ماه های ژوئیه و اوت مانند ایالات متحده, Guayaquil خود را طول می کشد تعطیلات در ماه های فوریه و مارس مانند برزیل.

که به معنای گوایاکیول ساکنان در بازگشت از سفر به دیدار خانواده در اروپا و به خصوص اسپانیا که در آن حدود سه میلیون Ecuadoreans زندگی می کنند فقط به عنوان جدید کروناویروس پخش شد وجود دارد. هزاران نفر از Ecuadoreans که در اسپانیا زندگی می کنند و آمریکا نیز با هواپیما به گوایاکیول جایی که جمعیت کثیری از مردم در جشن کارناوال.

اکوادور بیمار صفر و یک زن مسن تشخیص داده شد در فوریه. 29 پس از ورود به گوایاکیول از اسپانیا.

مانند بسیاری از کشورهای اکوادور غرق شد یورش. آهسته واکنش بدتر سیاسی دعوا تشدید ريشه رقابت بین کیتو به دولت ملی در ارتفاعات آند و گرمسیری گوایاکیول مالی توپی در سواحل اقیانوس آرام.

در ماه مارس در این کشور وزیر بهداشت از Guayaquil, ترک, متهم دولت ملی از بی تفاوتی. دولت قرار داده است یک متخصص اپیدمیولوژی از کویتو در محل خود.

“وجود دارد مقدار زیادی از انگشت اشاره, تلاش برای سرزنش یکدیگر برای این وضعیت گفت:” سباستین Hurtado, رئيس جمهور از Profitas یک Quito-بر اساس شرکت مشاوره.

در گوایاکیول ضعف بیمارستان ها تبدیل شده به دور از جان گذشته ساکنان. قیمت یک مخزن اکسیژن شروع به پریدن کرد از حدود 50 دلار به بیش از 1500 دلار در میان یک افزایش در تقاضا. تابوت کمیاب شد به عنوان کارکنان بیمارستان فریزر بسته بندی شده با اجساد.

از ماه مارس تا ماه مه اکوادور گزارش 16,700 مرگ و میر بیشتر از حد نرمال در مقایسه با سال های گذشته با Guayas استان حسابداری برای 80 درصد از این مرگ و میر با توجه به Profitas. اکوادور رسمی شمارش Covid-19 مرگ و میر است 4,502 اما دولت می گوید عدم تست به این معنی است که یک undercount.

Marivel مینا, 30 می دانستند پنج نفر که فوت از Covid-19 در محله فقیر نشین در جنوب گوایاکیول که در آن او بزرگ شده. زندگی در بخش دیگری از شهر او را به دریافت به روز رسانی از مادر او است.

“من می خواهم به گوش دادن به او بگو: این فرد فوت کرد همسایه در مقابل ما درگذشت و یکی از پایین راه’ ” گفت: خانم مینا. “آن را از کنترل خارج شد.”

کارگران در زمان در تشییع جنازه یک فرد معتقد به درگذشت Covid-19 در Daule شهر در Guayas استان در مارس 20.

عکس:
سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

یک Covid-19 بیمار مورد بررسی قرار گرفت و در 152 تخت بیمارستان صحرایی در گوایاکیول در 30 آوریل.

عکس: خوزه سانچز lindao/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ردیابی ویروس

آقای هوگو به دنبال اخبار از نزدیک به عنوان همه گیر شروع به پریدن کرد از آسیا به اروپا و آمریکا ترس خود را برای گوایاکیول رشد به عنوان او را تماشا عیاشان جم خیابان های شهر را برای رژه کارناوال در اواخر فوریه.

نگران است که دولت اطلاعات را نشان نمی دهد یک تصویر دقیق از اکوادور به طور فزاینده ای به وضعیت وخیم و نهادی حمایت از دانشگاه Guayaquil, جایی که او مسئول مدرسه فیزیکی کارخانه او شروع به کامپایل یک پایگاه داده.

از طریق دوستان در اکوادور وزارت بهداشت, او اطلاعات به دست آمده در مورد بستری شدن در بیمارستان. در سکته مغزی از شانس او در بر داشت 911 تماس بگیرید و سوابق به طور خلاصه نوشته شده به ابر قبل از اینکه به پایین گرفته شده است.

پس از مونتاژ نقشه نشان می دهد که در آن بیماری بود, آقای هوگو تا به حال کمی شانس گرفتن توجه دولت است.

به امید گرفتن کمک از خارج او شروع به ارسال ایمیل به دانشمندان داده که کار او در سراسر اینترنت. در نهایت او پاسخ از کارلوس Bort یک تحلیلگر داده های که تا به حال طراحی و توسعه مدل در گسترش جدید کروناویروس در مادرید.

“من دیده ام با اندوه بسیار که اقدامات انجام شده توسط کشور من هستند کافی” آقای هوگو نوشت: در یک ایمیل به جناب آقای Bort در مارس 23. “من می خواهم به کمک از نقطه ارضی مشاجره از Covid-19. من نقشه برداری از مناطق.”

آقای Bort در همان روز پاسخ داده. “من به او گفتم: ‘بیایید کمک به اکوادور'” آقای Bort گفت.

در زمانی که اکوادور آمار و ارقام رسمی نشان داد فقط تعداد انگشت شماری از موارد و مرگ و میر یک روزنامه محلی به چاپ مقاله در اواخر ماه مارس که ذکر شده کار دو مردان و تخمین می زنند که این شهر به احتمال زیاد در حال حاضر 300,000 موارد است.

آقای هوگو به سرعت قرار دادن آقای Bort در تماس با دکتر Aleman, که تا به حال تحت درمان بیمار صفر و رهبری موقت از 60 پزشکان و متخصصان دیگر که در زوم جلسات کشید تا استراتژی برای مقابله با این بیماری همه گیر. آقای هوگو تا به حال به این گروه در اوایل ماه مارس.

مردم خرید در یک بازار خارج از آلبرتو اسپنسر ورزشگاه در شمال گوایاکیول در ماه آوریل است.

عکس: OSE سانچز LINDAO/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در سراسر بسیاری از مارس دکتر Aleman و گروه او نا امید شده بودند توسط دولت انفعال. اما دکتر را باید یکی از مهم محلی متحد اتفاق افتاده است که به یک بیمار از خود: به گوایاکیول شهردار خانم Viteri. او شروع به مارشال چه منابع او می تواند از خانه اش. شهردار می دانست که چگونه جدی Covid-19—شوهرش در بیمارستان بستری شد قبل از دوره نقاهت.

دکتر alemán در خواست شهردار را به همراه پزشکی تیپ به این شهر سخت ترین ضربه محله. با استفاده از آقای هوگو داده ها به عنوان یک راهنمای تیپ swarmed حومه شهرستان برای پیدا کردن بیماران تعیین بیمار بودند و با توجه به این که تشخیص آنها را به ماندن در خانه در انزوا و یا رفتن به نزدیکی واحد درمانی اختصاصی برای درمان Covid-19 که در آن آنها خواهد بود تثبیت شده و یا ارسال شده به بیمارستان ها اختصاص داده شده به درمان Covid-19.

در نهایت همه طرف شروع به کار با هم. خانم Viteri شهردار کارگردانی 35 میلیون دلار به استخدام حدود 500 پزشکان راه اندازی دو موقت بیمارستان و بازسازی هشت درمانگاه به Covid-19 مراکز و سازماندهی برخی از 40 تلفن همراه, مراکز بهداشتی درمانی, تبدیل, تریلر, کامیون. یکی دیگر از $50 میلیون رفت و به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار برای حفظ کارکنان در کارکنان است. Covid-19 آزمون های خریداری شده از خارج از کشور.

دولت ملی در ضمن اعزام سربازان و پلیس برای اجرای دقیق مقررات منع رفت و آمد که مانع مردم از ترک خانه های خود را از 2 بعد از ظهر تا 5 صبح آن را اجرا پزشکی از راه دور, ضد عفونی نقاط داغ در شهرستان استخدام یک کسب و کار برای سازماندهی مجموعه ای از اجساد.

یک ضد عفونی تونل در شهر Daule در مارس 12.

عکس: مارکوس پین/EFE/زوما پرس

مقامات ملی آورده پزشکان از دیگر بخش هایی از اکوادور تا از همکاران خود در Guayas. در اوج شیوع 60 درصد از استان را پزشکان متوقف شد تا برای کار یا به دلیل آنها شما با Covid-19 یا ترس از بیمار شدن گفت: پدرو پابلو Duart استان با فرماندار.

Jaime Nebot سابق شهردار گوایاکیول رهبری یک گروه از تجار و بازرگانان برای پیدا کردن تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان.

بازرگانان و سازمان غذا درایوهای به اشتراک 150,000 خانواده ها اجازه می دهد افرادی که در زندگی روز به روز به ماندن در خانه به جای سرمایه گذاری. آنها کمک نگه داشتن 4,600 bodegas باز به طوری که مردم نمی خواهد که برای خرید مواد غذایی در شلوغ بازار, کاهش خطر سرایت.

دکتر انریکه Boloña یک کارگر بهداشت در گوایاکیول گفت که او امیدوار است آرامش خواهد داشت. “ما از طریق رفت و تقریبا هشت هفته فقط خالص کابوس,” دکتر گفت: Boloña, که گفت که او از دست داد 15 پوند از استرس. “آن ویرانگر است.”

از آرشیو

Coronavirus دارای ضعف بیمارستان ها و morgues در اکوادور بزرگترین شهرستان, مردم را وادار به ترک بدن در خیابان. وال استریت ژورنال را Ryan Dube توضیح می دهد که چگونه گوایاکیول ارائه می دهد یک پیش نمایش از آنچه در دیگر مناطق آسیب پذیر در آمریکای لاتین به زودی ممکن است روبرو می شوند. عکس: رویترز (در اصل منتشر شد مارس 3, 2020)

به اشتراک گذاری افکار خود را

هماهنگی بین پرت و دور افتاده کارشناسان کسب و کار و دولت کمک کرد گوایاکیول مقابله با بهداشت عمومی بحران. آیا به نظر شما برنامه های کاربردی دیگر برای چنین هماهنگی و فراتر از همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به رایان Dube در [email protected] و جثه ده کردبا در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>