اتحادیه اروپا باز می شود تا برخی از مسافران اما نه آمریکایی ها

Category: ایستگاه Comments: No comments

یک مرد دمای بدن گرفته شده قبل از سوار شدن به هواپیما پاریس-اورلی فرودگاه.

عکس: Niviere دیوید/زوما پرس

بروکسل—آمریکایی ها باقی خواهد ماند و منع از ورود به اتحادیه اروپا برای سفر غیرضروری و حتی به عنوان بلوک شروع به باز کردن به عنوان بسیاری از 15 کشور از روز چهارشنبه اتحادیه اروپا گفت.

روز سه شنبه تصمیم گیری می آید, پس از چند روز کشمکش بین اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن بودند تقسیم بیش از منافع اقتصادی از باز کردن پیش از فصل توریستی تابستان نگرانی در مورد موج دوم coronavirus.

اتحادیه اروپا در اواسط ماه مارس تحمیل ممنوعیت سفر غیرضروری در سفر خارج از بلوک به عنوان منطقه پدید آمده به عنوان یک مرکز همه گیر و بسیاری از کشورهای عضو خود را بسته باشند. ترین مرزهای داخلی برداشته شد در ژوئن 15 و بلوک گفت: این امر شروع به باز شدن به کشورهای غیر اتحادیه اروپا از روز شنبه.

شهروندان کانادا و نیوزیلند و استرالیا و کره جنوبی و ژاپن و گرجستان اروگوئه, مراکش, تونس, الجزایر, صربستان و مونته نگرو رواندا و تایلند خواهد بود و مجاز به ورود به وبلاگ. چین خواهد بود به لیست اضافه اگر پکن تصمیم می گیرد به اجازه می دهد شهروندان اتحادیه اروپا به سفر وجود دارد. برخی از اروپایی میکرو-متحده مانند واتیکان آندورا و موناکو نیز گنجانده شده است.

مرتبط

  • اتحادیه اروپا چشم 15 سازمان ملل برای تمدید سفر به اتحادیه اروپا و نه ایالات متحده (26 ژوئن)
  • در اروپا مرزها برای بازگشایی, برای, تابستان, اما نه همه دعوت شده است (11 ژوئن)

این تصمیم می تواند قرار داده trans-Atlantic روابط بیشتر تحت فشار است. اما با توجه به افزایش اخیر در عفونت کروناویروس در آمریکا و واشنگتن سفر بان کی مون در اکثر شهروندان اتحادیه اروپا آن را انتظار می رود. وزیر امور خارجه مایک Pompeo هفته گذشته گفت که آمریکا و مقامات اتحادیه اروپا در مورد وضعیت و که همه کشورها به رسمیت شناخته شده فعلی بهداشت و درمان وضعیت دشوار دست و پنجه نرم کردن با.

اتحادیه اروپا بازگشایی با هدف تقویت بلوک افسرده صنعت گردشگری. گردشگری یکی از اتحادیه اروپا بزرگترین بخش های اقتصادی به طور معمول حسابداری برای حدود 10 درصد تولید اقتصادی در بلوک.

بر اساس این طرح کشورهای عضو را بررسی لیست هر دو هفته برای تصمیم گیری است که کشورها باید اقامت در لیست و اگر هر کدام باید اضافه شود.

این کشمکش بر تصمیم گیری رفت و در عرض چند ساعت از روز چهارشنبه مهلت. چند ضرب العجل برای کشور به ارائه دیدگاه های خود گذشت با سوئد درخواست شرکای اروپایی آن در وقت اضافی به طوری که آن می تواند مشورت آن مجلس. در پایان آن گفت: بله به طرح اما چند کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله لهستان تصمیم به پرهیز.

سوال بزرگ در حال حاضر خواهد بود که چگونه یکنواخت قوانین خواهد بود به تصویب رسید و در سراسر اتحادیه اروپا به خصوص با توجه به مبارزه بین سرمایه بیش از این تصمیم.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

بروکسل مستقیم بدون کنترل بیش از, مرز, مسائل, بنابراین در نهایت از آن خواهد شد تا به هر یک از اعضای دولت به چوب به یک لیست مشترک است. برخی از کشورها مانند قبرس و اسپانیا در حال حاضر مجاز در برخی از شهروندان غیر اتحادیه اروپا.

آقای Pompeo هفته گذشته گفت که مقامات او را به حال شده است از نزدیک توسط یک دوجین یا بیشتر کشورهای اتحادیه اروپا علاقه مند به باز کردن به آمریکا و شهروندان غیر اتحادیه اروپا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. حتی در درون بلوک برخی از مرز محدودیت ها هنوز هم در جای خود.

ممنوعیت سفر نمی اعمال می شود در ایرلند است که نه در اتحادیه اروپا border-رایگان شنگن منطقه است اما یک سفر مشترک منطقه با بریتانیا. ایسلند و نروژ لیختن اشتاین و سوئیس که در منطقه معرفی ممنوعیت های مشابه خود را.

انگلستان ساکنان مجاز به بلوک تحت یک پست-Brexit انتقال قرارداد.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>