حمله افراد مسلح پاکستان بورس با استناد به آن لینک به چین

افراد مسلح آتش گشودند خارج از پاکستان بورس در کراچی در روز دوشنبه. اگر مشخصات بالا حمله به پایان رسید بدون وارد شدن به ساختمان وال استریت ژورنال را سعید شاه توضیح می دهد که چگونه آن را می توان از پاکستان پیشرفت در نشان دادن کشور امن برای سرمایه گذاران خارجی است. تصویر: فرید خان/آسوشیتد پرس

اسلام آباد—پاکستان بورس ساختمان در کراچی تحت حمله روز شنبه توسط شورشیان گروه گفت: هدف آن ارز به دلیل آن است که تا حدودی متعلق به یک کنسرسیوم چینی.

چهار فرد مسلح تلاش کردند به طوفان ارز اما همه کشته شدند در ضربات پنالتی با سپاه پاسداران در ترکیب خارج از ساختمان پلیس گفت:. دو خصوصی ماموران امنیتی و یک افسر پلیس نیز درگذشت و در هشت دقیقه درگیری که در طی آن حمله نیز پرتاب نارنجک.

بلوچ ارتش آزادیبخش شورشیان لباس کار برای جدا کردن استان سیستان و بلوچستان از بقیه کشور متهم کرد چین از تبانی در بهره برداری اقتصادی از میهن خود و در کشتار مردم بلوچ.

شورشیان گروه از استان های غربی بلوچستان مسئولیت این حمله است.

عکس: shahzaib akber/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

ارتش پاکستان است در پایین ترک خورده طولانی در حال اجرا شورش در کم جمعیت استان در میان اتهامات نقض حقوق بشر از جمله اجرا ناپدید شدن, شکنجه و قتل های فراقضایی. ارتش را انکار نقض حقوق بشر. بلوچ شورشیان می گویند که این استان را منابع طبیعی در حال بهره برداری توسط بقیه پاکستان و در حال حاضر نیز توسط چین است.

پاکستان یک متحد نزدیک چین است که انجام چند میلیارد دلاری زیرساخت های برنامه ساختمان در کشور به عنوان بخشی از آن کمربند و جاده ابتکار به گسترش نفوذ چینی. مرکزی به برنامه های چین در پاکستان, بلوچستان, سایت جدید چینی-اجرا پورت وجود دارد گوادر.

“این حمله نه فقط در پاکستان منافع اقتصادی بلکه یک هشدار به چین و حمله بر منافع اقتصادی” گفت: بیانیه ای از شورشیان ، “اگر چین همچنان به بهره برداری مردم بلوچ اگر چین همچنان به همدستی در قتل عام, و سپس ما را به انجام حملات بیشتر علیه آن.”

یک چینی به رهبری کنسرسیوم که شامل چندین چینی تبادل مالی موافقت کرد در سال 2016 برای خرید 40 درصد سهام در پاکستان بورس یک واقعیت اشاره کرد که توسط شورشیان در بیانیه خود را. ارز, واقع در قلب تجاری از پاکستان بزرگترین شهرستان بود که قبلا شناخته شده به عنوان کراچی بورس.

همان بلوچ گروه ادعا کرد حمله به چینی کنسولگری در کراچی در سال 2018 است. آن را مشابه حمله توسط افراد مسلح که هم نتونست به داخل ساختمان کنسولگری. همچنین وجود داشته است حملات علیه مهندسان چینی مشغول به کار در پاکستان و یک هتل محبوب با چین در گوادر.

بلوچ ارتش آزادی منتشر شد, یک تصویر در رسانه های اجتماعی که در آن گفت: نشان داد که حمله نظامی پوشیدن سبک لباس و نما با اسلحه. مقامات امنیتی گفت: این گروه ادعا معتبر بود و آنها چک کردن نام که همراه با تصویر است.

مقامات پاکستانی متمرکز خشم خود را در هند گفت: آنها بودند که حامیان گروه های شورشی بلوچ. اتهام ساخته شده چند بار قبلا و رد هند است.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال عمر احمد Bokhari های شبه نظامی تفنگداران نیروی برای این استان نام هندی: سازمان پژوهش و تجزیه و تحلیل بال به عنوان پشت این حمله است. “این حمله اتفاق افتاده است نمی تواند بدون اطلاعاتی خارجی کمک کند” گفت: مسلح ، ژنرال Bokhari.

گفت: پاکستان در وزارت امور خارجه: “پاکستان شده است به طور مداوم حساس جامعه بین المللی در مورد هند رهبری به اظهارات تهدید به استفاده از تروریسم به عنوان ابزاری برای بی ثبات کردن پاکستان است.”

هند را رد کرد و این اتهام. “پاکستان نمی تواند تغییر سرزنش در هند برای آن مشکلات داخلی گفت: Anurag Srivastava, هند, وزارت امور خارجی میگویند. “بر خلاف پاکستان و هند است بدون تردید در محکوم کردن تروریسم در هر نقطه در جهان از جمله در کراچی است.”

پاکستان مدعی است که بلوچ ارتش آزادی و مشابه دیگر لباس های پایگاه در افغانستان پشتیبانی می کند وجود دارد با هند و افغانستان هوش—یک اتهام را تکذیب کرد دهلی نو و کابل. در مقابل هند و افغانستان پاکستان را متهم به پناه دادن به شبه نظامیان که به آنها حمله.

هند است که اعتراض به برخی از چینی ساخته شده زیرساخت در پاکستان است مضطرب در رابطه با چین و دو کشور در حال حاضر در یک زمان بن بست بیش از یک مناقشه بخش از خود را به اشتراک گذاشته اند.

اندرو کوچک نویسنده یک کتاب در پاکستان-چین رابطه گفت: این امر باید در میان خطرات در کراچی و بلوچستان اما این پاکستان بود که تا کنون ثابت شده قادر به محافظت از شهروندان چینی و پروژه ها.

“اگر چه آن است که بدون شک مورد برای طرف چینی من آن را نمی بینم داشتن عبور از یک آستانه است که لرزش تا برنامه های خود گفت:” آقای کوچک.

بورس اوراق بهادار محافظت می شد با یک سری از دروازه سرنشین دار توسط محافظان امنیتی خصوصی پلیس و شبه نظامی تفنگداران نیروی. آنها تقویت شده توسط پلیس و شبه نظامی تقویت اعزام هنگامی که حمله آغاز شد.

حدود ساعت 10 صبح به وقت محلی دوشنبه—فقط زمانی که بازار باز—چهار حمله از یک خودرو در بورس دروازه در جاده و شروع به شلیک پلیس گفت:. دو نفر از مهاجمان کشته شدند که در آن دروازه مقامات امنیتی گفت: دو نفر دیگر ضرب گلوله کشته شدند بیشتر به ترکیب.

احمد Chinoy یک مدیر پاکستان بورس گفت که ارز دریافت کرده بود هشدار از اجرای قانون از یک حمله تروریستی پس از چینی ساخته شده سرمایه گذاری در بورس, با جدید ترین جمله هشدار آینده در ماه آوریل است.

مردم با حضور در تشییع جنازه یک گارد امنیتی خصوصی که کشته شد در ضربات پنالتی از روز دوشنبه در کراچی.

عکس: shahzaib akber/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

“آنها می خواستند به شکستن اعتماد به نفس از چینی گفت:” آقای Chinoy.

آقای Chinoy شد در طبقه هفتم ساختمان در زمانی که حمله آغاز شد. او با عجله به چهارم از جایی که او می تواند جوانه زدن از پنجره برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در خارج. او گفت: بسیاری از افراد در آنجا ماند در داخل دفاتر خود را.

آقای Chinoy گفت: در سومین دروازه داخل ترکیب یک مهاجم به نظر می رسد برای منفجر کردن—یا او منفجر خود را با پرتاب نارنجک و یا یک گلوله نارنجک او حامل—در حالی که چهارم شد ضربه توسط یک تیرانداز از خفا.

او گفت که هیچ وحشت در داخل ساختمان در حالی که این حمله بود. آسانسور شد خاموش و خصوصی نگهبانان ارسال شده و به گارد پله ها. او تخمین زده است که وجود دارد 1000 تا 1500 نفر در داخل ساختمان در زمان بسیار کاهش می یابد از عادی به عنوان یک نتیجه از coronavirus محدودیت.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال Bokhari گفت: مهاجمان به دنبال به از بند باز کردن ضرب وشتم داخل بورس و گروگان ها وجود دارد. ساختمان یک طبقه تجاری و کارگزاری دفاتر.

“هدف این بود که ضربه پاکستان از لحاظ اقتصادی برای صدمه زدن به اعتماد به نفس از سرمایه گذاران گفت:” مسلح ، ژنرال Bokhari, پرداختن یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این حمله است. “آنها می خواستند توده تلفات و گروگان. اما آنها موفق است.”

امین یوسف مدیر اجرایی محلی کارگزاری AKY اوراق بهادار, بود, پارکینگ ماشین خود را در ترکیب هنگامی که حمله آغاز شد. “وجود دارد مقدار زیادی از شلیک. من ducked داخل خودرو گفت:” آقای یوسف.

او به نام او و به آنها گفت برای قفل کردن درب ماندن در تلفن با آنها. او گفت: کارکنان خود را به تماشای حمله پوشش زنده در تلویزیون باقی مانده و آرام است.

بازار سهام به نظر می رسد به شانه حمله با معیار شاخص افزایش کمی کمتر از 1 ٪ ،

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

نوشتن به سعید شاه در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *