هنگ کنگ منتشر پکن قانون تامین با هدف خرد کردن تظاهرات

Category: ایستگاه Comments: No comments

چین گذشت امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ است که با هدف سرکوب antigovernment اعتراضات پس از یک سال از ناآرامی. وال استریت ژورنال به جاش چانه توضیح می دهد که چرا برخی از کشورها به انتقاد از این قانون و به همین دلیل منتقدان می گویند این می تواند تهدیدی برای این شهر وضعیت به عنوان یک مالی جهانی hub. عکس: ممکن است جیمز/زوما پرس

دلار هنگ کنگ—ساعت پس از پکن جدیدی را در امنیت ملی و قانون برای هنگ کنگ, شهر دولت منتشر تکمیل سند برای اولین بار در اواخر سهشنبه آشکار دامنه کامل از قانون است که تحمیل مجازات به حبس ابد.

قانون منتشر شد علنا حدود یک ساعت قبل از نیمه شب سه شنبه به طور رسمی با قرار دادن آن در اثر فقط قبل از هنگ کنگ مشخص 23rd سالگرد بازگشت خود را به کنترل در روز چهارشنبه.

تدوین و تایید شده توسط چین مقننه در غیر منتظره ای سریع و مرموز روند قانون زده است ترس سراسر طرفدار دموکراسی از گروه های کسب و کار و مدارس و رسانه ها بیش از تاثیر بالقوه آن.

مربوط به پوشش

  • چین امنیت ملی قانون بافندگی هنگ کنگ فعالان منحل
  • هنگ کنگ امنیت قانون: آنچه در چین برنامه ریزی شده است و به همین دلیل در حال حاضر
  • چین حملات برگشت در ایالات متحده حرکت می کند برای محدود کردن ویزا برای مقامات حزب
  • هنگ کنگ وکلا هشدار می دهند چین امنیتی قانون را تضعیف حقوقی استقلال
  • سنا تحریم لایحه در چین بیش از هنگ کنگ قانون

قانون جرم secessionist, خرابکارانه و تروریستی فعالیت در هنگ کنگ و همچنین اعمال تبانی با نیروهای خارجی به خطر افتادن امنیت ملی است. همچنین سبب دولت مرکزی برای نظارت بر پلیس از فعالیت های خرابکارانه در این مستعمره سابق بریتانیا و در برخی موارد دخالت مستقیم.

کمیته دائمی چین قوه مقننه کنگره خلق ملی نیز حق تفسیر قانون به معنی پکن نهایی می گویند بیش از آن است که چگونه اجرا به جای این شهرستان در دادگاه.

پس از پکن برای اولین بار اعلام کرد قصد دارد برای تصویب ملی-قانون امنیت برای هنگ کنگ در اواخر ماه مه مقامات چینی بارها و بارها رد انتقاد از سیاستمداران مخالف و فعالان حقوق در شهر و همچنین در ایالات متحده و دیگر قدرت های غربی که باید تقبیح این قانون به عنوان ابزاری برای سرکوب آزادی های مدنی و تضعیف این شهر وعده داده استقلال از پکن است.

چینی رسانه های دولتی و کارشناسان حقوقی ارائه شده اطمینان داد که این قانون تاثیر می گذارد فقط “یک تعداد بسیار کمی” از مردم در هنگ کنگ و کمک به بازگرداندن صلح و رفاه به شهرستان را لرزاند توسط antigovernment تظاهرات بیش از سال گذشته است.

نوشتن به Chun هان وانگ در [email protected] و Wenxin فن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>